Pgt ile tüp bebek sürecimi anlatıyorum

Merhaba,
Uzun zamandır siteye giriş yapamamıştım.Yumurta rezervınde azalma ve eşimdeki 0 morfoloji nedeniyle tedavıye başladık ama iki senede bir arpa boyu yol gidemedikilk tedavıde tek embrıyo oluştu ve 5 güne çıkamadı, ikinci tedavıde de tek embrıyo oluştu kromozom taramasından edward sendromlu geldı. 3 ve 4 tedavıde opuya gittiğimde erken çatlama dendi ve o kadar hormonu vücut almışkan iptalle neticelendi. Aksılık olmazsa 1 ay sonra 5 denemeye başlayacağım. Tedavı kelımesı bıle tüylerimi diken diken yapıyor. Allah herkese sabır ve bol bol para versin sonuçta işin bir diğer boyutıda maddi. Grs üzere

Başlığıma güncelleme getireyim. Arkadaşlar o zamandan beri hiç hamile kalmamıştım ta ki 2020 marta kadar. Pandemi başıydı öğrendiğimde sonra hastaneye gitmeye korktuk bi sure derken 8 haftalik olunca gidelim düştüyse kürtaj olurum dedik bi gittik yaşıyor, 10 hafta olunca yine gittim dustu kesin diye hareketlenmis ,14 hafta olunca cinsiyet öğrendik artik ailelere söyledik hamile oldugumu ,insanlar sevinmeye korktu ama bebis bizimleydi her muayene öncesi en kötüye hazırlayarak gittim doktora . Hareket etmeye başladıktan sonra daha rahattım yine de dogumda tamamen uyumak istemedim spinal anestezi yaptırdım bebeğimin sesini duyduğum an ameliyathaneyi inlettim inanamiyorum sesi var diye. 2 gun yogun bakıma aldilqr bebeğimi erken gelmisti. Odaya gelip göremeyince kendimi rüyada olmadigima inandırmak cok zordu gerçekten. Simdi yanımda uyuyor ,uyurken izlemek ve bunları yazmak.... allahim her isteyene nasip etsin. Kalbim bi başka atıyor artik. Ara sıra anlik unutuyorum varlığını, görünce bi seviniyorum sanki yeni doğmuş sıpam. Bizde durum bu. Başlığa gelip okuyum adıma sevinen herkese coook tesekkur ederim hayat size saglik ve ihtişamla gelsin bebek sesi evinizi şenlendirsin, amiiiinnnn

Başlığıma güncelleme getireyim. Arkadaşlar o zamandan beri hiç hamile kalmamıştım ta ki 2020 marta kadar. Pandemi başıydı öğrendiğimde sonra hastaneye gitmeye korktuk bi sure derken 8 haftalik olunca gidelim düştüyse kürtaj olurum dedik bi gittik yaşıyor, 10 hafta olunca yine gittim dustu kesin diye hareketlenmis ,14 hafta olunca cinsiyet öğrendik artik ailelere söyledik hamile oldugumu ,insanlar sevinmeye korktu ama bebis bizimleydi her muayene öncesi en kötüye hazırlayarak gittim doktora . Hareket etmeye başladıktan sonra daha rahattım yine de dogumda tamamen uyumak istemedim spinal anestezi yaptırdım bebeğimin sesini duyduğum an ameliyathaneyi inlettim inanamiyorum sesi var diye. 2 gun yogun bakıma aldilqr bebeğimi erken gelmisti. Odaya gelip göremeyince kendimi rüyada olmadigima inandırmak cok zordu gerçekten. Simdi yanımda uyuyor ,uyurken izlemek ve bunları yazmak.... allahim her isteyene nasip etsin. Kalbim bi başka atıyor artik. Ara sıra anlik unutuyorum varlığını, görünce bi seviniyorum sanki yeni doğmuş sıpam. Bizde durum bu. Başlığa gelip okuyum adıma sevinen herkese coook tesekkur ederim hayat size saglik ve ihtişamla gelsin bebek sesi evinizi şenlendirsin, amiiiinnnn
Tup bebek ile mi oldu yoksa kendiliğinden mi neler yaptınız?

Tup bebek ile mi oldu yoksa kendiliğinden mi neler yaptınız?

Başlığıma güncelleme getireyim. Arkadaşlar o zamandan beri hiç hamile kalmamıştım ta ki 2020 marta kadar. Pandemi başıydı öğrendiğimde sonra hastaneye gitmeye korktuk bi sure derken 8 haftalik olunca gidelim düştüyse kürtaj olurum dedik bi gittik yaşıyor, 10 hafta olunca yine gittim dustu kesin diye hareketlenmis ,14 hafta olunca cinsiyet öğrendik artik ailelere söyledik hamile oldugumu ,insanlar sevinmeye korktu ama bebis bizimleydi her muayene öncesi en kötüye hazırlayarak gittim doktora . Hareket etmeye başladıktan sonra daha rahattım yine de dogumda tamamen uyumak istemedim spinal anestezi yaptırdım bebeğimin sesini duyduğum an ameliyathaneyi inlettim inanamiyorum sesi var diye. 2 gun yogun bakıma aldilqr bebeğimi erken gelmisti. Odaya gelip göremeyince kendimi rüyada olmadigima inandırmak cok zordu gerçekten. Simdi yanımda uyuyor ,uyurken izlemek ve bunları yazmak.... allahim her isteyene nasip etsin. Kalbim bi başka atıyor artik. Ara sıra anlik unutuyorum varlığını, görünce bi seviniyorum sanki yeni doğmuş sıpam. Bizde durum bu. Başlığa gelip okuyum adıma sevinen herkese coook tesekkur ederim hayat size saglik ve ihtişamla gelsin
Cok cok sevindim bu hikayenin mutlu son ile bitmesine hayirli olsun Allahim bir ömür saglik sihhat versin 💓
bebek sesi evinizi şenlendirsin, amiiiinn

Rabbim yavrunuza uzun ve hayırlı ömürler versin ❤ maşallah çok sevindim. Neden düştü diye korkardınız kanamamı olurdu kan pıhtılaşmanız varmı?

X