Philips LUMEA LAZER

bende sürekli bayanların ıpl kesin çözüm değil paranız boşa gider demesini anlayamıyorum. zaten bu modern ağda olarak adlandırılıyor. yani ağdanın yan etkileri çok fazla. ama bu temiz pratik. ayrıca açık kıllara etki etmeyeceğini düşünüyorum bende arkadaş gibi. koyu kılları seyreltme etkisi olabilir. lazerin kesin çözüm olmadığına bende şahidim. koltuk altıma gittim inceltti ama olduğu gibi duruyordu. gittiğim iğneli epilasoncu bile şaşırdı. bıktım artık kazıklanmaktan en azından buna para veririm iki ayda bir kendim yaparım. bende genitalde kullanıcam.

uzun zamandir yazmadim :KK31:
aldim alali sadece bu makinayi kullaniyorum kizlar gayette memnunum :KK34:
kol , koltuk alati bacak , bikini bölgesi ve yüzümde kullaniyorum .
belirgin azalma var :KK52: bikini bölgesinin üst kismi baya bi azaldi ama alt kismi :KK17: o kadar degil :KK34:
ancak profosyenel bir yerde lazer yaptiran ablamda ayni seyi söylüyor alt kisimlar ondada ayni durumda :KK31:
agda ile saatlerce ugrasan , cani yanan , 1 hafta sonra killarin tekrar pörtlemesinden ... bikan biri olarak memnunum kizlar :KK34:
tek sikayetim kmple bacak yaptigimda bazen bir bacak bitmeden sarzi bitiyor :26:
genelde ertesi gün diger bacagi yapiyorum :KK31:
ama saatlerce yapis yapis agda ile ugrasmakdan kurtulduum :21:

1.400 tl olduğunu gördüm bir internet sitesinde bence çok pahalı. işe yarar mı emin de değilim. estetik merkezleri kampanya dönemlerinde 1000 tlye bütün vücut lazer yapıyor, kampanya olmadığı dönemde benim gittiği yer 1500 tl diyor şimdi o kadar para verip almaya değer mi bilemiyorum

merhaba kızlar,
bende yaklaşık olarak 1 ay önce aldım ikinci uygulamayı da yaptım ancak bende biraz tuhaf bi şekilde işledi. koltuk altı ve bikini bölgesi yer yer döküldü ancak bacaklarıma bi türlü işlemedi. ne dökülme ne seyrelme ne çıkmama. jileti vurduğum yerler gayette normal şekilde uzamaya devam ediyor. ben anlamadım. koltuk altına etki eden birşey nasıl olurda bacaklara etki etmez ki bacaklarım daha seyrek daha ince ve daha açık renkli. böyle bi durumla karşılaşan oldu mu? bir yardımcı olursanız çok mutlu olurum kızlar..:emir_bebek:

merhaba kızlar,
bende yaklaşık olarak 1 ay önce aldım ikinci uygulamayı da yaptım ancak bende biraz tuhaf bi şekilde işledi. koltuk altı ve bikini bölgesi yer yer döküldü ancak bacaklarıma bi türlü işlemedi. ne dökülme ne seyrelme ne çıkmama. jileti vurduğum yerler gayette normal şekilde uzamaya devam ediyor. ben anlamadım. koltuk altına etki eden birşey nasıl olurda bacaklara etki etmez ki bacaklarım daha seyrek daha ince ve daha açık renkli. böyle bi durumla karşılaşan oldu mu? bir yardımcı olursanız çok mutlu olurum kızlar..:emir_bebek:

canım bu tarz aletler ve hatta seans başı ücret alan o lazercilerin son sistem lazeri bile açık renkli ince tüylere etki etmiyor ve etmez. ben daha bir ay önce çok ünlü bir yere sordum. daha çıkmadı öyle bir teknoloji dediler. yani lazerlerin hangisi olursa olsun çok çok ince tüylere etki etmiyor:KK43:

