Pınar Labne ile ... Pideli Köfte

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
28 Haziran 2011
24.416
69.071
Ooo kankama bak yaaaa nelerde yapmış 🤗😍🤩 on numerooo veriyorum sana kankirellam, pes etmeyişine Hastayım 🤪😂 başarılar dilerim ellerine sağlık ❤🍒 karnım acikti olsada yesek 😋🙃😊

Dediyy

Çoğul tontikolar..
Pro Üye
25 Şubat 2017
4.198
11.803
Ooo kankama bak yaaaa nelerde yapmış 🤗😍🤩 on numerooo veriyorum sana kankirellam, pes etmeyişine Hastayım 🤪😂 başarılar dilerim ellerine sağlık ❤🍒 karnım acikti olsada yesek 😋🙃😊
Teveccühün kankam, güzel iltifatlarına teşekkürlerimi sunuyorum🤪 pes etmek yok kanka yola devam😂 biraz sonra bi daha yapcam kanka bi tabak gönderirim sana🤪

Niloyatospikk

21 Mayıs başlangıç 66.7 güncel 64.75
Pro Üye
23 Ocak 2016
20.115
36.601
31
Akşama ne yemek yapsam diye düşünüyordum ahanda pideli köfte Bursalı olarak söyliyim o köfteler uzun değil ince ve yassı yuvarlak olur bu tip olunca İnegöl Köfteye giriyor ama emek var ellerinize sağlık 🥰

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
28 Haziran 2011
24.416
69.071
Akşama ne yemek yapsam diye düşünüyordum ahanda pideli köfte Bursalı olarak söyliyim o köfteler uzun değil ince ve yassı yuvarlak olur bu tip olunca İnegöl Köfteye giriyor ama emek var ellerinize sağlık 🥰
Ooo hemsehrim 😍😍 minnak ve yassı köfte üstüne tereyağ sos😋 tutun beni yaaa😂😂

Niloyatospikk

Pro Üye
23 Ocak 2016
20.115
36.601
31
Ooo hemsehrim 😍😍 minnak ve yassı köfte üstüne tereyağ sos😋 tutun beni yaaa😂😂
Kenarında yoğurt tavada yağ cozurdar getirirler köftenin üzerine dökerler üf üf üf😂ben yanında kola alırım eşim şalgam 😂
Sen de Bursalısın hıı ondan çekim var aramızda 🥰

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
28 Haziran 2011
24.416
69.071
Kenarında yoğurt tavada yağ cozurdar getirirler köftenin üzerine dökerler üf üf üf😂ben yanında kola alırım eşim şalgam 😂
Sen de Bursalısın hıı ondan çekim var aramızda 🥰
Canim çekti kız valla offf sicak sıcak yemek vardı şimdi🤗 elleri titriyo üzerine köfte koyarken zaten adamların 🤦‍♀️🤷‍♀️ bide yanına patlican közleme koyan yerler var aman allahım 🤩😍🤩😍🤩 hemşeri kanı çekiyo niloşum, bursaliyiz ezelden 😍🤗🍒🍒💋

Niloyatospikk

Pro Üye
23 Ocak 2016
20.115
36.601
31
Canim çekti kız valla offf sicak sıcak yemek vardı şimdi🤗 elleri titriyo üzerine köfte koyarken zaten adamların 🤦‍♀️🤷‍♀️ bide yanına patlican közleme koyan yerler var aman allahım 🤩😍🤩😍🤩 hemşeri kanı çekiyo niloşum, bursaliyiz ezelden 😍🤗🍒🍒💋
Bursada mısın başka şehirde mi yaşıyorsun?
Bayadır da yemiyorum özlemişim yedikten sonra ardından közde kahve üf üf ağzım sulandı be 😂