Pisman olacagımı bile bile yaptım

Derdim bakirelik yada birine kakalanmak degil evlenmek gibi derdim de yok yada bakireligim bozuldu diye de degil..muhafazakar bir ailenin kızıyım annem bana cok güvenir ve en büyuk korkusu evlenmeden bizim biriyle birlikte olmamız ..bu anneme gore ölsen daha iyi gibi bir durum...ben aslında anneme aileme neden boyle bir sey yaptım onlar bana cok güvenirken..vicdan azabı cekip pisman olma sebebim bu..cunki ailem icin bakirelik cok onemli..ama benim icin zaten sevisip de sırf bakireligi duruyor diye namuslu olmuyor kimse
Yani bilemedim. Anal yaşamışsınız yaa bundan sonrasında da aynı pişmanlık ve vicdan azabını yaşadınız mı? Yaşadıysanız neden bunu yaptınız yeniden pişman olacağınızı bile bile.

Cok utanarak yazıyorum zaten yeterince kotuyum lutfen kotu yorum yapmayın.. Ben erkek arladasımla iki gun once ters ılıskı yasadım.. Bir kac saat sonra eve geldiğimde baya kanama olmus buyuk ihtimal analdan gelmıs tir dedim ama iki gun sonra silince vajınadan da leke degil baya baya kanama olmus adet kanaması kadar gelmıs kzlık zarı bozulmusmudur sizce bir de bunu erkek arladasıma soylemelımıyım sizce

Yani bilemedim. Anal yaşamışsınız yaa bundan sonrasında da aynı pişmanlık ve vicdan azabını yaşadınız mı? Yaşadıysanız neden bunu yaptınız yeniden pişman olacağınızı bile bile.

O zamanda pişman olmuş bekaretim gitti mi diye konu açmış 😇

Ya böyle konularda cinsel ilişki şeklinden en rahatsız edici şekilde bahsedilmesi beni rahatsız ediyor. Buraya insanlar konu açıyor diye özel hayatları hakkında saygısızlık yapmaya hakkımız yok. Siz zaten daha önce de yakınlaşma yaşamışsınız demek farklı, alay ederek emoji koyarak dalga geçmek farklı. Bu kadın baskılanmamış olsaydı saçma sapan ilişkiler yaşamak yerine sağlıklı ve doğal şekilde yaşardı. Ben kendime muhafazakar demem ama kaç sayfa yapılan muhabbet beni rahatsız etti.

Edit: bu arada üsluptan rahatsız oldum, yoksa bence de mantıksız toplum baskısından vajinal ilişki yaşamak yerine başka tercihleri olması.

Son düzenleme:
34 yaşında da bir zahmet böyle üzülmeyin ya. Hayat senin hayatın istediğin gibi yaşamakta özgürsün annen baban bu durumu hiç bir zaman öğrenmeyecek böyle düşün. Yapmak istedin ve yaptın valla ben evlendikten sonra kendi kendime dedim ki bu muymuş bunun için mi yıllardır beklemişim çokta büyütülecek bir şey değil. Erkeklerin yapmadığı kalmıyor biz yapınca neden problem

34 yaşında da bir zahmet böyle üzülmeyin ya. Hayat senin hayatın istediğin gibi yaşamakta özgürsün annen baban bu durumu hiç bir zaman öğrenmeyecek böyle düşün. Yapmak istedin ve yaptın valla ben evlendikten sonra kendi kendime dedim ki bu muymuş bunun için mi yıllardır beklemişim çokta büyütülecek bir şey değil. Erkeklerin yapmadığı kalmıyor biz yapınca neden problem
Bunun yasla bir alakasi oldugunu dusunmuyorum 23 yasinda da olup uzulebilirdi. 50 yasinda olup kafaya da takmayabilirdi. Kimin yarina cikacagini garantisi var. Yasam tarzi inanc sistemi ile alakali. Baskici bir ailede buyutulmus ve bunu sorun yada tabu haline getirmis. Bunu sorun haline getirmeden evlenebilen bircok kisi var ama bu sorundan dolayi evlenemeyen yada evlilikten donen de var. diyeceksiniz ki bunun da formulu var ama uygulamak isteyene tabi.
Yapmis birsey ve yaptiklarinin sonucunu yasayacak. Hepimiz yaptiklarimizin sonucunu yasiyoruz yada yapmadiklarimizin yapamadiklarimizin.