Arkadaşlar kızkardeşim philips lumia'yı satın almış. Geldi heyecanla anlattı bana. Ben de ilk etapta inandım ta ki kullanım klavuzunu okuyana kadar. Çünkü internet sitesinde bile asrın ürünü diye sunuluyor. Kullanma klavuzu türkçe değil. İngilizce fransızca almanca ve italyanca. Ben çok iyi ingilizce bilen 5 sene İngiltere'de yaşamış biriyim. Okudum ve okudukça gözlerime inanamadım.
Aleti kullanmadan önce jilet yapın diyor. Yani yüzünüze bile jilet yapıyorsunuz sonra ışıkla kıllar dinlenmeye geçiriliyor yani kesinlikle kökünden kurutulmuyor. İlk 2 ay 2 haftada bir daha sonra 2-4 haftada bir kıların çıkışına göre kullanılması yapılıyor. Bir kişinin 5 sene kullanabileceği yazıyor. yani öyle satıcıların söylediği gibi 2-3 kişi arkadaşlar birleşip alınacak bir ürün değil. Asla kılları yok etmiyor. Modern ağda diyebilirsiniz. Çok paranız varsa alınabilir ama yok etmediğini bilin. Aleti kullanmayı bıraktığınız anda geri gelecek hem de çok çok fazlasıyla çünkü ışık uygulacağınız bölgeyi jiletle traş etmeniz isteniyor.
Bu arada lazer değil bu. IPL isimli bir ışık teknolojisi. Satıcılar bunu lazermiş gibi pazarlıyor insanlara. Bu şekilde size satan bir yer varsa o yerin resmini çekin ve tüketici mahkemesine acil olarak başvurun. Çünkü lazer ve kılları kökünden bitiriyor diye aldatılıyorsunuz. Ayrıca türkçe kullanma klavuzu olmadığından direk suçlular ve siz de mağdursunuz. Çünkü okuyup anlayabilseniz kahrolursunuz.
Kıllarım azaldı diye aldanmayın. Kılların çıkış hızı farklıdır. Aleti kullanmayıp biraz daha beklerseniz kıllarınızın bir yere gitmediğini artarak çıktığını görebilirsiniz. Philips'le ilgili yabancı forumları da okudum. Bu konuda kullanıcılar ağdadan bıkıp parası da olan insanlar için ağda yerine kullanılabilecek bir ürün ama asla kılsız bir hayat anlamına gelmiyor. pardon kullandığınız sürece evet geliyor. Türkiye'de bu ürün bir kaç arkadaşın ortak kullanacağı bir ürünmüş gibi pazarlanıyor. Bu tamamen aldatmaca. Böyle bir şey yok. Kullanırsanız size kullanma klavuzunda vadedilen yaklaşık 5 senelik ömrünü azaltırsınız ve bu arada daha fazla mağdur oluşur.

şimdi öncelikle tüm kızlara iyi yıllar dılerım her istediğiniz şeyler olsun işallah
çoluk, çocuk,sağlık güzellik ev araba köpek para ne istiyosanız olsun bacımmm!!!
şimdicik sadede gelirsek ;
ben bu aleti aldım 2 aydır kullanıyorum daha doğrusu 2 aydır 2 kez kullandım. 1.si tr klavuz var. 2.si lazer diil ışık uygulaması olarak lanse edılip tanıtım yapılıyor. (en azından benım aldıgım yerde bu sekılde) 3. De ben kımseyi dinlemedim :KK33: Makınayla yaptıgım epilasyoun uzerınden 2 hafta gectı bu ısık tedavısını yaptım cunku banada jılet fıkrı ürkünç geldi durduk yere başımı ağrıtmayım dedim :21: Tayt falan gıydıgımde tamamen kıl tüy bitti yok görünmüyor. Herbıyerdde kullanıyosunuz ancaaaakkkk acıyo anacım acıyooooooooo oyy oy oy :KK52: Yok öle acımıyo falan uydurukçular acıyooo kesin ve net yani bittiğinde benim şakülüm kayıyo yani :KK37:
ılerleyen zamanarda gene yazıcam alanlar hiiç üzülmesin panik yok kızlar para boşa gitmediii mucuks :KK16::KK3:

selincim sen bu ürünü jiletlemeden yani epilasyondan sonra mı kullanıyorsun? Belki o yüzden acıyordur. Genitalini altları falanda alıyormusun alıyorsan nasıl alıyorsun acaba????

selincim sen bu ürünü jiletlemeden yani epilasyondan sonra mı kullanıyorsun? Belki o yüzden acıyordur. Genitalini altları falanda alıyormusun alıyorsan nasıl alıyorsun acaba????

