Pkos, çokmu zayıfım acabaa😒

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.799
786
Selam kızlaaar, varmı benim gibi bu durumu yaşayan 1,62 boyunda 49 kiloyum. Pkos var doktor kilo almamı önerdi şöyle bi 5 kilo filan adet düzensizliğim var çünkü ama kesinlikle alamiyorum ben ya kilom hiç oynamaz yıllardır napıcam varmı bi tavsiyenizzzz

Selam kızlaaar, varmı benim gibi bu durumu yaşayan 1,62 boyunda 49 kiloyum. Pkos var doktor kilo almamı önerdi şöyle bi 5 kilo filan adet düzensizliğim var çünkü ama kesinlikle alamiyorum ben ya kilom hiç oynamaz yıllardır napıcam varmı bi tavsiyenizzzz
Ben 162 boy 47 kilo ile hamile kaldim hem de hic bilmeden bende de pcos var adet duzensizligi var. Adet duzensizligini yapan pcos, dolayli yoldan da kilo azligi degil aksine kilo alimi. Ideal kilomuz 55 oluyor sanirim ama doktor bana her zaman 55in altinda ol der. Bilemiyorum yine de doktorunuzun vardir bir bildiği.

Ne alaka ya ben 45 kilo iken de pcos vardi düzenli oluyordum ne zaman kilo alıp verdim şikayetlerim arttı. Hrmonlarina bakıldı mi ilaç vermedi mi yasin kaç

Ben dee kilo alamıyorummm 🙋‍♀️ Stres ve depresyondan olabildiğince uzak durmak lazım. Ve kiloyla çok da takıntılı olmamak lazım. Beni stres bitirdi zaten. Ara öğünleri sık tut, öğün atlamamaya çalış.

Ben de pcosluyum ve 46 kiloyum boyumda 159 ama hiç bir doktor bana kilo al demedi 🙂

162'ye 49 çok zayıf değil ki.
Ben de 163'um, uzun yıllar 49-50 gezdim. Şimdi 52'yim yıllardır. Benim de kilom oynamaz, çok zor kilo almak da vermek de benim için.
Ama (sagliksiz) bir öneri olarak istedigin kiloya gelene kadar geceleri reçel ekmek ye:) gece kahvaltisini adet edin.Ben öyle öyle 52 oldum

Merhabalar kilo almanız için size önerebileceğim kahve satışı yapıyorum. Yardımcı olmami ister misiniz😇

Benim kilolardan vermek isterdim bacım hamilelik emzirme derken 20 kilo aldim 😂😂

X