Makyaj Ürünleri Podyum Makyajı için başvurular başlamıştır!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tırtılımm isteyen göz isteyen boydan isteyen yarım ekler bi engel yok opuyorumnanaktan

5dk yapıver makyaj tatlımm hihoyyyt ne kadar katılım olursa o kadar eglenceli olur hihoyyyt

benim demek istediğim o değildi tatLım eğer boydan olursa sadece göz yada yüz koyanlara dezavantaj olurbayanssulusmile çünkü herkeste takı, kıyafet vs olmayabilir....o anlamda söylemiştimopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun bakalım bayanssulusmile
güzel bir yarışma bizi bekliyor...hihoyyyt

bende koyayım dedim inşallah yanlışlık yapmamışımdır daha yeniyim forumda

canım buraya yaptıgımz makyajları eklemiyoruz,bunun topiği başka yerimseniben
eger yarışmaya katılmak istersen kuralları okuyup bana resim atman yeterli yerimseniben

benim demek istediğim o değildi tatLım eğer boydan olursa sadece göz yada yüz koyanlara dezavantaj olurbayanssulusmile çünkü herkeste takı, kıyafet vs olmayabilir....o anlamda söylemiştimopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 şimdi tamam anldm canm..ama bazen tam yüz koymk isteyen oluyor,bazende sadece göz.herkesin istegi farklı yönde.tek bi kural koysak çogu kişi katılmaz belki de :uhm:
hayırlısı olsun bakalım bayanssulusmile
güzel bir yarışma bizi bekliyor...hihoyyyt

nilcim katılcaksın dimi opuyorumnanaktan

resimler gelmeye başladı kızlar delikafadulden

ne kadar katılım olursa o kadar güzel bi yarışma olur :lepi: katılım bekliyorum mankenlerr :asigim:

yarışma başlayınca haberimiz olsun canım :)

yarışma başlayınca haberimiz olsun canım :)

topik topik geizp link atarım canmm kaydirigubbakcemile3 habersiz kalmaz kimse :lepi:
biraz rahatsız ve keyifsizim patim bu ara,soğuk almışım :gitme:
ama yine de şansımı denemeye çalışırım canım bayanssulusmile

:gitme: aaa geçmiş olsun.özel msj bekliyorum yine de opuyorumnanaktan
Sabırsızıkla bekliyorum...

hihoyyyt aynen canım hihoyyyt

bende nezle nezle yaptim walla bugün makyajimi..

rimel sürdükten sonra hapsircam diye ödüm koptuu :KK1:

bende nezle nezle yaptim walla bugün makyajimi..

rimel sürdükten sonra hapsircam diye ödüm koptuu :KK1:
ayy tühhh sempatiksalakcinni katilmicam demistin fikir degistirip katildin yaneeeee ohaoldumsmile tamam vazgectim ben katilmicam :dilcikar: sırnaşık şeysırnaşık şey

fstk katil yafrim.. senin yüz tipin cok uygun podyum makyajina..

timam timam :)
bu gece yapmaya caliscam makyaji..
kafamda bir proje var bakalimm..

kambersiz dügün olur mu yahu. ben azicik naza cekiim kendimi didim. malum hamileyim ya. ihtiyacim var pohpohlanmaya vs :roflol:
christian-dior-path-mcgrath-eyes-makeup-fall-2008.jpg

ilham olsun die C.Dior makyaji ekleyim didim
bu ne leeen sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3 şimdi tamam anldm canm..ama bazen tam yüz koymk isteyen oluyor,bazende sadece göz.herkesin istegi farklı yönde.tek bi kural koysak çogu kişi katılmaz belki de :uhm:

nilcim katılcaksın dimi opuyorumnanaktan
anamm boydanda mi ekleniyorsempatiksalakcinni la bu makyaj yarismasi degilmi :roflol: ama allahtan düzeltmissiniz, yarismacilar arasinda tatsizlik cikmaz en azindansositososito

kac kisi katildi benli göz bayanssulusmile bakalim neler cikarcaklar ortaya boshayallersmile

fstk katil yafrim.. senin yüz tipin cok uygun podyum makyajina..
katilmayi istiyodum :gitme: ama kaslarimi uzatmaya calisiyorum yaa kafamçokkarıştı orman gibi katilip göz zevkinizi bozmak istemiyorum sempatiksalakcinni orman gibi dedigime bakma-tatlicadiarzu- kas özürlüsüyüm ben :roflol: herneyse iste zaten kas yok:nazar: uzattigim üc tel kasida alirsam bütün emeklerim bosa gidecek askitom sırnaşık şeysırnaşık şey sizi uzaktan seyretmek asklarin en güzeli :roflol::roflol:

Son düzenleme:
kaslarini kamufle ederek bir makyaj yapabilirsin guzum.. podyumda her türlüsü mevcut :jeyyar:

Çıkacak hünerleri merakla bekliyorum.. boshayallersmile
Hayırlı olsun yeni yarışmanız bakalımm opuyorumnanaktan

Bende kendimi çok kötü ve ç.irkin hissediyorum regli oldum diye sanırım yoksa çok istiyordum katılmayı bu yarışmaya... mafoldumben

Neyse ben gene duruma göre paticiğee özel ulaşırımm artık yerimseniben

X