Makyaj Ürünleri Podyum Makyajı için başvurular başlamıştır!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
suana kadar kac katilim oldu ? Kizlar yapiverin gitsin maksat eglenmek demi:)

aşkito hadi hayırlısı canım :jeyyar:
buarada avatarın cok tatlı yaa :asigim:

akitram tsk ederim canim..

ben iki tane makyaj yaptim..
ilkini cevrem begenmedigi icin baska yaptim koydum :)

birazdan topigime eklicem ilk makyaji

bende dün gece yaptım ama katılıp katılmamakta emin değilim , pek içime sinmedi sempatiksalakcinni

katilmayi istiyodum :gitme: ama kaslarimi uzatmaya calisiyorum yaa kafamçokkarıştı orman gibi katilip göz zevkinizi bozmak istemiyorum sempatiksalakcinni orman gibi dedigime bakma-tatlicadiarzu- kas özürlüsüyüm ben :roflol: herneyse iste zaten kas yok:nazar: uzattigim üc tel kasida alirsam bütün emeklerim bosa gidecek askitom sırnaşık şeysırnaşık şey sizi uzaktan seyretmek asklarin en güzeli :roflol::roflol:

fıstıgımm Şeniz podyum makyajı oldugundan sınırları zorlamak serbest biliyosun:lepi:
kaçları kalın kalın boyuya bilrsn mesela yerimseniben yada koyu renkler terch edersen kaşı maşı gören olmaz hihoyyyt

kaslarini kamufle ederek bir makyaj yapabilirsin guzum.. podyumda her türlüsü mevcut :jeyyar:

aklını seviyim senin aklinialirimsmile ikna et biraz daha olcek katılcak fıstıgm da bayanssulusmile
Çıkacak hünerleri merakla bekliyorum.. boshayallersmile
Hayırlı olsun yeni yarışmanız bakalımm opuyorumnanaktan

Bende kendimi çok kötü ve ç.irkin hissediyorum regli oldum diye sanırım yoksa çok istiyordum katılmayı bu yarışmaya... mafoldumben

Neyse ben gene duruma göre paticiğee özel ulaşırımm artık yerimseniben
tatlım regl isen hemen bi tane agrı kesici alıyosun ve müziği açıp makyaj yapmaya başlıyorsun hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
özel günlerimizde beyaz pantolonda giyeriz makyajımızıda yaparız dimi zemuszemus
ped reklamı sponsor kızlar yarışmaya :roflol::roflol::roflol:
mesjını bekliyorum hayatım Şeniz

akitram tsk ederim canim..

ben iki tane makyaj yaptim..
ilkini cevrem begenmedigi icin baska yaptim koydum :)

birazdan topigime eklicem ilk makyaji

aşkitom ilkinde bence çok hoş orjinal fikirler bulmuştun.valla bayılmştm ben.
2. için fikrimi sölemiyim şimdi yarışma başlasın yorumu o zman yaparım yerimseniben

kızlaaaar yarın son gün hihoyyyt 8e kadar resim göndercek olanı bekliyorummmm hihoyyyt

süperrrr delikafadulden göz makyajındaki arkadaşların çogunun katılmasını isterdim aslında seyhancım boshayallersmile

birdaha reklam yap sen katilmayanin kasi dökülsün adina falan hehehe

resimleri cektim ama gece olunca pek oldugu gibi cikmadi malesef ya kafamçokkarıştı

birdaha reklam yap sen katilmayanin kasi dökülsün adina falan hehehe

resimleri cektim ama gece olunca pek oldugu gibi cikmadi malesef ya kafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol: o zaman katılırlarmış bide...
flash lı çekseydin canm.yada rengi parlatsaydın,gerçek rengi ortaya çıkarmak için yerimseniben gözüm özel msj da aklinialirimsmile bekliyorum

pati'm kaç kişi oldu ?
çok katılım var ise ,söyle arada kaynarım belki sempatiksalakcinni

fıstıgımm Şeniz podyum makyajı oldugundan sınırları zorlamak serbest biliyosun:lepi:
kaçları kalın kalın boyuya bilrsn mesela yerimseniben yada koyu renkler terch edersen kaşı maşı gören olmaz hihoyyyt

aklını seviyim senin aklinialirimsmile ikna et biraz daha olcek katılcak fıstıgm da bayanssulusmile

tatlım regl isen hemen bi tane agrı kesici alıyosun ve müziği açıp makyaj yapmaya başlıyorsun hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
özel günlerimizde beyaz pantolonda giyeriz makyajımızıda yaparız dimi zemuszemus
ped reklamı sponsor kızlar yarışmaya :roflol::roflol::roflol:
mesjını bekliyorum hayatım Şeniz
bu sefer katilmicam balim yarismaya boshayallersmile ama gelin yarismasindaki gibi belki son dakka katilirim :roflol: sagim solum belli olmaz yani :roflol::delifstksmili:

pati'm kaç kişi oldu ?
cnm katil yaa sensiz yarisma olur mu hic bayanssulusmile

yarışma nezaman başlıyor pati patiiii
merakla bekliyorum hatunlarıı :))

yarışmanın fikir anası okypete de burda olsaydı :KK43:

Son düzenleme:
pati'm kaç kişi oldu ?
kaynamak olmazzzz opuyorumnanaktan topik açcak kadar güzel makyaj yapan hatunlar katılmalı bence nil'cim opuyorumnanaktan

buarada 5 kızlar bilmiyorumkismile şöle 10 olsaydı iyiydi.cevrenize haber salın son 2 gün delikafadulden

bu sefer katilmicam balim yarismaya boshayallersmile ama gelin yarismasindaki gibi belki son dakka katilirim :roflol: sagim solum belli olmaz yani :roflol::delifstksmili:

cnm katil yaa sensiz yarisma olur mu hic bayanssulusmile

fıstıkkkkkkkk son dakka golü hadi bekliyorum güzel gözlümm hihoyyythihoyyyt

yarın akşam 20:00 da son resim alımı olcak B&M cim kaydirigubbakcemile5 o dakka itibariyle başlanır topik açılımına :lepi:

ay evet:gitme:

kaynamak olmazzzz opuyorumnanaktan topik açcak kadar güzel makyaj yapan hatunlar katılmalı bence nil'cim opuyorumnanaktan

buarada 5 kızlar bilmiyorumkismile şöle 10 olsaydı iyiydi.cevrenize haber salın son 2 gün delikafadulden

fıstıkkkkkkkk son dakka golü hadi bekliyorum güzel gözlümm hihoyyythihoyyyt

yarın akşam 20:00 da son resim alımı olcak B&M cim kaydirigubbakcemile5 o dakka itibariyle başlanır topik açılımına :lepi:
5 mi ohaoldumsmile ay cok azz :2: ama patiskom tabi az katilim olur:mymeka: bi hafta süre biraz az degil mi:uhm: sanki diger yarismalarda daha fazlaydiCADIARZU 2 hafta felan olsaydi biraz daha fazla katilim olurdu bence a.s

saol paticim
heycanla bekliyorum
oy vermek çok zor olucak

kendim katılıyo olsaydım kendime oy verip kurtulurdum :)) ayıramıyodum arkadaşalrımı :)
en azından kendi katılımım kendime oy verme hakkını doğuruyo ve arkadaşalrım arasında kalmıyordum :)

şimdi çok zor olucak ,

X