Pkos ile hamilelik yöntemim. Kendimizce çok iyi bir kombin tedavi yöntemi keşfettik...

Evet rabbim isteyen herkese nasip etsin hiç ummadığım anda oldu herşey
Bende 9 aylık evliyim doktor bir sorunun yok dedi sadece idrar yolu enfeksiyonu varmış ama bebeğim olmuyor birkaç gündür adet sancısı gibi bir sancım vardı ya enfeksiyondan dolayı oluyor ya da yumurtlama zamanıdır adetime 13 gün var daha keşke diyorum bende güzel bir haber alsam sağlıkla kucağınıza alın inşallah rabbim dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimse evlat acısı evlat hasreti ile sınanmasın

Kendinize stres yapmayın ben 3 yıldır uğraşıyorum tüp bebek aşılama herşey denedik 9 ay çok kısa bir süre kendinizi sevin ve anne olacağınıza lütfen inanın

İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin bende kaç gündür adet belirtisi vardı enfeksiyon var ondan olabilir
İşte bu şekil takıntılar yapmayın kendinize öncelikle sorun neyse o çözülsün ben adetim 10 gün geçti o zaman test yaptım sabrettim unutlanmadım inanın yolun başındasınız sağlığınız herşeyden daha önemli enfeksiyon olur başka sıkıntı olur önce onlar çözülsün

Benimde bugün gecikmemin beşinci günü sizde belirti var miydi acaba bende sekiz gün ggeçmesini bekliyorum

İnşallah çok teşekkür ederim

Merhaba çok güzel anlatmışsınız pcos olmasam bile hepsini okudum baştan sona ben de hamile kalmaya ugrastigim için. Benim merak ettiğim folik asit ve klomen dışındaki diğer ilaçları pcos olmayan biri kullansa da faydası olur mu acaba yoksa hiç gerek yok mu sizce ?

Merhaba. Polikistik overliyim. Adet düzensizliği dışında herhangi bir problemim yok. 2-3 ayda bir adet görüyorum. Dr. Thanss women önerdi. Adetin 11. Ve 25. Günleri arasında kullanmam gerektiğini söyledi. Adetimin 11. Günü kullanmaya başladım, adetimin 21. Gününde adet oldum. 25. Güne tamamlanmadan adetim geldi ilacı kullanmaya devam etmeli miyim? 3 hafta önce adet olmuştum daha, şimdi tekrar adet olmam normal mi ? Aynı zamanda Dupbaston da yazmıştı doktor. Thanscc woman ile birlikte Dupbaston da kullanıyordum

Bu arada 7 aylık evliyim

Cok guzel anlatmisiniz cok teşekkürler ama bisey danışmak istiyorum ovulasyon dan öncesinde ilişkiye girin deniliyor ama siz sonrası olarak demişsiniz bunun doğrusu hangisi öğrenmek için yazdim

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah:)
Bende de polikistik over vardı ben de hayıt tohumu ile hamile kaldım.Bunu da bir doktor önermişti.İnsallah isteyen herkes şifasını bulur:)

Pko olanlar asla ümitsizliğe kapilmasin bendede pko var 3 ay mfk eş paketi kullandım için hayıt tohumu civan perçemli vs bir çok bitki var tedavisiz hamile kaldım Allah isteyen herkese nasip etsin

