Pko+Klomen+Çatlatma İğnesi sürecim

Herkese Merhaba,

28 yaşındayım adetlerim düzenli, adet günü verdiğim hormon değerlerim güzel, b12, d vitamini vs bunlar da oldukça güzel. Ancak pko görünümü (yumurtalarda inci görünümü) olmasından kaynaklı gebelik elde edemedik. Femara kullandım çatlatma iğnesi kullanmadım yine sonuç elde edemedim ancak bu ay klomen+ovitrelle ile sürece ilerlettik. 11. Günüm kasık ağrılarım ve göğüs ucu hassasiyeti dışında hiç bir belirtim yok bir de akıntım oluyor ama bariz diyemem. Sizlerin süreçleri nasıl ilerledi inşallah hep birlikte güzeeel haberler alırız 🥹
Merhabalar… bende pkos hastasıyım Lh yüksek bende ve dün çatlatma iğnesi vurdum (klomen +ovirelle) Bugün ilk günü ve kasıklarım da ağrılar oldu bu normal mi ?
Sizde sonuç ne test yaptınız mı sonradan?

Benim tek sorunum yumurta zayıflığı tembeliği ve çalışmıyordu ilk tedavim 8 ay falan sürdü doktorum bir rahim falanda çektir dedi onuda yaptım haftada nbir hep gel diyordu kontrole ilaç falan yazıyordu hep bana Antalya'ya gidecektim ablamın düğünü için gitmeden önce doktor kontrollüne gittim doktor bana 8 gün kendine dikkât et yumurtan çok iyi kesin hamile kalacan bu hafta Antalya'dan 1 hafta kaldım eve geldim 2 günü test yaptım pozitif çıkmıştı
Aslında bahsettiğiniz sorun pcos gibi ikizlerinize ilaç kullanarak mı gebe kaldınız

Herkese Merhaba,

28 yaşındayım adetlerim düzenli, adet günü verdiğim hormon değerlerim güzel, b12, d vitamini vs bunlar da oldukça güzel. Ancak pko görünümü (yumurtalarda inci görünümü) olmasından kaynaklı gebelik elde edemedik. Femara kullandım çatlatma iğnesi kullanmadım yine sonuç elde edemedim ancak bu ay klomen+ovitrelle ile sürece ilerlettik. 11. Günüm kasık ağrılarım ve göğüs ucu hassasiyeti dışında hiç bir belirtim yok bir de akıntım oluyor ama bariz diyemem. Sizlerin süreçleri nasıl ilerledi inşallah hep birlikte güzeeel haberler alırız 🥹
Bende de pcos var daha önce 3 kez klomen kullandım ilk ikisinde yumurta gelişimi oldu çatlatma iğnesi vuruldum ama tutmadı üçüncü klomen kullandığımda hiç yumurtam gelişmedi sonrasında hsg çekildim temiz çıktı bu ay da femera denedik çatlatma iğnesi oldum bekliyorum inşallah rabbim bizi bu ay sevindirir 🥰

Herkese Merhaba,

Cnm benimde şuan iğne olalı 12. Günüm 9. Gün test yaptım dayanamayıp negatifti iki gündür artan göğüs ağrım var iğneden mi bilmiyorum beklemek çok zor ama hayırlısı

X