Pko catlatma ignesi klomen aşılama¿

Test yaptnzmi idrar ckablr 11le 14 arasi cikiyor
Ben 11. Gün kan verdim 1.42 çıktı değerim doktor var da diyemem yok da diyemem beklemek gerekir 15. Gün kan testini yenileyin dedi yukselmezse yoktur büyük ihtimalle demişti. Benim bugün 13. Günüm pazartesi Gün sağlık ocağına kan veririm heralde adet olmazsam o zamana kadar 😀

Selam değerli üyeler bir sorunum var bilgisi olan başından geçen varsa cevap verebilir mi?
Ben 3yillil evliyim cocuk istiyorum doktor a gittim klomen kullandim ancak 3. doz da ancak yumurtam gelisti hemen catlatma ignesi vuruldu doktorum asilama yapalim dedi yumurtalarin kolay gelişmiyor diye , asilama yaptırdım 12 gün sonra doktor a gittim ultrosonda bakti 2 yumurtam gelişmişti klomenle, baktığında yumurtlar hala aynı duruyormuş sönmesi gerekirdi dedi sen 20. Günü kan testi yaptir dedi ama 17. Günde adet oldum asilamam tutmadı sizce neden asilamadan sonra iliski de yapın dedi doktor hersey i olması gerektiği yaptik fakat sonuç negatif benimle aynı durumda olan var mı? Birde progestan hapi destek olarak doktor verseydi sonucum değişir miydi oda kafamı kurcalıyor 1 bucuk senedir aynı doktordaydim 2 ay ara verdim psikolojikmende maddi yöndedir kendimi toparlamak için doktorumu da degistiricem 2. Aşılamaya deniycem inşallah tutar bu sefer 😔
Canm yanlış anlamadım demi sen klomen kullandın yumurtalar olgunlaştı sonra hormon iğnesi verdi aşılama için sen klomeni kullandıktan sonra adet oldun mu

Canm yanlış anlamadım demi sen klomen kullandın yumurtalar olgunlaştı sonra hormon iğnesi verdi aşılama için sen klomeni kullandıktan sonra adet oldun mu
Asilama olduktan sonra kendi kendime adet oldum hatta normelde olmasi gerektiğinden 2 gün önce oldum tahmin ediyorum ki catlatma ignesinden sonra adet oldum . Nasip değilmiş ki olmadi hayırlısı Rabbım herkeze insallah

Merhaba
Bende Pcos var 2 yıldır gebe kalamıyorum doktor değiştirdim normalde femare ile yumurtalarım gelişirken bugün doktor yumurtaların dirençli bundan önceki tedavi o yüzden tutmamış dedi gonalf iğneye başlıcaz diğer adette dedi. Femare kullandığımda eski tedavilerimde yumurtam büyüyordu neden bu sefer büyümedi stres mi yaptım bilemiyorum..bir umut acaba gebeyim de o yüzden mi yumurtam bu ay gelişmesi diye düşünüyorum psikolojik olarak sürekli ağlama vs var çocık gördüğüm zaman ağlıyorum sanırım destek almam gerekiyor 😞

Selam değerli üyeler bir sorunum var bilgisi olan başından geçen varsa cevap verebilir mi?
Ben 3yillil evliyim cocuk istiyorum doktor a gittim klomen kullandim ancak 3. doz da ancak yumurtam gelisti hemen catlatma ignesi vuruldu doktorum asilama yapalim dedi yumurtalarin kolay gelişmiyor diye , asilama yaptırdım 12 gün sonra doktor a gittim ultrosonda bakti 2 yumurtam gelişmişti klomenle, baktığında yumurtlar hala aynı duruyormuş sönmesi gerekirdi dedi sen 20. Günü kan testi yaptir dedi ama 17. Günde adet oldum asilamam tutmadı sizce neden asilamadan sonra iliski de yapın dedi doktor hersey i olması gerektiği yaptik fakat sonuç negatif benimle aynı durumda olan var mı? Birde progestan hapi destek olarak doktor verseydi sonucum değişir miydi oda kafamı kurcalıyor 1 bucuk senedir aynı doktordaydim 2 ay ara verdim psikolojikmende maddi yöndedir kendimi toparlamak için doktorumu da degistiricem 2. Aşılamaya deniycem inşallah tutar bu sefer 😔
Kızlar merabalar ben pkos hastasıyım. Adetin 2.günü sabah öglen akşam klomen kullandım. 6 gün kullandım 8. Günü gittim takip için. Sağ tarafta 3 tane 9 mm büyüklügünde yumurta gelişmiş sizce iyi mi doktorum tekrar çarşamba yine çagırdı. Çatlatma ignesi yapıcak sizde büyür mü iyi mi 9 mm lütfen yardımcı olun. (Rahim Filmi Çektirdim Temiz Çıktı)

