Polikistik over - soğan kürü

Buraya cevp yazali cok olmus ama bende yeni yeni arastirmalar icerisine giriyorum 2 senelik wvliyim benek icin ugrasiyoruz. Sogan suyundan sonra hamile kalabildiniz mi

Evet hemen o ay hamile kaldım :) bir kızım daha oldu şimdi bir yaşında. Allah en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah..

Evet hemen o ay hamile kaldım :) bir kızım daha oldu şimdi bir yaşında. Allah en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah..
Amiinnn insAllah. Allah yavrulariniza hayirli omur versin. Sag ve sol yumurtaliklarimda polikist var bendede. Yumurtaliklarimin her tarafini sarmalamislar. Sizde kist oldugu icin sogan suyunu yaptiniz galiba be sizde ne kadar kist vardi

arkadaşlar benim bugün adetimin birinci günü .ilk kez soğan kürüne başlayacagım kaçıncı gününde içmeye başlamalıyım.polikistik overim var

Meraba hanimlar ben araniza yeni katildim 1 yilllik evliyim ve bu hastaliklaa ugrasiyorum size sormak istedigim sogan kuru hamile kalmayo kolaylastiriyomu ben 65 kiloyum 160 da boyum var doktorum bana 10 kilo vermen gerek yoksa tup bebek uygulariz dedii ama kilo vermek cok zor oluyo insan da ister istemez strese giriyor o onu tetikliyo oda onu derkeen iyice zorlasiyo cocuk isi sogan kurunu nasil uyguluyosunuz hamile kalmayi kolastiriyomu gercekten kilo vermezsem tup bebek mi olcak illaki kilolu olupta cocugu olan varmi aranizda merak ediyorum

Benimde polikistik över im var. Boyun 1.62 kilo 67 doktor kilo vermelisiniz dedi ve kıllanma problemin var kıllanma için epilasyon başladım . sizlere sorum su benim 4 senedir bu hastalığın var ve hep düzenli olurum her ay düzenli dır bazen senede bir felan değişir o da 4 haftada bir oluyorken 5 haftada bir olurum diğer sene değişir felan yani senede bir kere anca düzensizlik olur ama doktorun bana yaşamın doğum kontrol hapı verdi sizce kullanmama gerek var mi soğan kurune mi baslamaliyim hicbir tedavim olmadı bu zamana kadar hic bir hap da kullanmadim lütfen CEVAP YAZİN. :KK43:

Benimde polikistik över im var. Boyun 1.62 kilo 67 doktor kilo vermelisiniz dedi ve kıllanma problemin var kıllanma için epilasyon başladım . sizlere sorum su benim 4 senedir bu hastalığın var ve hep düzenli olurum her ay düzenli dır bazgastrit nede bir felan değişir o da 4 haftada bir oluyorken 5 haftada bir olurum diğer sene değişir felan yani senede bir kere anca düzensizlik olur ama doktorun bana yaşamın doğum kontrol hapı verdi sizce kullanmama gerek var mi soğan kurune mi baslamaliyim hicbir tedavim olmadı bu zamana kadar hic bir hap da kullanmadim lütfen CEVAP YAZİN. :KK43:
Canim banada verdi d.kntrol hapi ama sonradan oda yumurliklara zarar veriyormus bnde doktoruma bn kullanmak istemiyorum dedim na progestan die bi hap verdi evliysen onu kullan derim adetin 16. Gunu basliyosun hem adet duzenliyo ama sogan kurunede basla bnde baslamaya niyetliydim ama gastrit baslangici oldugu icin kullanamiyorum ama sen bi dene insallahf faydasi olur

