Lazer Epilasyon Philips Lumea IPL Lazer Epilasyon Deneyimlerim

Ve cok güzel haberlerle geldiiim biliyorsunuz artik aylik kullanima gecmistim. Kilavuzda 4 8 hafta arasi yaziyordu ben 6. Haftada yapmistim seansi. 1 saat once farkettigim bir durumdan bahsetmek istiyorum gercekten cok mutlu oldum. Oncelikle bacaklarimda ozellikle cok azalma var tek tuk cikti tuylerim. Biraz once elime bir tuy geldi. Sonra bi baktim cikan tuyler dökülüyor. Kökleri o kadar zayiflamis ki el degdigi an dökülüyorlar :KK45::KK73::KK73::KK6:

Arkadaslar uzun süredir evde lazer aleti arastirmasi icindeydim. Surekli internette yorumlara baktim gidip satis danismanlarina sordum. Sonunda Philips Lumea alabildim. Konuyu acmamin sebebi benim gibi merak edip arastirmak isteyenlere ufakda olsa bi katkim olabilir. Resimli bir sekilde deneyimlerimi seanslarimi gostermek ve bu sekilde de takip etmek istiyorum.
Oncelikle sunu belirtiyim lumea secmemim 1. Nedeni genellikle guzel yorumlar almasi. Rowenta ve lumea arasinda kalmistim. Rowenta da kartus degistirme varmis diye duymustum bende ama gittigim yerde boyle bir seyin olmadigini daha dogrusu servislerin bu kartuslari barindirmadigini bu nedenle aletin isik atimi bittiginde cope gidecegini soylediler. 150000 lik atimi verdim. Fakat lumea da 250 000 lik atis var. 2. Olarak da rowenta yuz bolgesinde kullanilmiyormus. Fakat lumeanin iki ayri basligi var ve yuzde kullanimi da var.
Biraz da tuy yapimdan bahsediyim. Beyaz tenliyim. Daha dogrusu yuzum ve kollarim haric beyaz tenliyim. Kollarim ve yuzum daha koyu duruyor.
Tuylerimi cok jiletledigim icin cok koyu ve kalinlar. Uzun suredir agda uyguluyorum fakat kendilerini bir turlu toparlayamadilar. Bu nedenle lazer epilasyon almayi tercih ettim diyebilirim. Yarin ilk seansimi yapmayi dusunuyorum. Deneyimlerimi sizinle paylasirim :)
Canım 1 sene geçmiş üstünden, tecrübelisindir diye düşünüyorum. Şunu merak ediyorum atış yaptıktan 2 hafta sonra çıkan kılların üzerinden tekrardan jiletle alıcaz dimi bu benim Kafamı karıştırıyor biraz.. yoksa çıkan kıllar dökülecek dökülmeyenlere de jilet sürmeden mi atış yapacağız?

Ve cok güzel haberlerle geldiiim biliyorsunuz artik aylik kullanima gecmistim. Kilavuzda 4 8 hafta arasi yaziyordu ben 6. Haftada yapmistim seansi. 1 saat once farkettigim bir durumdan bahsetmek istiyorum gercekten cok mutlu oldum. Oncelikle bacaklarimda ozellikle cok azalma var tek tuk cikti tuylerim. Biraz once elime bir tuy geldi. Sonra bi baktim cikan tuyler dökülüyor. Kökleri o kadar zayiflamis ki el degdigi an dökülüyorlar :KK45::KK73::KK73::KK6:
Kullandiginiz aletin ipl oldugunu biliyorsunuz degilmi.

X