Merhabalar bende klomen ovitrelle kullandım İğnenin 11. Günü kanda değer 72 çıktı yarın tekrar kan verecem yükselme varmı diye igne etkisi mi bilmiyorum iğne etkisi olsa bu kadar yüksek değer çıkmaz diyor herkes, bı bilginiz var mı bu değerler hakkında , umarım rabbim isteyen herkese versin 🙏❤️

Merhabalar bende klomen ovitrelle kullandım İğnenin 11. Günü kanda değer 72 çıktı yarın tekrar kan verecem yükselme varmı diye igne etkisi mi bilmiyorum iğne etkisi olsa bu kadar yüksek değer çıkmaz diyor herkes, bı bilginiz var mı bu değerler hakkında , umarım rabbim isteyen herkese versin 🙏❤️
Bu da evde kendim yaptığım testler üstteki
11. Gün erken gebelik testi
alltaki ise 12. Gün normal kaset test

Eklentiler

• IMG_20221223_132219.jpg
    IMG_20221223_132219.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 66
Bu konuya 24 kasımda yazi yazmışım 29 kasimda ise adet olmuştum... tedabiyi biraktim umudumu kesmedim ama tam dedim ocak ayında doğum kontrol hapina baslayacagim 29 aralik beklenen adet tarihiydi fakat olmadım hafif bir şüphe oldu icimde ama asla kendimi umitlendirmedim 3 gun geçti adetim test yaptım ve anında pozitif gördüm yine kendimi umutlandirmafim çünkü defalarca kimyasal gebelik geçirmiştim 2 gin sonrasında kan verdim hcg 1965 cikti kese görmeden heveslenmek istemedim kese göründü kalp atışını bekledim:) şuan 6 hafta 5 gunluk hamileyim ❤ tam bir yıldan fazla bekledim bu durumu şükürler olsun.. ben ovitrelle sonucu hamile kalamadım ne yazikki iki ay denendi hatta.. Ben sorunun tamamen klomen kullanmam ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bence benim yumurtaların yeterince büyüyordu ama catlamasinda bir sıkıntı vardı.. yeterince büyüyen yumurtaya ekstra hormonların büyütüp çatlayıncaya yumurta kalitesi düşüyormuş tam olarak bende de öyle olsun bence... aralik ayında herhangi bir tedavi uygulanmaksizin doğal yolla hamile kaldım çok şükür gerçekten.. bekleyenlere diyecek olduğum tek şey Rabbım sizleri de tez zamanda hayallerinize kavuştursun ettiğiniz dualarin nasip olduğu günleri size en yakın zamanda yaşatsın insallah 😇

Merhaba
Bende Pcos var 2 yıldır gebe kalamıyorum doktor değiştirdim normalde femare ile yumurtalarım gelişirken bugün doktor yumurtaların dirençli bundan önceki tedavi o yüzden tutmamış dedi gonalf iğneye başlıcaz diğer adette dedi. Femare kullandığımda eski tedavilerimde yumurtam büyüyordu neden bu sefer büyümedi stres mi yaptım bilemiyorum..bir umut acaba gebeyim de o yüzden mi yumurtam bu ay gelişmesi diye düşünüyorum psikolojik olarak sürekli ağlama vs var çocık gördüğüm zaman ağlıyorum sanırım destek almam gerekiyor 😞
merhabalar. sonucunuz ne oldu acaba bende suan aynı durumdayım

X