Bunun yasla bir alakasi oldugunu dusunmuyorum 23 yasinda da olup uzulebilirdi. 50 yasinda olup kafaya da takmayabilirdi. Kimin yarina cikacagini garantisi var. Yasam tarzi inanc sistemi ile alakali. Baskici bir ailede buyutulmus ve bunu sorun yada tabu haline getirmis. Bunu sorun haline getirmeden evlenebilen bircok kisi var ama bu sorundan dolayi evlenemeyen yada evlilikten donen de var. diyeceksiniz ki bunun da formulu var ama uygulamak isteyene tabi.
Yapmis birsey ve yaptiklarinin sonucunu yasayacak. Hepimiz yaptiklarimizin sonucunu yasiyoruz yada yapmadiklarimizin yapamadiklarimizin.
Üzülebilir tabiki ama 34 yaş demek hayatta çoğu şeyin sorumluluğunun alındığı bir yaş demektir bana göre 34 yaşında bir insanın evlenirken bekaretinin sorgulanması bana göre çok tuhaf evleneceği adam minimum 34 yaşında olacaksa sanmam ki o yaşa kadar birşey yaşamamış olsun o adam. Oyuzden tabiki yaşamak istemeyen yaşamasın ama 34 yaşında yaşamayıp 40 yaşında yaşadığında gene böyle mi üzülecekti. Bu hep bizim anlam yüklememizden kaynaklanıyor arkadaş zaten yüzeysel yaşamış birşeyleri hiç yaşamamış olur saygı duyarım ama 34 yaşında yüzeysel sevişip bekaret gidince üzülmek biraz şov geldi bana

Üzülebilir tabiki ama 34 yaş demek hayatta çoğu şeyin sorumluluğunun alındığı bir yaş demektir bana göre 34 yaşında bir insanın evlenirken bekaretinin sorgulanması bana göre çok tuhaf evleneceği adam minimum 34 yaşında olacaksa sanmam ki o yaşa kadar birşey yaşamamış olsun o adam. Oyuzden tabiki yaşamak istemeyen yaşamasın ama 34 yaşında yaşamayıp 40 yaşında yaşadığında gene böyle mi üzülecekti. Bu hep bizim anlam yüklememizden kaynaklanıyor arkadaş zaten yüzeysel yaşamış birşeyleri hiç yaşamamış olur saygı duyarım ama 34 yaşında yüzeysel sevişip bekaret gidince üzülmek biraz şov geldi bana
Konu sahibi bacimiz icin durumun sov oldugunu yazmislar onceki sayfalarda, baska baslik da acmis benzer konuda😄
Tabi 30lu yaslar kisinin is ve karakter yonunden daha donanimli ne istedigini bilen kisi olmasi beklenen yaslar oluyor ama bunu 25 yasinda da gosterebilen var 45 yasinda olup da gosteremeyen de var😁
Bir de 34-35+ her adam da yasiti ile evlenmiyor ki onlarin da genc isteyeni var.😀
Bu konu ozelinde uzulmesi ise yetisitirilme tarzi ve hayata bakis acisi ile alakali. Bu zihniyetteki insanlar 25 yada 40 farketmez bu sekilde birsey yasasa evet uzulur diye dusunuyorum.

Ya böyle konularda cinsel ilişki şeklinden en rahatsız edici şekilde bahsedilmesi beni rahatsız ediyor. Buraya insanlar konu açıyor diye özel hayatları hakkında saygısızlık yapmaya hakkımız yok. Siz zaten daha önce de yakınlaşma yaşamışsınız demek farklı, alay ederek emoji koyarak dalga geçmek farklı. Bu kadın baskılanmamış olsaydı saçma sapan ilişkiler yaşamak yerine sağlıklı ve doğal şekilde yaşardı. Ben kendime muhafazakar demem ama kaç sayfa yapılan muhabbet beni rahatsız etti.

Edit: bu arada üsluptan rahatsız oldum, yoksa bence de mantıksız toplum baskısından vajinal ilişki yaşamak yerine başka tercihleri olması.

İlişki yaşadığı için zorbalanmıyor ki.

Ayrıca kız kardeşi sevgilisiyle sanal seks yaptı diye ben bile sevgilimle öyle şeyler konuşmuyorum diye konusu var okuyun.

Kendi de son derece zorba.

Ayrıca anal yaşadığında da vajinal yaşadığında da bekaretim gitmiş midir diye konu açıyor bi insan neden seks yaşayıp yaşayıp bekaretim gitmiştir diye sorar? Yeni kişiyi kandırmak için.

