Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

Mayis ayindan beri philips lumea bri950 kullaniyorum. Ilk baslar cok hevesle tum seanslara uyarak yaptım. Koltukalti cok hizli sonuc verdi. En begendigim uygulama ve sonuc yüzümde yanak bölgesine mayis ayindan beri agda ip vs yapmadım. Killar çıkmıyor. Cikmaya başladığıni gördüğüm an atis yapiyorum. Tekrar dökülüyor. Ancak bacak ve bikini genitalde uzun sureli sonuc aldim diyemem. Seansi bir hafta kaçırsam butun killar yeniden cikiyor. Koltukaltimda da bir süre yapmayinca eskisi gibi cikiyorlar. Adi üstünde tüy alma cihazi tamamen yok etmesini de bekleyemeyiz. Daha önce vücuduma hiz lazer uygulaması yaptırmadım. Yaptiranlarda sonucları biraz daha uzun süreli kalıcı olabilir. Şimdi yeniden basladim yapmaya. En azindan ayda bir kere tum vücuda atis yapmak mutlaka gerekiyor bence.

Eklentiler

• 47E97C92-458B-49EE-A982-0A1814E832D9.jpeg
    47E97C92-458B-49EE-A982-0A1814E832D9.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 153
Ben de almak istiyorum su an emziriyorum ve anladigim kadariyla bu dönemde kullanmıyoruz. Lazer düşünmüştüm yorimlardan sonra kararımı verdim. Yüz ve kol vs icin kullanmayacağım. Hangi modelini alsam yeterli olur acaba?

Kullanmayi biraktintan sonra tuyler geri cikiyor diyorlar hanimlar dogru mu acaba ?

Lumea BRI956 kullanıyorum. Cok memnunum fakat uzun zamandır cok aksatıyorum. Tavsıye ederım👍

Kullanmayi biraktintan sonra tuyler geri cikiyor diyorlar hanimlar dogru mu acaba ?
Sadece 4 seans yaptım uzun zamandır aksatıyorum tekrar baslamam gerekıyor. Kolumda cıkmıyor. Yüzümdede işe yaradı. Ama bıkını ve bacak duruyor. Memnunum ama bacak ve bıkını uzun zamandır yapmadıgım ıcın normale döndü yıne. Tekrar seanslara baslamam gerekıyor. Eger hıc aksatmadan seanslara uyulursa emnım cıkmaz👍

Bu cihazlarla ilgili, yaydıkları ışıkla kanser hücrelerini uyandırdıklarıyla ilgili yazılar okumuştum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Yorumlara baktımda burda herkes memnun kalmış bende almayı düşünüyordum ev tipi lazer ama cevremde kullananlar hiç memnun kalmadı o parayı vereceğine lazere git dediler kendileride ise yaramayinca lazere gittiler
Bende bugün buz lazere anlastim şaşırdım açıkçası yorumlara

4 sene önce kablolu bir alt modelini aldım,8-9 seans kullandım,peşine hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım. Eskiden hormon bozukluğum olduğu için yüzümde ve çenemde birkaç sert kıl ve yoğun tüy vardı. O sert kıllar gitti,tüylerde %80 azaldı. Artık yüzümde,bıyık bölgemde kullanmama ihtiyacım yok. Özel bölgede sadece kuru alanlara etki etti afedersiniz aşağı kısımda bir değişiklik olmadı. Bacaklarım %90 bitti. Kollarım bitmedi ama incecik oldu ve epey zaldı tüyler.Hamilelik bitti,emzirme vs 3 sene ara vermiş bulunmama rağmen tüylerde artış,kalınlaşma olmadı. Sadece koltuk altım eskiye döndü.Şimdi tekrardan başladım. Belkide benim tenim beyaz ve tüylerim koyu renk olduğu için çok etkisini gördüm bilemiyorum ama fazlaca memnunum.

Bende almayı düşünüyorum ama emzirme döneminde kullanmanın bir sakıncası var mıdır acaba?
Kullanılması önerilmeyen gruplar genellikle gebeler ve 18 yaş altı .Çünkü her ikisindede hormonal değişimler söz konusu olduğu için cihazın net sonuç vermeyeceği düşünülüyor. Eğer doğum yapalı birsüre geçti ve regl olmaya başladıysanız kullanabilirsiniz..

Ben 2 bcuk ay kadar kullandım sonra gebe kaldım. Baya bi süre çıkmadı tuylerim az kullanmama rağmen ise yaradi . Sonra gebelik ve emzirmeden kullanamiyorum. Hani diyorlar ya tüyleri uyutuyor ama güçlendiriyor. Sanki gerçekten öyle oldu daha sonra cikan tuylerim daha siyah. Emzirme bitsin tekrar baslayacagim. Yüzüme uygulamadim hassas.bi cildim var cesaret edemedim
Aslında bence lazerden değildir o hamilelikte ve sonrasında vücutta değişen hormonların vücuttaki tüylerin sayısını ve kalınlığını artırması ile ilgilidir..

Ah aradığım konu. Bende istiyorum bundan. Ama hangi model yada ne denli işe yarıyor diye diye kaldım. Çok sevindim lütfen bir an önce tecrübelerinizi paylaşmaya başlayın 😍
Ben henüz yeni kullanmaya başladığım için zamana ihtiyacım var doğru bir değerlendirme için...Ama kullanıcıların çoğunluğu olumlu tecrübeleri beni mutlu ediyor. Ben en son modelini (Lumea Prestige BRI950)aldım.

Yorumları okudum da 4 yıl kullananlar falan varmış, tamamen bitme söz konusu değil mi acaba? Şu an da buz diod lazere gidiyorum, tek tük kalanlar içinde bu cihazı almak istiyordum ama tamamen bitme garantisi yok mu acaba? Hayatımız boyunca kullanacak mıyız?o_O

Yorumları okudum da 4 yıl kullananlar falan varmış, tamamen bitme söz konusu değil mi acaba? Şu an da buz diod lazere gidiyorum, tek tük kalanlar içinde bu cihazı almak istiyordum ama tamamen bitme garantisi yok mu acaba? Hayatımız boyunca kullanacak mıyız?o_O
Bende şuan lazere gidiyorum son 2 seansım kaldı tek tük kalacak gibi tekrardan paket mi alsam yoksa ev tipi lazer mi diye düşünüyordum. Umarım biri bizi bu konuda aydınlatır :KK64:

Ev tipi lazer de tamamen biteni duymadim yani benim de var bayagi kullanıyorum Evet hem Geç çıkarıyor hem azaltiyor batık varsa temizliyor ama illaki tamamen bitmiyor yani benim öyle oldu tek tük de olsa kalıyor yoksa benim bayagi bi azaldı çok memnunum açıkçası ev rahatlığında hem kolay rahat hemde tertemiz

X