Pisman olacagımı bile bile yaptım

Aslında derdim zarın durup durmaması degil en fazla erkek arkadaşimla ayrılırsam evlilik yapmam suan tek sıkıntım aileme karşı olan vicdan azabım .. ben aileme boyle bir seyi neden yaptım ..
Yav zaten sevişiyormuşsunuz adamla 🙄
Aileniz sevişmenizi sorun etmiyor ama bekaretin gitmesini mi sorun ediyor sadece?

Evlendikten sonra ayyy eşim içime giremiyor sanki duvar gibi bir şey var korkuyorum dersiniz 😁 ne demek evli olmayan insanların cinsellik yaşaması size göre normal değil ? Hangi çağdasınız ? Siz tecrübesiz ve bilgisiz olunca eşleriniz başkalarını alıyor hayatına da haberiniz olmuyor. Kızılaya kan verir gibi yatarsınız sizler henüz kendi vücudunuzu bile tanımıyorsunuz bir kadının nasıl boşaldığını nasıl orgazm olduğunu sorsam bilmezsiniz. Umarım kızınız olmaz sizin gibilerin
Pardon da bu saçma sapan çıkarımları neye göre yaptınız? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? Ben evlenmeden cinsellik yaşanmasını doğru bulmuyorum. Aa pardon ama siz başkalarının düşüncesine saygı duymadan saygı bekleyenlerdensiniz galiba. Gayette 12 yıllık evliyim, evlenmeden cinsellik yaşamadım, bir çocuğum var ve üzüleceksiniz ama mutluyum. Siz deneme yanılmadan devam edin. Bol şans 🤣

Pardon da bu saçma sapan çıkarımları neye göre yaptınız? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? Ben evlenmeden cinsellik yaşanmasını doğru bulmuyorum. Aa pardon ama siz başkalarının düşüncesine saygı duymadan saygı bekleyenlerdensiniz galiba. Gayette 12 yıllık evliyim, evlenmeden cinsellik yaşamadım, bir çocuğum var ve üzüleceksiniz ama mutluyum. Siz deneme yanılmadan devam edin. Bol şans 🤣
Siz mutlu olun gerekirse 20 yıl evli olun eşiniz durmuyordur ben çok gördüm böylelerini 😁😁

Siz mutlu olun gerekirse 20 yıl evli olun eşiniz durmuyordur ben çok gördüm böylelerini 😁😁
Siz toplumun her kesimini kendiniz gibi zannediyorsunuz sanırım ama bu toplumda sizin aksinize gerçekten mutlu olan, sadakat diye bir şeyin varlığına inanan insanlarda var. Ve çok şükür biz onlardanız. Kendi mutsuzluğunuza ortak arıyorsunuz ama yanlış adres.

Evlendikten sonra ayyy eşim içime giremiyor sanki duvar gibi bir şey var korkuyorum dersiniz 😁 ne demek evli olmayan insanların cinsellik yaşaması size göre normal değil ? Hangi çağdasınız ? Siz tecrübesiz ve bilgisiz olunca eşleriniz başkalarını alıyor hayatına da haberiniz olmuyor. Kızılaya kan verir gibi yatarsınız sizler henüz kendi vücudunuzu bile tanımıyorsunuz bir kadının nasıl boşaldığını nasıl orgazm olduğunu sorsam bilmezsiniz. Umarım kızınız olmaz sizin gibilerin
Siz benim vücudumu tanımadığımı nasıl anladınız acaba🤣 size kendi kalbiniz gibi bir hayat diliyorum ☺

Hayat benim hayatım, kural benim kuralım 3.kişi olarak sizi bağlar mı? Ben size niye benim kurallarımla yaşamıyorsunuz diyor muyum? Hangi çağda olduğumda sizi ilgilendirmez, tıpkı sizinkinin beni ilgilendirmediği gibi. Başkalarının hayatına musallat olacağınıza kendinizle ilgilenin hanımefendi.

Siz toplumun her kesimini kendiniz gibi zannediyorsunuz sanırım ama bu toplumda sizin aksinize gerçekten mutlu olan, sadakat diye bir şeyin varlığına inanan insanlarda var. Ve çok şükür biz onlardanız. Kendi mutsuzluğunuza ortak arıyorsunuz ama yanlış adres.
Siz öyle sanın . Çok gördüm ben böylelerini 😉

Hayat benim hayatım, kural benim kuralım 3.kişi olarak sizi bağlar mı? Ben size niye benim kurallarımla yaşamıyorsunuz diyor muyum? Hangi çağda olduğumda sizi ilgilendirmez, tıpkı sizinkinin beni ilgilendirmediği gibi. Başkalarının hayatına musallat olacağınıza kendinizle ilgilenin hanımefendi.
Sen bi eşinin telefonunu kurcala bakayım

Ben hala önden bakire arkadan şakire sözüne gülüyorum ya 😂😂😂 anal ve oral yapan bir insanın kızlık zarı yerinde diye kendini anasının masum kızı sanması nasıl bir hezeyan.

İyi misiniz siz? Herkes sizinle aynı düşüncede olmak zorunda değil. Ne kadar çirkinleştiniz kadın sırf evlilik öncesi ilişkiyi onaylamıyor diye. Size gelince fikirlerinize saygı bekliyorsunuz ama tam tersi düşünenlere saygısızlık yapma hakkını kendinizde buluyorsunuz. İyi ki banlanmışsınız👌🏻

Hayret, konu polemikten kapanmamış.
Bence ilk olarak neden rahatsızlık duyduğunuzu saptamanız gerekiyor. Sizin için evlenmeden beraberlik neden kötü? Olan olmuş. Eğer nedeni dini ise tövbe edin ve tövbenizi pekiştirecek şeyler yapın.
Şayet nedeni dini değilse bu konuda neden bu kadar dertlendiğinizi, sizin için ne anlam ifade ettiğini fln kafanızda çözün. Kendiniz hakkında daha bilinçli olmak sizi rahatlatacaktır.

Geleceğiniz hakkında da kesin yargılar taşımayın böyle. Sonuçta kiminle evleneceksiniz bilmiyorsunuz. Belki evleneceğiniz adam da bakire olmayacak?

X