Plasenta previa derdinden muzdarip olanlar yardım edin bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşın

Salı günü çok daha iyi bir doktora gidecem kızlar bakalım ne dicek size verdği bilgileri falan oaylaşırım buradan doktorumu değiştirdim valla.bu gideceğm doçent bakalım ne dicek

Kızlar ben doçente gittim dün.plasentan aşağıda dedi progestanı ve proluton iğneyi kesti benden hiçbişey kullanmana gerek yk dedi sadece dikkat edeceksin dedi adam. Kesin teşhisimide koyfu plasenta previa dedi bu saatten sonra yukarı çkmaz dedi 25. Haftadaym.adam riskli gebelij uzmanı plasnetw previadada uzman kafam karşto vallahi bıraktrdı bana ipneyle progestanı

Kızlar ben doçente gittim dün.plasentan aşağıda dedi progestanı ve proluton iğneyi kesti benden hiçbişey kullanmana gerek yk dedi sadece dikkat edeceksin dedi adam. Kesin teşhisimide koyfu plasenta previa dedi bu saatten sonra yukarı çkmaz dedi 25. Haftadaym.adam riskli gebelij uzmanı plasnetw previadada uzman kafam karşto vallahi bıraktrdı bana ipneyle progestanı
Ben 24 haftalıkken daha hafta olarak küçük ikerleyen haftalarda döner demişti. Seninki rahim ağzını tam mı kapatmış acaba şu totalis dedikleri. O durumdayken düzelmesi baya zor oluyomuş çünkü beklentide olmamak gerekmiş

Cnm bu gittğm doktor baya ünlü ve buranın en iyi doktoru doç. Yavuz şimşek belki nette bakarsn.bende güvenmek istiyorm artk kafam çok karşk.acaba beni umutlandrmamak için mi öyle dedi hani olursa mutlu olayım diye bilemedim ki inşallah yukarı çıkar ama

Cnm bu gittğm doktor baya ünlü ve buranın en iyi doktoru doç. Yavuz şimşek belki nette bakarsn.bende güvenmek istiyorm artk kafam çok karşk.acaba beni umutlandrmamak için mi öyle dedi hani olursa mutlu olayım diye bilemedim ki inşallah yukarı çıkar ama
Allahtan ümit kesilmez inşallah döner canm ben aklında kalmasın emin ol diye başka dr dedim

Bundan önce iki doktora gittm canm bu 3. Ya birde kafam çok karışıyor biliyormusun progestanı bırak dedi bu adam mesela
Hmm anladım canm. Demekki bi tehlike görmemiş ki bıraktırmış ilacı. İnşallah herşey yolundadır. Sen yine de dikkat et kendine. Haftan küçük bakarsın dönüverir plasenta. Yorma kendini

Canım o arada bendede oluyor allah başka sorun vermesin hareket ediyormu sen ona bak ama baktın ki için rahat değik doktora git canm baksn kalp atışına falan.ama genelge gece çok hareketliler minikler.belkide uyurken hareket ediyordur

X