Meraba hanimlar ben araniza yeni katildim 1 yilllik evliyim ve bu hastaliklaa ugrasiyorum size sormak istedigim sogan kuru hamile kalmayo kolaylastiriyomu ben 65 kiloyum 160 da boyum var doktorum bana 10 kilo vermen gerek yoksa tup bebek uygulariz dedii ama kilo vermek cok zor oluyo insan da ister istemez strese giriyor o onu tetikliyo oda onu derkeen iyice zorlasiyo cocuk isi sogan kurunu nasil uyguluyosunuz hamile kalmayi kolastiriyomu gercekten kilo vermezsem tup bebek mi olcak illaki kilolu olupta cocugu olan varmi aranizda merak ediyorum
Canim banada verdi d.kntrol hapi ama sonradan oda yumurliklara zarar veriyormus bnde doktoruma bn kullanmak istemiyorum dedim na progestan die bi hap verdi evliysen onu kullan derim adetin 16. Gunu basliyosun hem adet duzenliyo ama sogan kurunede basla bnde baslamaya niyetliydim ama gastrit baslangici oldugu icin kullanamiyorum ama sen bi dene insallahf faydasi olur
Tesekkur ederim cevap verdiğin için ama ben 17 yaşındayım ve bekarim düzenli yani hapı niye kulanayim ve ilerleten zamanlarda univestem bitince evlenicem vs çocuk isteyeceğim o yüzden çok kararsizim soğan kuru o kişileri kucultuyor mu acaba

Bilmiyorum ben kullanmadim kullananlarin cevap vermesi daha uygun olur ama bi tanidigim kistlerin kuculup bittigini soylemisti bnce kullan faydasi olur muhakkak daha onceki sayfalarda yorumlardaki arkadaslarda bittigini falan yazmislar ama bu pko zayiflamadan gecmezmis illaki bi diyetisyene basvur bn oyle yaptim tuylenmenin azalmasi icin zayiflamak lazimmis

Bilmiyorum ben kullanmadim kullananlarin cevap vermesi daha uygun olur ama bi tanidigim kistlerin kuculup bittigini soylemisti bnce kullan faydasi olur muhakkak daha onceki sayfalarda yorumlardaki arkadaslarda bittigini falan yazmislar ama bu pko zayiflamadan gecmezmis illaki bi diyetisyene basvur bn oyle yaptim tuylenmenin azalmasi icin zayiflamak lazimmis
Peki dogum kontrol hapinin faydasını gördünüz mu

Kizlar 2 sene once annemin zoruyla bende sogan kuru yaptm ve hamile kaldm ama malesef dusuk yaptn bugun adetimin 4.gunu muayneye gittim kistim filan yok cok sukur . iltihabim icin sogan kurunu yapmaya basladim sabah icmeye basladim insallah hamile kalabilirim hakkimizda hayirlisi olsn

Amin canim insallah rabbim isteyen herkese verir bak bide bn incir kurunu duydum adetin 5. Guu basliyosun falan bn onu kullancam bilgin olsun bide onu arastir istersen

Ya kis
Kizlar 2 sene once annemin zoruyla bende sogan kuru yaptm ve hamile kaldm ama malesef dusuk yaptn bugun adetimin 4.gunu muayneye gittim kistim filan yok cok sukur . iltihabim icin sogan kurunu yapmaya basladim sabah icmeye basladim insallah hamile kalabilirim hakkimizda hayirlisi olsn
Ya kistiniz nasıl geçti acaba hapla mi yoksa sogannkuruyle mi

Canm kistim benim kilo verince gitti 65 kiloydum 59 a indim tabi doktorun verdigi ilaclari da ictim oyle gitti kistler cok sukur en onemli sey kilo
Ya kis

Ya kistiniz nasıl geçti acaba hapla mi yoksa sogannkuruyle mi

Amin canim insallah rabbim isteyen herkese verir bak bide bn incir kurunu duydum adetin 5. Guu basliyosun falan bn onu kullancam bilgin olsun bide onu arastir istersen
Canim ben onu arastirdim genelde insanlarin kistleri olusmus ben kistten cok korkuyorum neden bilmiyrm ama incir kurunu hic yapmak istemiyorum.negatif bi enerjisi var onun cok garip bi duygu yani .

Hadi yaa bnde saracog lk undan duydum incir kurunu bi ablama sadece incir yiyrrek hamile kalmis yumurtsliklari catlatiyo die duymustum bnde

Diyetisyene mi gittin kilo vermek için
Hayir canm kendim verdim kisa surede geceleri kayinvalidemle hep cay yapiyrduk ne bulursak yiyordk snra yatip oglen kalkiyrdk yani hic hareketimiz yktu iyice sismistm yani benm vucudm 65 kaldirmyo boyumda 1.60bile yktur yani . bol bol da su ictm gece yemegini biraktim hatta gunduzleri ekmek bile yemedim suan yiyorum cunku cok hareketliyim

X