Makyaj Ürünleri Podyum Makyajı için başvurular başlamıştır!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyajda çok beceriksizimdir o yüzden en yakın takipçinizim yerimseniben

simdiye kadar photoshopla renk düzenlemeleri yapilmasina izin veriliyordu. cünkü sen de bilirsin ki makinadan istedigin sonuc cikmiyor.. renkleri bambaska yansitiyor.
neise madem yasak.. yapacak bisey yok..

büyük ihtimal katilamam o zaman.. cünkü bu meretleri baska nasil kapatabilirim bilmiyorumm.. dana gibiler :)

simdiye kadar photoshopla renk düzenlemeleri yapilmasina izin veriliyordu. cünkü sen de bilirsin ki makinadan istedigin sonuc cikmiyor.. renkleri bambaska yansitiyor.
neise madem yasak.. yapacak bisey yok..

büyük ihtimal katilamam o zaman.. cünkü bu meretleri baska nasil kapatabilirim bilmiyorumm.. dana gibiler :)

Amaaa nedennnnnnn:sinifsinif:

hayırlı olsun yeni yarışmamız hanımllar..eğer fırsatım olursa belki katılabilirim :)))

yiiihhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu açıldı demeeekkk

pati boydan fotoya izin var mı şimdiden bilinsin de yanlış olmasın kuzu

kurallarda yazılmamış da...

ya renk canlandırması yapılır herhalde çünkü kimsenin fotosu istediği gibi gerçek renginde çıkarmıyor malesef,

aşkito foto çekerken ışık yanılgısı falan yapsan sivilceli yerleri kapatsan da yada oralara küçük bişeyler koysan fotoda küçük yıldız mıldız falan?

:gitme:senağlamafisfisfis
hep bu pati yüzündeeenmafoldumben

kızz ne bileeem diger yarışmalarda yok böle bişe diye dedim bendeee :gitme: :1hug:
katılmanı isterim yani.soruyim yinede ben canım yerimseniben

pati boydan fotoya izin var mı şimdiden bilinsin de yanlış olmasın kuzu

kurallarda yazılmamış da...

ya renk canlandırması yapılır herhalde çünkü kimsenin fotosu istediği gibi gerçek renginde çıkarmıyor malesef,

aşkito foto çekerken ışık yanılgısı falan yapsan sivilceli yerleri kapatsan da yada oralara küçük bişeyler koysan fotoda küçük yıldız mıldız falan?[/B]

boydan fotoya izin var kuzum.yazmamşım zalak pati :mymeka: göksu tam fotu eklemşti çünkü hatlıyorum :lepi:

kızlar makyajın rengini çok az canlandırabilirsiniz.o da foto çekerken esas renk malesef yansımıyo bazen.rengin gerçegini yansıtmak amacıyla çok olmamak kaydıyla yapabilrsiniz...

aşkitom sivilce sorunun var ama cildi tamamen pürüzsüzleştirmek dogru olmaz :KK43:
ama sivilce olan noktaları yok edersen bence sorun teşkil etmez opuyorumnanaktan güzel bi görüntü açısından

boydan fotonun olması biçok kişi katılmasına engel malesef :KK43:((

isteyen boydan poz koyuyor cnm herkez degil anladigim kadariyla.. sen istemezsen yarim yuz, sade goz flnda yapabilirsin.. ama boydan poz olursa o kadar avantajli olur diye dusunuyorum ben

timam timam :)
bu gece yapmaya caliscam makyaji..
kafamda bir proje var bakalimm..

kambersiz dügün olur mu yahu. ben azicik naza cekiim kendimi didim. malum hamileyim ya. ihtiyacim var pohpohlanmaya vs :roflol:
christian-dior-path-mcgrath-eyes-makeup-fall-2008.jpg

ilham olsun die C.Dior makyaji ekleyim didim

:roflol: pohpohlarız canım nolcak :lepi: sen katıl göster hünerini :jeyyar:

kızzz bu niye kötü kötü bakmşşşş :roflol:

du bakalım zamanını kaçırmazsam bende katılayım.

bende koyayım dedim inşallah yanlışlık yapmamışımdır daha yeniyim forumda

Eklentiler

• $1.JPG
    $1.JPG
    24,3 KB · Görüntüleme: 71
X