Pcosla hamile kalan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum hayırlı olsun bu arada ama bu tarz hassas konular kişiselleştirilmiş tedaviyle ilerlemek gerekir her tedavi herkes için uygun degildir ben femara klomen ovitrelle gonal-f hormon ilaçları hepsini kullandım hiçbiri işe yaramadı Ankara'da memoriale gittim bı tanıdığımız tavsiyesiyle bu ilaçları bana kullandıran doktorum bana pcos olduğumu söylemeden bana tedavi uygulamaya başlamıştı haberim yoktu memorialdeki doktorum herşeyi anlatti neler yapabilirim diye bıkere pcosun tedavisi Akdeniz diyetiyle desteklemeniz gerek adet söktürücü çok zorda kalinmasihi sürece tarlusal vermiyorum demişti doktlrum kendisi tüp bebek bölüm başkanı bana duphaston vermişti adet söktürücü düzenleyici o dediğini şaselerden bana fenomom vermişti çilekli kırmızı şase içinde tüm vitaminler var bu vitamin her eczanede bulunmuyo belli yerlere veriliyomus bu bu şase yanında kapsül balık yağı var bunları hergun günde 1 tane kullanmanız gerek 1 aylık kullanım kutulardaki duphastonu nasil kullanıldığını unuttum ama o ilacı iki ay kullandım 2.ayda yumurta takibiyle gebe olduğumu öğrendim yanlış anlamayın bu yollardan bizde geçtik her tedaviyi herkesin bünyesi kabul etmeyebiliuo 2 buçuk senedir çabalayan bı insan olarak söylüyorum c life doktoruma sordum kullanabilirmihim diye bunyeni yorma sağlıklı da olsa herşeyi kullaa dedi verdiğim vitamin daha faydalı demişti pcos insülinle bağlantılı o yüzden Akdeniz diyeti ağırlıklı beslenmek gerekiyomus bulgur et grubu sebze yeşillik tuketiyosunuz ama pirinç şeker beyaz ekmek tuketmiyosunuz sendrom yani bo hastalık değil metabolizmaya bağlı bı sağlık sorunu

Çok teşekkür ediyorum empatik ruhuna❤

Çatlatma iğnesi neden istemedin tam olarak canım olumsuzluğu neydi sana göre?

Erkek için maxigonun kadın versiyonuda var. Onu önerir misin bana?

Ve eşin maxigo dışında ek bi beslenme vs dikkat etti mi sperm için?

İkinci bebeğime hamile kaldığımı farketmeden adet söktürücü içmiştim. Regllerim 3-4 ayda bir oluyordu. Halen regl olmadığım için eczane önünden geçerken, hiç aklımda yokken test aldım. Eve gelip yaptım anında 2. Kıpkırmızı çizgi çıktı.
Şimdi 5 yaşında ve gayet sağlıklı çok şükür..

(İlk bebeğime de tüp bebek ile hamile kalmıştım.)

Ovitrelle çatlatma iğnesi sonrası, hangi günler ilişki olacağını, doktor zaten söylüyor. 36 saat sonra yumurta çatlıyor, kasıklarda da ağrı hissediliyor zaten..
Haa doktorun işine karışıp, yok öyle olmasın, böyle olsun demeyi de doğru bulmuyorum. İnsanları endişeye düşürüp korkutmaya gerek yok. Ya bende de öyle olursa diyerek strese sokmalarına neden olur bunlar sadece...

İyi bir doktor önemli elbette her doktor işini iyi yapamıyor olabilir. Ama iyi bir doktor bulup doktora güvenmekten yanayım..

Herkeste tedavi farklıdır. İnsanlara kendi yaşadıklarınız yüzünden, kesin bir dille yapmayın etmeyin demenizi de doğru bulmuyorum...

Her insanın bünyesi ve tedaviye vereceği yanıt farklıdır.

Bir de pco lu olanların ömür boyu kullanacağı bir ilaç yoktur.. Nasıl ki göz rengi değişmez, bu da değişmez. Genetiktir.. Sadece sağlıklı beslenme, spor ve stressiz bir yaşam ile daha sağlıklı regl döngüsü elde edebiliriz. Ki bu saydıklarım da zaten bütün insanlar için sağlıklı yaşamın sırrıdır...

Karbonitrat tüketimi azaltmayı denedinizmi? Bende faydası oldu, kilo vermediğim halde.

Merhaba gebe kalabildiniz mi acaba

O kadar saçmalık dolu ki, bu posta neden denk geldim onuda bilmiyorum. Ovitrelle ya güvenmeyip saçma sapan ovulasyon testlerine insanları yönlendirmeniz özellikle saçmalığın daniskası olmuş.
Yemek tarifi verir gibi tarif vermeniz yumurta geliştirici ilaç diyeyim hiç doğru değil.
Sorun zaten sizin yumurtalarda değil eşinizdeymiş konunun kısa ve özeti kocamı kontrolüm altına aldım hamile kaldım demeniz olmalıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…