Polikistik Over Sendromu-Kan Pıhtılaşması-HSG ve Hamile kalma süreci

hsg riskli mi

ssk karsiliyormu

bilginiz varmi
görüntüleme merkezinde yaptırdım anlaşmalıydı demek ki
Riski yok ağrısız denecek kadar azdı ağrı bende sorun çıkmadı yapışıklık varsa ilaçlı su ile basınçtan dolayı bazen olabilirmiş

Pco var insulin drenci yuksekti bu ay normal ama seker yuksek busefer troid var biraz dususte ilac kullanyorm 2.5 yllk evliym hic korunmadm ama olmuyor acayip derecexe doktor korkum var kan aldiramayan birydm ona cok yeni alışıyorum nasil muane olurum hsg nasil dayanrm hic blmyorm cok guzel anlatmissinz ve sonunda cok sevndm adiniza sağlıkla kucaginiza alin insallah darisi bana ve tum isteyenlere

Merhaba ailenizde tüm üyelerde var mi? bu benim de ablamda var acaba bana yapar mı bu testi doktor. Siz hamile kaldınız mı istediginiz zaman bunu merak ediyorum bir de ben kalamıyorum çünkü sorun gözükmüyor esimde ve bende ama pıhtılasmadan olabilir mi diye aklim karisik

Merhaba bu yazınızı okurken çok heyecanlandım ve de mutlu oldum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah çok hayırlı bir evlat olur size....benim de PCo ve perde var rahminde üç defa ameliyat olmama rağmen tekrar oluşmuş ....gecen hafta hsg çekildim ve yine perde var deyince Dr aglayacak oldum ...Allah'ım sen istersen herşey olur ne olur bana da ver diye diye ağlaya ağlaya eve geldim...sonra sabır etmek gerekiyor diye düşündüm tabi tedavi olacam peşini birakmiyacam da...sizin hikayeniz bana şuan o kadar çok moral verdi ki ...inşallah benim ve tüm isteyenlerin kucağını doldursun rabbim hayirlisiyla ....amin

he bünye farklı olabiliyor canım hayırlı olsun bende pko var kilo var tüp bebekle iki düşük yaptım ilaç ve iğne kullanamama ragmn düşük oldu yeni test yaptırdım o kadar iğneye ragmen pıhtılaşma cıktı allah ol diyince oluyor işte

Bana okadar iyi geldin kii sana anlatamam bu arada postun nekadar eski bakmadan yazdim ama bende pkoluyum insulin direncim var glifor muadili matofin aliyordum aşiri midem bulandi diye biraktim ama iyi etmedim galiba. Klomen defalarca denedim yine olmadi. 3 yil gecti rabbim sana nasip etmis iyikide hsg cekmissin canim insallah sag saglim kucagina almissindir. Bende esimde okadar cok istiyoruzki ama ben üzülüyorum sorun bende pko yani kilo insulin direnci felan cok üzlyrm

Tüp tıkalı olduğu normal alt muayene görmüyorlar mı bana doktor yumurtaların iyi dedi ben tam bilmiyorum bu konu hakkında aynı şeyler bende de var insülin falan düzensiz adet bende 1 yıldır olmuyor çocuk doktora gitmeye de cekiniyorum napcam bilmiyorum biraz bilgi verir misiniz

Cnm genetik test yaptırmadan kan pirtilasmasi olduğunu nasil anladin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…