Gebeliğe Hazırlık Pko,femara,çatlatma iğnesi ve sonuç pozitif :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar, benim klomifen kullandığım 2. ay. Geçen ay da, bu ay da kullandım ve iki seferde de çatlama iğnesi oldum. İğneyi olalı daha 4 gün oldu. Sadece kolomifen ve çatlama ignesiyle hamile kalan var mı? Varsa kaçıncı denemede? Çok sabırsızlanıyorum. Acaba bu ay olacak mı diye.

Noldu sonuç acaba

Canım nasıl gidiyor hamilelik bende adetini bekliyorum aşılama yapıcaz bakalım kısmet nasip

Bnm de ignem ikinci denemem yarin hapa başliyorum inşaallah bu kez yüzümuz guler.

kızlar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?

Famera kullandım caset test yaptım negatif çıktı hala beklemedeyim hastalanmadımda bugün iğneyi vurulalı 16 günüm geçen ay tam günümde olmuştum bakalım hayırlısı :))
Noldu sonucunuz merak ettim bende vurulalı 15.gün ama negatif 2 gün sonra doktora gidicem.

doktordan geldim benim pazartesi yumurtam sağda 10,88 mm varmış bugun gittim 11,70 olmus solda yumurtam yoktu ordada 10,30 mm bi yumurta oluşmuş ve rahmim kalınlaşmış doktor yavaş yavaşta olsa gelişicek pazartesi büyümüş olur büyük ihtimal dedi

Aşılamami yaptirican

10. günde bugun tekrar gidicem canım benim
O zaman benim gibi senin de biraz yavaş büyüyor olabilir. Benim bu ya 3. denemem 9 uncu günde (pazartesi) benim de 10mm falandı. 2 güne büyümez bence bana büyük ihtimalle haftaya anca hazır olmuş olur en erken diye tahmin ediyorum dedi doktor. Tekrar ne zaman gideceksin? Ben bu cuma gideceğim yazarım gene nekadsar olmuş. Ilac kaç mg içiyorsun. Benim ilk denemede 50 mg verdi sonra baktı 18 gün anca folikul hazır hale geldi 2. denemede 100mg verdi bu ay da tekrar 50 ye indik geçen ay kist yapınca ama bu sefer de olmazsa 4. denemeyi gene 100mg yapabiliriz dedi

benim tam 1 mm olmasada büyümüş soldada oluşmuş cuma tekrar gidicem ben kaç mg bilmiyorumki 5 gün içtim sabah akşam

benim tam 1 mm olmasada büyümüş soldada oluşmuş cuma tekrar gidicem ben kaç mg bilmiyorumki 5 gün içtim sabah akşam
Bir tane hap mi için yoksa çift hap mı? Bir tanesi genelde 50 mg. Çift içince daha hızlı büyür ondan sordum canım. Tamam cuma haber ver merak ettim nasıl gelişecek bakalım. Benim de cuma kontrolüm sanırım seninle 1 gün var aramızda. Hangi gün regli olmuştun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…