Plasenta previa derdinden muzdarip olanlar yardım edin bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşın

İnşallah yukarı çıkar dualarım seninle Bende 22 sinde gidecem kontrle inşallah çıkmış olur.peki bişey soracaktm illaki arada bir kalkmam gerekiyor mutfağa gidip yemek ısıtmak için onlar kötü etkilermi sence yanlşmı yapyorum
Canm şöyle söyleyeyim kv ler yok memlekette biz onların evinde kalıyoruz 2 haftadır çünkü evde yaşlı babannemiz var ve kahvaltı yemek bulaşık hep ben yapıyorum temizlik işlerine hiç karışmadım ve bunlar dışındada mecbura kalmadıkça hep yattım. Anlican bende aynıyım yani 1 saattir yemek yapıyorum. İnşallah bişey olmaz bebeklerimize Allaha emanetler ben yemek yaparken bile olsa oturduğum yerden yapmaya çalışıyorum işim bitince de yatıyorum hemen

Plasenta previa teşhisi detaylu ult belli olmuyormu?? Ben kanamamdan birgün smra detaylı ult yaptrdm bişey çkmadı bu arada eğer pls previa olsam çıkarmıydı onda

Plasenta previa teşhisi detaylu ult belli olmuyormu?? Ben kanamamdan birgün smra detaylı ult yaptrdm bişey çkmadı bu arada eğer pls previa olsam çıkarmıydı onda
Bilmiyorum ki hiç ben detaylı usg olmuştum önceden oyüzden bişey diyemicem bilen arkadaşlar bizide bilgilendirsin

Günaydınlarrrrrr Allahıma şükürler olsun ki bugün kontrolüm vardı bebişimin eşi artık olması gerektiği yerde. Çok mutluyum ☺☺

Çok korkuyorum üç haftadır mutlaka haftada bir kahveeengi lekelenme geliyor çok korkuyorum 24+5 teyim
Allah istemedikçe hiçbirşey olmaz sen ona sığın bana devamlı yat dinlen dediler ama geliniz sonuçta bir dk uzanmadığım zamanlar bile oldu geçen gün hele o ladar yoruldum ki belim boynum omuzlarım kopuyodu hele ayaklarım bacaklarım bir şişmişti ki sorma. Ama allaha çok şükür bebeğim sağlıklıymış eş de yerine gelmiş

Ben hep yatıyorum canım iki hafta sonra kontrlüö var.haftada bir mutlaka lekelenme oluyor ve çok tesirginim çok korkuyorum daha üç ayım var erken soğum dan çok korkuyorum

Plesentam Rahime çok yakındı rahmi tamamen kapatmıyordu ama risk vardı normal doğum da 36.haftada doktor kontrolü ile normal doğum oldu ve çok kanamam oldu doğumda.

Maşallah Allah analı babalı büyütsün tekrar hamilesin sanırım oda hayırlı olsun inşallah kucağna almak da nasip olur☺
Plesentam Rahime çok yakındı rahmi tamamen kapatmıyordu ama risk vardı normal doğum da 36.haftada doktor kontrolü ile normal doğum oldu ve çok kanamam oldu doğumda.

X