Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Abla ben 1 senelik evliyken doktora gittim doktorum bana pcos olduğumu söyledi ama öncelikle hormonlarina bakmam lazım düşük yada yüksek var mı dedi hormonlarimda bir sorun çıkmadı sonrasında rahim filmi çekmem gerekiyor dedi yeni nesil bir rahim filmi çıkmış alttan muayene eder gibi ağrısız acısız 4.500 TL ye ilacıni aliyosun devlette yapıyorlar bu arada ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum sonrasında rahim filmim temiz çıktı doktorum rahim filminden sonra 1 ay deneyin olmazsa femera başlayalım dedi femeranin yanı sıra bana inofolic önerdi femerayi geçen ay kullandım 6 gün sonra tekrar adet gördüm o ay benden 21. Gün progesteron almadı bu ay tekrar kullandım 21. Gün 15.50 çıkmıştı burayada yazmıştım zaten bugün yani 27. Gün öğrenmiş oldum

Abla ben 1 senelik evliyken doktora gittim doktorum bana pcos olduğumu söyledi ama öncelikle hormonlarina bakmam lazım düşük yada yüksek var mı dedi hormonlarimda bir sorun çıkmadı sonrasında rahim filmi çekmem gerekiyor dedi yeni nesil bir rahim filmi çıkmış alttan muayene eder gibi ağrısız acısız 4.500 TL ye ilacıni aliyosun devlette yapıyorlar bu arada ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum sonrasında rahim filmim temiz çıktı doktorum rahim filminden sonra 1 ay deneyin olmazsa femera başlayalım dedi femeranin yanı sıra bana inofolic önerdi femerayi geçen ay kullandım 6 gün sonra tekrar adet gördüm o ay benden 21. Gün progesteron almadı bu ay tekrar kullandım 21. Gün 15.50 çıkmıştı burayada yazmıştım zaten bugün yani 27. Gün öğrenmiş oldum Allah'ın izniyle oldu 😊

Abla ben 1 senelik evliyken doktora gittim doktorum bana pcos olduğumu söyledi ama öncelikle hormonlarina bakmam lazım düşük yada yüksek var mı dedi hormonlarimda bir sorun çıkmadı sonrasında rahim filmi çekmem gerekiyor dedi yeni nesil bir rahim filmi çıkmış alttan muayene eder gibi ağrısız acısız 4.500 TL ye ilacıni aliyosun devlette yapıyorlar bu arada ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum sonrasında rahim filmim temiz çıktı doktorum rahim filminden sonra 1 ay deneyin olmazsa femera başlayalım dedi femeranin yanı sıra bana inofolic önerdi femerayi geçen ay kullandım 6 gün sonra tekrar adet gördüm o ay benden 21. Gün progesteron almadı bu ay tekrar kullandım 21. Gün 15.50 çıkmıştı burayada yazmıştım zaten bugün yani 27. Gün öğrenmiş oldum
Anladım canım rahim filminden sonra hamile kalan çok maşallah bende doktordayim bakalım ne diyecek bekliyorum

X