kastettiğim yani jilet yapmadığın bölgelere bunu yapmak zorunda olmadığındır.şöyleki kol yüz buralarda daha önce ne şekilde alıyorsan al yaklaşık 2 haftalık bir süreçte kök kendini yeniler ve yeni tüy oluşmaya başlar işte tam bu sırada 1-2 gun ısık tedavısını uygularsan sonuç 10 numara 5 yıldız oluyo :21: Yani en azından bende öle oldu . Dıger yerler zaten jıletse jılettır onda yapacak bişi yok :KK30: Işallah sendede başarılı olur bu tez phılıps e deneyımlerı yazar yollarız :))):KK54:

kastettiğim yani jilet yapmadığın bölgelere bunu yapmak zorunda olmadığındır.şöyleki kol yüz buralarda daha önce ne şekilde alıyorsan al yaklaşık 2 haftalık bir süreçte kök kendini yeniler ve yeni tüy oluşmaya başlar işte tam bu sırada 1-2 gun ısık tedavısını uygularsan sonuç 10 numara 5 yıldız oluyo :21: Yani en azından bende öle oldu . Dıger yerler zaten jıletse jılettır onda yapacak bişi yok :KK30: Işallah sendede başarılı olur bu tez phılıps e deneyımlerı yazar yollarız :))):KK54:

çok sevindim canım sonuç aldığına :KK9: ben zaten yurt dışında kullanan akrabalarım var gayet memnunlar aslında. Avrupalı kadınlar ağda falan yapmadığı için onlar için üretilmiş bu alet. Gerçekten ayarı tenine göre seçilip kıl yapısıda koyu olursa bence de iyi sonuçlar almak içten değil. Ama ben sadece hassas yerler için alıcam yanar falan diye korkuyorum :KK43:

birde 2-3 gün ışığı uygularsan demişsin. kılavuzda 2 haftada bir uygulayın demiyor muydu? kızarıklık yanma falan olmuyormu?

kardeşimin aldığı ingilizce klavuz sanırım biz şanslıyız geri vermemiz için bir nedenimiz var. Kullanma klavuzunda 2-4 haftada biz tekrar edin yazıyor . Eğer türkçesi sizde varsa ve okuduysanız tüyleri bitirme iddiası ya da kökünden kurutma iddiası yok. lazer kesinlikle değil. Türleri dinlenmeye yani bir nevi uykuya geçiriyor. Uykudan uyanınca yeniden çıkmaya başlıyor.Bir süre yapmazssanız hepsinin yeniden çıkacabilir ki iyurt dışında bu ürünü yıllardan beri kullanan yabancı kadınların yorumlarını okudum. Onlar sürekli 2 günde bir jilet kullandıkları ve hemen çıktığı için bu üründen memnunlarmış ama kullanmadıklarında tüylerin arttığını yazmışlar.

ağda bile yaptırsanız tüylerinizin hepsi aynı anda çıkmıyor. kimi hemen kimi bir süre sonra çıkıyor. o yüzden bunu kullanırken bazılarının kullandığı modern ağda sözü anlamlı gibi görünüyor bence.

birde 2-3 gün ışığı uygularsan demişsin. kılavuzda 2 haftada bir uygulayın demiyor muydu? kızarıklık yanma falan olmuyormu?

yok yok herhangi bir sıkıntı olmuyor. Bu arada ilgilenen arkadaslara belırteyım 1 ay oldu gectı bende hala kıl tüy hiçbirşey yok bu şey bir mucizeee. Kullandım, uyguladım ,durum budur beklıyorum cıkarsa tekrar yapıcam ben bıle ınannamıyorum hakkatenmı kurtuldum dıye zaten özellıkle sağ ayak ısık tedavısı sol ayak klasık epılatör sol ayak 3-4 gunde bı yınelemek zorundayım klasık batıklar falan .aslında ılkönce korkmustum hafıf kabuk bağlamalar oldu tüyler olduğu gibi duruyordu 1 ay sonunda philipse şikayet yazısı yazacaktım paramı iade bile alırdım ancak şimdi tesekkur yazısı gönderiyorum ben kolay bısey beğenmem ama bu cihaz gerçekten son derece kullanışlı ve işe yarıyor.tüm kızların bilgisine :KK66:

