Philips LUMEA LAZER

merhalar philips lumea cıhazını kullanlar varmı en son yorum yazılalı baya olmus son yorumlarınız benım ıcın cok onemlıdır.iyi aksamlr

hemen konuya acıklık getıreyım ben yaklasık olarak aralık 2013 te almıştım toplamda 2. kez kullandım en son epılasyon tarıhınden ıtıbarende yaklasık 1 ay geçtı hala kıl tuy sıkıntım yok
sadece sunu belırteyım ben epialsyonu 3 gunde tamamalıyorum yanı 3 gun boyunca hep aynı sekılde atıs yapıyorum tuy ler zaten 1-2 gun ıcınde dokuluyor yanı cıkanlarda vucut losyonu surerken bıle eline gelıyor okadar yanı
zaten onu hıssedıyosun atıs yaptıgın derı hafıf acıyosa bu super bıseydır kıl köküne nüfüz ediyo
durum budur gene bırsey soracak olursan yardımcı olmaya calısayım sevgiler:KK3:

selin genital bölgenin tamamı ve popo arasını falan denedinmi hiç yada alınıyormu?

Kızlar ben de bu ürünü çok merak ediyorum, o kadar paraya değer mi? Tüm vücudum için lazer epilasyonu düşünüyordum ama bir türlü utancımı yenemiyorum gidemiyorum :KK17: benim için en büyük rahatlık evde kendim yapabilecek olmam :21:

Netten şimdi araştırdım da 1400-1200 TL arasında fiyatlar epey pahalı ama gerçekten sonuç veriyorsa buna değer.

Bu aleti bende aldim 3 aydir kullaniyorum ve gercekten cok memnunum simdilik kollarim ve yuzumde kullandim biyik bolgesinde nerdeyse hic cikmiyor kollarimdaysa sayilcak kadar cikiyor ben kesinlikle tavsiye ediyorum..

Bu aleti bende aldim 3 aydir kullaniyorum ve gercekten cok memnunum simdilik kollarim ve yuzumde kullandim biyik bolgesinde nerdeyse hic cikmiyor kollarimdaysa sayilcak kadar cikiyor ben kesinlikle tavsiye ediyorum..
kizlar bende.bugun Remington i light pro aldim.philips lumeA almak icin gittigim yerde bu Remington u önerdi çalışanlar ordaki kizlarin coguda kullanıyorlar mis kollarini gosterdiler gercekten fatydali gibi görünüyor ama şuan hamileyim kullanamiycam bir ayim kaldi doguma kullanmaya başladığım da haber veririm size hiç bu aleti kullanan oldumu aranizda faydalimi gercekten

dıger cıhazların kartuslarının kısa surede bıttgını lumeanın 100bın atıs hakkı oldugu ıcın daha avantajlı oldugnu duusnuyorum.lumeayı dun alıcaktım 1200luk fıyat 1400 olmus 1200e almaya calıscam.hergun arastıyorum bakalım neolcak.phılıps lumea hakkında daha fazla kullanıcı yorumu okuyabılseydık.....cok ıyı olurdu

Arkadaslar ben bu aleti alali 1 ayi gecti. ikinci uygulamayi bugun yaptim. bazi bolgelerde kisim kisim dokulmeler oldu ve hic cikmadi ilk uygulamadan bu yana. Uzama suresinde de sanirim yavasladigini soyleyebilirim. Devaminda neler olacagini, kullandikca yazmaya calisirim ama simdilik son derece memnunum. Bu durum kisiden kisiye degisir mi bilemiyorum ama bende ise yariyor gibi.

Arkadaslar ben bu aleti alali 1 ayi gecti. ikinci uygulamayi bugun yaptim. bazi bolgelerde kisim kisim dokulmeler oldu ve hic cikmadi ilk uygulamadan bu yana. Uzama suresinde de sanirim yavasladigini soyleyebilirim. Devaminda neler olacagini, kullandikca yazmaya calisirim ama simdilik son derece memnunum. Bu durum kisiden kisiye degisir mi bilemiyorum ama bende ise yariyor gibi.

Bende 3 aydir kullaniyorum bende cok memnunum ozellikle bu ay sayilcak kadar cikti cok mutluyum :)

uzun zamandir yazmadim :KK31:
aldim alali sadece bu makinayi kullaniyorum kizlar gayette memnunum :KK34:
kol , koltuk alati bacak , bikini bölgesi ve yüzümde kullaniyorum .
belirgin azalma var :KK52: bikini bölgesinin üst kismi baya bi azaldi ama alt kismi :KK17: o kadar degil :KK34:
ancak profosyenel bir yerde lazer yaptiran ablamda ayni seyi söylüyor alt kisimlar ondada ayni durumda :KK31:
agda ile saatlerce ugrasan , cani yanan , 1 hafta sonra killarin tekrar pörtlemesinden ... bikan biri olarak memnunum kizlar :KK34:
tek sikayetim kmple bacak yaptigimda bazen bir bacak bitmeden sarzi bitiyor :26:
genelde ertesi gün diger bacagi yapiyorum :KK31:
ama saatlerce yapis yapis agda ile ugrasmakdan kurtulduum :21:
Efendim şimdi tüyleriniz ne durumda azalma veya bitme oldu mu_?

