Pisman olacagımı bile bile yaptım

Keşke yapmasaydiniz bu kadar pişman olacaksanız.olan olmuş artık kendinizi üzmeyin,ilk gün diye böyle hissediyorsunuz sonradan alisirsiniz.

Neden dalga geçiyorsunuz ya. Belki karşısına düzgün birisi çıkmadı? Her önümüze gelenle mi birlikte olalım? İnsan gibi açıklamış işte. Doğru kişiyi beklemiş ama bulamamış. Yaşamak istemiş. Sevişmeden ölmek istememiş olamaz mı? Pişman olmuş olamaz mı? İnsanlar siz dalga geçin diye anlatmıyor burada dertlerini.
Aslinda yazinizi cok anlamli buldugum icin yorum yaziyorum. Hayatta bircok sey imtihan. Is, es, aile, evlat, kazanc vb. Basligi acan arkadasimiz inancli bir ailede butulmus ve inanclari dogrultusunda yasayan biri gibi gorunuyor okudugum kadariyla. Nefsine yeni dusmus imtihani icin sabredememis. Simdibize pismanligini anlatip da vicdanini susturmak istiyor. Hayatta herseyin bir bedeli var
Hepimiz oduyoruz. Yasadiklarimiz ve yasayanadiklarimiz. Ya sabredip sukredicez yada tovbe edip affedilmeye calisicaz Allah katinda.

Aslinda yazinizi cok anlamli buldugum icin yorum yaziyorum. Hayatta bircok sey imtihan. Is, es, aile, evlat, kazanc vb. Basligi acan arkadasimiz inancli bir ailede butulmus ve inanclari dogrultusunda yasayan biri gibi gorunuyor okudugum kadariyla. Nefsine yeni dusmus imtihani icin sabredememis. Simdibize pismanligini anlatip da vicdanini susturmak istiyor. Hayatta herseyin bir bedeli var
Hepimiz oduyoruz. Yasadiklarimiz ve yasayanadiklarimiz. Ya sabredip sukredicez yada tovbe edip affedilmeye calisicaz Allah katinda.
Evet ama sonradan arkadaşın hiç masum olmadığını öğrendim maalesef. Yine de herkesin kendi hayatı

Ağzınızı kapatın lütfen, içinizin gibi diliniz de çürümüş kokuları buraya kadar geldi, kibarlığınızda işin eksrtası.
Bu konu sana göre değil ablacım. İlk başta sen konuya yorum yaparak alakasız bir şekilde fikrini beyan etmişsin! Evlilik dışı ilişkiye karşı olabilirsin buna saygı duyarım ama burada konuştuğumuz şeyler cinselliğin evlilik dışı normal olup olmamasını tartışmak değil.

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
Hayatım yaşadıklarının aynısını yani kopyasınıda ben yaşadım,öncelikler şunu sorayım yay burcu kadını mısın?

Yıl 2024 soruya mı yanayım gelen yanıtların korkunçluğuna mı yoksa ‘muhafazakarlık’ tanımının nasıl dejenere edildiğine mi bilemedim.
Konu sahibi lütfen jinekolog öncesi psikolojik danışmanlık alın. “BAKİRELİĞİM BOZULDU ARTIK KİRLENDİM İHANET ETTİM” gibi kodlamalar sizi bedeninize küstürecektir.
Sanırım anal da yaşamışsınız sırf bekaretiniz için bunlar siz de hep bir travma şeklinde kalmış belli ki muhtemelen doyuma ulaşmanız tatmin olmanız bayağı zorlaşacak aktif cinsel hayatınız olursa…
34 yaşında kadınsınız Tibet rahibesi değilseniz Hindistan’da tapınak kadını olmayacaksanız ya da İngiliz Kraliyetine gelin gitmeyecekseniz (mavi kan değilsinizdir sanırım) artık bekaretin bir önemi olmadığını biliyorsunuzdur 😅 yazarken ben güldüm artık istemsiz yapmayın lütfen kendinizi boş yere daha fazla baskılamayın. Anal yaşayacaksanızda yaşayın ama bu bir fantazi olarak kalsın sadece aman ordan kan gelmesin diye değil.

Aslında derdim zarın durup durmaması degil en fazla erkek arkadaşimla ayrılırsam evlilik yapmam suan tek sıkıntım aileme karşı olan vicdan azabım .. ben aileme boyle bir seyi neden yaptım ..
İyi de sevişirken sorun değil mi aileniz için. Yani kızım sana göster ellet seviş ama zarına dokunma mi diyorlar o halde ailen de tuhaf ama sen hepsinden tuhafsin. Bu düşünce yapıları falan ben cidden şok oluyorum

Aşkım sürtüşürken de bakire değildin. Bakirelik 2 damla kan değil.
Bu yoruma katılıyorum. Yani sürtünürken de "ailenin masum kızı" değildin kii senin bakış açına göre.
Diğer bir konu 30 lu yaşlar verilen kararların sorumluluğunu üstlenilebilecek yaşlar bence. Bir adım attınız sorumluluğunu taşımayı bilin. Pişmanım eyvah demekle olmuyor.
Hee birde olurda bu erkek arkadaşınızın saçma sapan tavırlarını görür, katlanamayacağınızı düşünmenize rağmen sırf bu pişmanlığınızdan dolayı evlenmeyi düşünürseniz ikinci pişmanlığınızı yaşarsınız.

Bu arada hymen bölgesi herkesin farklıdır ama muhtemelen orası tahrişten kan geldi bir sonraki ilişkinde yine gelebilitesi yüksek eğer derdiniz sırf kansa

X