Ailemin yüzüne nasıl bakıcam diyor anal yapmış eskiden e o zaman da bakamamalıydı :)

Bir de adam bunla evlenmiyor borcun bitmeden olmaz işe girmeden olmaz nişan takılarını senin borcuna veremem diyor - ama bu konuda evlilik düşünmeyen taraf benim evlenmeyi düşünmüyorum diyor.

Yani yalanı dolanı çok konu sahibinin farklı bir profil çiziyor.

E bu kadar yalan dolan varken üyeler iki güldü diye kötü sayılmazlar 😇

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
erkek arkadaşınızla evlilik düşünmüyor musunuz

Allah yardımcınız olsun. Şeytana uymak bir anlıktir. Sizi yargılamiyorum ama insAllah erkek arkadaşıniz ile evlenirsiniz.
Ne diyeceğini bilemedim

Çok üzüldüm peki o kişi evleneceğin kişi mi 🥺

Burdaki çoğu insanlarda acımasız olabiliyor gerçekten her insan hata yapar hata insanlar içindir önemli olan hatayı tekrarlamamak dini inancın ne bilmiyorum ama vicdanın rahat etmeyecgi hiç birşeyi yapma derim bundan sonra hayatında daha dikkatli ve kararlı olmanı dilerim bize göre de çok yanlış yoksa savunmuyorum hatani anladiysan sorun yok

Bozulmuş mudur derken bunu kendiniz anlayabilirsiniz tam birleşme oldu yazmışsınız yani içine girip girmediğini anlayamıyor musunuz?

Olduysa da oldu yani kendini daha da dibe çekmenin anlamı var mı daha da depresyona sokarak neyi çözebilirsin kendine güven pişman olduysan da kendini aşağılara çekme ayrıca hayatına başkası girecek olsa bile kendini bunun için ezdirme sen her türlü değerlisin ailen her ne olmuş olursa olsun seni her daim seveceklerdir bunu unutma

cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum...
Tüm sorun da şu cümlede zaten karşıdaki kişiye söylersin işine gelirse gelir seni bununla yargılayacak insanı hayatına alma zaten seni Allahtan başka kimsenin yargılamasına izin verme hele ki karşıdaki bir erkek ise

Ailesiyle bakış açısı aynı olan kimseye rastlamadım. Rastladıysamda hatırlamayacağım kadar az sayıda. Onlarla aynı şeyleri düşünüyor olmak zorunda değilsiniz. Üstelik 34 yaşındasınız. 34. Koca kadınsınız siz. Sizin hayatınızı ailenizin düşünceleri belirlememeli. Çünkü bu sağlıksız bir yaşam biçimi olur. Evlenirsiniz evlenmezsiniz bunu biz bilemeyiz. Ancak evlenirken bekarete takılıp sorun çıkaracak biriyle ben olsaydım evlenmemeyi tercih ederdim. Yanlış bir şey yapmamışsınız. Rahatsızlık duyduysanız bir daha yapmayın ama canınızın yarısını kaybetmişsiniz gibi zar kaybettim diye üzülmeyin boşuna.

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
Birlikteliğin bir yaşı mı var? Daha mı zevk veriyor 30 lu yaşlarda yapılınca? sırf bunun için birlikte mi olunur ?

Belki hic evlenmeyecegim diye düsündüm 34 yasındayım ve sanki en güzel yaslarım bosa geciyormus sanki asıl yapmazsam sonradan pisman olurum gibi hissettim ama hic oyle olmadı suan😔
Sonradan niye pişman oluyorsun? Sonradan da yaparsın seks. tadilat nedeniyle kapalıyız diye yazan mekanlar gibi kapanacak değilsin herhalde.

👏👏👏 size göre evli olmayan insanların cinsellik yaşaması normal olabilir bana göre değil. Nasıl saygı bekliyorsanız öyle de saygı duymayı öğrenmeniz lazım. Ben ifadeleri kendi düşünceme göre seçiyorum sandım çok pardon bir daha ki sefere size sorarım 🤣🤣
Evlendikten sonra ayyy eşim içime giremiyor sanki duvar gibi bir şey var korkuyorum dersiniz 😁 ne demek evli olmayan insanların cinsellik yaşaması size göre normal değil ? Hangi çağdasınız ? Siz tecrübesiz ve bilgisiz olunca eşleriniz başkalarını alıyor hayatına da haberiniz olmuyor. Kızılaya kan verir gibi yatarsınız sizler henüz kendi vücudunuzu bile tanımıyorsunuz bir kadının nasıl boşaldığını nasıl orgazm olduğunu sorsam bilmezsiniz. Umarım kızınız olmaz sizin gibilerin

X