hayır arkadaşım ben yetkili biri değilim ben aldım şunda kullanıyorum. broşürlerinde ve kitapçıklarında yazıyor. philipsin sitesinde aynı broşür ve kitapçık var oradan okuyabılirsiniz. ben her yere kullanıyorum iki başlığı var biri hassas bölgeler için diğeri diğer bölgeler için kullanabilirsin, ayrıca ağdadan çok kolay ve rahat ağrısız sızısız. şunu söyliyeyim bu kesin sonuçmu değilmi bende ilerleyen zamanlarda göreceğim, beklentim o yönde.

Efendim şimdi ne durumdadır tüyleriniz. Kaç seans sonra azalma oldu ve seans sonrası kaç günde dökülme başladı ve bitti. Bizi aydınlatırsanız memnun olurum

bu sistemi size gagaladıklarını düşünüyorsanız iyi araştırmamışsınız demekki. Ayrıca lazerde kesin sonuç değil. Linki kopyalayamıyorum ama lazer yaptırıp bikaç ay sonra tüyleri tekrar çıkan yada hamile kaldıktan sonra tekrar çıkan insanlar var. ben çok çok ünlü bir merkeze gittim ordaki bayan bile dediki asla garanti veremeyiz. Çıkarsa arada bir gelirsin atış yaparız dedi lazer için. Ayrıca lazer çok derine inen bir ışık. Ipl daha güvenli ve sonuçta kontrol bende oluyor. Doğru kullanılırsa ağdadan daha pratik bence.. acısı ve pisliği batığı şişliği yok sonuçta.

canım, ben mutfak aleti almak için gitmiştim mağazaya ve oradaki eleman ""hanımefendi, bunu deneyin, yeni bir üründür, kablosuzdur işte satış yapmak zorundayım'''' gibi konuşmaya baladı derken bende aldım eve geldim. hemen bilgisayar başına geçtim ve araştırmaya başladım. ıpl nin özelliği kılları yok etmiyor. aksine kılları uyutuyor. diyelimki kollarınızdaki tüyleri de almak istiyorsun. ya da dudak üstü. önce jilet uygulaman lazım sonrada bunu. derken lambanın ömrü bitti. yenisini alamadınız ne bileyim işte cihaz bozuldu örnek bu ya! uyuyan ince tüyleriniz ayaklarda çıkan gibi oluyor. anlatabildim mi :KK1: . ancak lazer de kıl kökünü tahrip ediyor zararı henüz tespit edilmedi. bilirsin yeni bir buluşun yan etkileri varsa bile tespiti ancak 50 yıl sonra netleşiyor. benim iptal etme nedenimden biride 100.000 den fazla ışık darbesi deniliyor. tim vücuda kullansak kaç defa kaç darbe hakkı kalacak. elemana yedek lamba var mı dedim bilmiyorum dedi hadi ona da baktım direkt olarak yedek yok yazısını okudum. kusura bakmasınlar ama 1.500 tl yi kaç kereliğine kullanacam. bende kararsız kaldım ve vücudum aşırı hassas. ne jilet ne ağda hangisini kullansam cildim mahfoluyor. bir öneriniz olursa sevinirim. kullanan arkadaşlar bikaç ay kullanmasalar da baksalar nasıl oluyor diye ve bizide bilgilendirseler :KK42:

bu sistemi size gagaladıklarını düşünüyorsanız iyi araştırmamışsınız demekki. Ayrıca lazerde kesin sonuç değil. Linki kopyalayamıyorum ama lazer yaptırıp bikaç ay sonra tüyleri tekrar çıkan yada hamile kaldıktan sonra tekrar çıkan insanlar var. ben çok çok ünlü bir merkeze gittim ordaki bayan bile dediki asla garanti veremeyiz. Çıkarsa arada bir gelirsin atış yaparız dedi lazer için. Ayrıca lazer çok derine inen bir ışık. Ipl daha güvenli ve sonuçta kontrol bende oluyor. Doğru kullanılırsa ağdadan daha pratik bence.. acısı ve pisliği batığı şişliği yok sonuçta.

Bende 3 aydir kullaniyorum bende cok memnunum ozellikle bu ay sayilcak kadar cikti cok mutluyum :)

memnun kalmanıza sevindim. bütün kadınlar aynı dertten muzdaribiz :KK14: hadi bakalım umarım kıllardan sonsuza kadar kurtuluruz :KK31:

Benim de aklıma düştü şimdi bu, kullanışlı gibi dyruyo. Bu arada selin ne alemdesin? Nasıl durum?

Everybody lies.

X