Polikistik over - soğan kürü

Merhaba hanımlar ..
Başlıktanda belli olduğu gibi polikistik over lanetine yakalananlardanım. Düzensiz adetlerim,azalan kanamalarım sonucu doktora gitmemle o minik düzenbazların ulturasında gorunmesi bir oldu. Müjde ! Nurtopu gibi kistlerim olmuştu :) Hormon tahlillerim yapıldı birtakım değerlerim fazla olmasada biraz yüksekti ve doktorum teşhisi koydu. Yanlız doğum kontrol hapı falan vermedi tedavi için.
Ben kendi kendime ya çocuğum olmazsa, ya adetim kesilirse öyle böyle bir sürü evham yaparkeeen biricik kadınlar kulübümüzde soğan kürüne rastladım. Denemeye değer dedim ve başladım bu küre.
Kullanış şeklim doğrumudur bilemiyorım ama ben günler çok iyi ayarlayamadığımdan adet günüme kadar hergun sabah akşam aç karna içtim. Yapılışı zaten çok basit. Kaynayan suyun içine bir orta boy soğanı 4e bölerek atıyoruz bi 5 dk daha kaynatıyoruz. Sonra ılımaya bırakıyoruz. Afiyetle içiyoruz.
Özetle canlar, sonuç olarak bu kür sayesinde tabikide öncelikle Allahın izniyle şuanda adet kanamalarım hala eskisi kadar çok gelmesede gayet düzenli geldiğini söyleyebilirim. 2 ayda bir adet gören ben şuan gayet güzel her ay oluyorum :)
Soğan kürü işe yarayan bir kardeşiniz olarak sizlerlede paylaşmak istedim :)
Benim gibi umut arayanlara şifa olması dileğiyle..

Arkadaşlar merhaba,

SOĞAN KÜRÜ İLE POLİKİSTİK OVER ADET DÜZENSİZLİĞİMİ YENDİM!!!

POLİKİSTİK OVER SENDROMUNUZ VARSA MUTLAKA SOĞAN KÜRÜ YAPIN VE İNŞALLAH ŞİFA BULUN!

Hepinize bunu müjdelemek istiyorum! 2-3 ay regl olmadığımda doktora gittim ve bana doğuştan polikistik over olduğumu söyledi. Bana hemen bebek yapmam gerektiğini, hamile kalmakta zorlanacağımı ve polikistik overin bir çaresi olmadığını söyledi. Hemen başka doktorun görüşünü daha aldım çünkü psikolojimi çökertmişti ilk doktorun söyledikleri. İkinci gittiğim doktor birçok arkadaşın gittiği referanslı biriydi. Kendi eşinde de bunun olduğunu, bununla yaşamanın zor olmadığını ve kendi çocukları olmasına istinaden hamile kalamamakla bir ilgisi olmadığını bu olayın anlattı. Yalnız bana doğum kontrol hapı verdi. Ben de kullanmaya başladım. Adetlerim düzeldi, gününde gelmeye başladı ama cinsel isteksizlik, olumsuz düşünceler, sıkıntı halleri, saç dökülmeleri olmaya başladı. Konuyu ingilizce kaynaklardan da araştırmaya başladım. Daha sonra İbrahim Saraçoğlu'nu dinledim. Hapların rahatsızlığın kaynağını yok etmediğini, belirtilerini ortadan kaldırırdığını, dile getirdi. Soğan kürü tedavisinin ise kistleri ortadan kaldırdığını söyledi. Google'a yazın videoları çıkıyor. Ben de hapları bırakıp bitkisel çözümle vücudumun iyileşmesi yolundan gitmeye karar verdim. Soğan kürünü uyguladım ve 3 aydır regl oluyorum! Saçlarım daha az dökülmeye başladı. Libido eksikliği, depresiflik, uyuşukluk ve sıkıntı hallerim de iyice azaldı. En önemlisi Allah'ın izniyle kendi gücümle, bitkilerin şifasıyla ve vücuduma sentetik hormon almadan bu sıkıntıdan kurtuldum çok şükür ki. Arkadaşlar, ben hormon üreten vücuda ekstra sentetik hormon alınmasını yanlış buluyorım. Bu işleyen bir mekanizmayı bence bozuyor. Bazal termometre ile yumurtlama günlerini belirleyip cinsel ilişkide riskli günlerde korunma yöntemi ile doğal doğum kontrol yöntemlerine doğru eğilmeye başlıyorum. Arkadaşlar, soğan kürü muhteşem bir yöntem. Gerçekten eskisi gibi regl oluyorum ve çok ama çok mutluyum!

ilk öğrendiğimde bende isyanlardaydım az ağlamadım şimdi o kadar değilim alıştım tabi ama yinede içimde bi korku var normal adet olan insanları kıskanıyodum :) soğan suyu gerçekten faydalı bende başlasammı diye düşünüyorum açıkcası
Mutlaka başla tam olarak düzgünce sonuna kadar yap arkadaşım. Ben 3 aydır düzenli regl olmaya başladım sayesinde!

Merhaba hanımlar ..
Başlıktanda belli olduğu gibi polikistik over lanetine yakalananlardanım. Düzensiz adetlerim,azalan kanamalarım sonucu doktora gitmemle o minik düzenbazların ulturasında gorunmesi bir oldu. Müjde ! Nurtopu gibi kistlerim olmuştu :) Hormon tahlillerim yapıldı birtakım değerlerim fazla olmasada biraz yüksekti ve doktorum teşhisi koydu. Yanlız doğum kontrol hapı falan vermedi tedavi için.
Ben kendi kendime ya çocuğum olmazsa, ya adetim kesilirse öyle böyle bir sürü evham yaparkeeen biricik kadınlar kulübümüzde soğan kürüne rastladım. Denemeye değer dedim ve başladım bu küre.
Kullanış şeklim doğrumudur bilemiyorım ama ben günler çok iyi ayarlayamadığımdan adet günüme kadar hergun sabah akşam aç karna içtim. Yapılışı zaten çok basit. Kaynayan suyun içine bir orta boy soğanı 4e bölerek atıyoruz bi 5 dk daha kaynatıyoruz. Sonra ılımaya bırakıyoruz. Afiyetle içiyoruz.
Özetle canlar, sonuç olarak bu kür sayesinde tabikide öncelikle Allahın izniyle şuanda adet kanamalarım hala eskisi kadar çok gelmesede gayet düzenli geldiğini söyleyebilirim. 2 ayda bir adet gören ben şuan gayet güzel her ay oluyorum :)
Soğan kürü işe yarayan bir kardeşiniz olarak sizlerlede paylaşmak istedim :)
Benim gibi umut arayanlara şifa olması dileğiyle..
Bende de var soğan yiyemezken suyunu icicem mecbur artık ama hangi günler hamile kalmama yardımcı olurmu acaba

Merhaba hanımlar bu durum bendede var adet düzensiz en son soğan kürüne başladım adet olamıyodum 37 gün olmuştu güne dikkat etmeden başladım 2 gün düzenli kullandım sabah akşam aç karnına ılık ve taze olarak günlük yapıp tükettim 3. Gün adet oldum o günde içtim sabah akşam orda bıraktım adet bitiminde devam edicem 15 e tamamlicam sizce ne kadar uygulamalıyım bu kürü hangi aralıklarla yapmalıyım ???

X