bu cihazla ilgili yazılan tüm yorumları okudum. yorumlarıyla bilgilendiren herkese teşekkür ederim. bu ürünü tamamen tesadüfen (elemanın satış tekniği ile bana gagaladılar :KK17: desem daha doğru olur ) fakat hemen iptal ediyorum. ters oldu fakat sözleşmeği yaptıktan sonra araştırmağa başladım ve sonucu sizlerle paylaşıyorum.
Lazerde yoğunlaştırılmış ışık dalgası, tek bir noktadan vücuda veriliyor ve deri altındaki kıl kökü yakılıyor. Kıl kökü yakıldığı için orada bir daha kıl çıkmıyor.
IPL adı verilen ışık sisteminde ise ışık, dağınık bir şekilde deriye ulaşıyor ve kılları tütsü gibi yüzeyde yakıyor. IPL’in ampulün yaydığı ışık gibi olduğu ve çok uzun vadede tüyleri sadece incelttiği tespit edilmiş. Bu nedenle epilasyon yaptırmak isteyenlere, daha kalıcı ve güvenli bir sistem olan lazer epilasyon öneriliyor.

bu cihazla ilgili yazılan tüm yorumları okudum. yorumlarıyla bilgilendiren herkese teşekkür ederim. bu ürünü tamamen tesadüfen (elemanın satış tekniği ile bana gagaladılar :KK17: desem daha doğru olur ) fakat hemen iptal ediyorum. ters oldu fakat sözleşmeği yaptıktan sonra araştırmağa başladım ve sonucu sizlerle paylaşıyorum.
Lazerde yoğunlaştırılmış ışık dalgası, tek bir noktadan vücuda veriliyor ve deri altındaki kıl kökü yakılıyor. Kıl kökü yakıldığı için orada bir daha kıl çıkmıyor.
IPL adı verilen ışık sisteminde ise ışık, dağınık bir şekilde deriye ulaşıyor ve kılları tütsü gibi yüzeyde yakıyor. IPL’in ampulün yaydığı ışık gibi olduğu ve çok uzun vadede tüyleri sadece incelttiği tespit edilmiş. Bu nedenle epilasyon yaptırmak isteyenlere, daha kalıcı ve güvenli bir sistem olan lazer epilasyon öneriliyor.

bu sistemi size gagaladıklarını düşünüyorsanız iyi araştırmamışsınız demekki. Ayrıca lazerde kesin sonuç değil. Linki kopyalayamıyorum ama lazer yaptırıp bikaç ay sonra tüyleri tekrar çıkan yada hamile kaldıktan sonra tekrar çıkan insanlar var. ben çok çok ünlü bir merkeze gittim ordaki bayan bile dediki asla garanti veremeyiz. Çıkarsa arada bir gelirsin atış yaparız dedi lazer için. Ayrıca lazer çok derine inen bir ışık. Ipl daha güvenli ve sonuçta kontrol bende oluyor. Doğru kullanılırsa ağdadan daha pratik bence.. acısı ve pisliği batığı şişliği yok sonuçta.

Bıra yanlıs anlasılmayı kesın bırdılle duzeltmek ısterım kı kesınlıkle ve kesınlıkle bu cıhaz tüyleri yüzeyden dağlamıyor zaten kullanım seklı önce tüyleri jilet ile alıyorsunuz sonrasında uygulanan ısık derı altında kıl kokune nufuz edıyo bu arada bende hala cıkan bıkıl tuy yok ayıptır sölemesi :KK17: Bılgınıze

Bıra yanlıs anlasılmayı kesın bırdılle duzeltmek ısterım kı kesınlıkle ve kesınlıkle bu cıhaz tüyleri yüzeyden dağlamıyor zaten kullanım seklı önce tüyleri jilet ile alıyorsunuz sonrasında uygulanan ısık derı altında kıl kokune nufuz edıyo bu arada bende hala cıkan bıkıl tuy yok ayıptır sölemesi :KK17: Bılgınıze

ne güzel haber canım ağdadan kat kat iyi olduğu aşikar bende yazın yaşıycam rahatlığını. :)

Kızlar bilginiz olsun daha yeni cıktı kıl bugun ıtıbarıyle yen i aldım bölede yazıyorum azbuçuk iğrenç bişey ama saygılar efemm :KK42:

X