Polikistik over - soğan kürü

Bilmem belkide iyi gelir insanlara ama en onemli sey ne biliyomusn insanin kafasindan cocugu atmasi ben bugun bi teyzeden bunu ogrendim . bu dunya cocuk uzerine kurulmadi gunlerimin cogunu cocuk cocuk diye gecirmektende sikildim belirti aramakta artk sikti o yuzden ben bu ay koy vermee karar verdm
Hadi yaa bnde saracog lk undan duydum incir kurunu bi ablama sadece incir yiyrrek hamile kalmis yumurtsliklari catlatiyo die duymustum bnde

Bende ayniyim haraket namina bisi yok sicaktainsanin hali kalmiyo zaten ne guzel verebilmissin bn ekmek zaten tuketmiyoeum ama ne bulursam yiyorum malesf insallah bemde veririm bir an oncce bebek icin sart kilo vernek insallah bir an once sende bnde btun isteyenlerde hamile klirlar

Bende ayniyim haraket namina bisi yok sicaktainsanin hali kalmiyo zaten ne guzel verebilmissin bn ekmek zaten tuketmiyoeum ama ne bulursam yiyorum malesf insallah bemde veririm bir an oncce bebek icin sart kilo vernek insallah bir an once sende bnde btun isteyenlerde hamile klirlar
Evet kilocok onemli eger ev hanimiysan surekli hareket edebilmen lazim mesela fazla oturmicaksn benm canm sikilir ben kalkarm cam silerm mesela eger o gun fazla yemissem markete gidip gelirm anneme giderim hatta asansor bile kullanmam o gun cunku kilo almaktan korkuyrm . yani hareket gercektn cok onemli sadece cocuk icn degil saglign icnde onemli

Bende her ay takmiyorum artik nasip olursa olur diyorum en ufak bi migde bulantisinda acaba diye dusunuyoeum umitleniyorum :KK43:
Yok cok sukur akilli davrancam bugun ben 3 hamilelik gecrdim.dogru duzgn belirtim bile yoktu Rabbim verince verir sabirla beklrrm

Sogankuru birinci günündeki hala icsemmi icmesemmi düşünüyorum içi temizliodum çocuk olusmussa onuda götürür gibi gelio

Tam 8ay once yazmisim 2 ay sogan kuru yaptim ikinci yapisimda hamile kalmisim adetim hep duzensizdi yine duzensiz diye aldiris etmiyordum meger 4 haftalik hamileymisim sogan kurunun faydasini gordum onemli olan inanmak ve kafadan cocuk konusunu atmak suan 8 bucuk aylik hamileyim cok şükür Allah bu guzel duyguyu bize yasatti bütün bebek isteyen herkese yasatsin

Tam 8ay once yazmisim 2 ay sogan kuru yaptim ikinci yapisimda hamile kalmisim adetim hep duzensizdi yine duzensiz diye aldiris etmiyordum meger 4 haftalik hamileymisim sogan kurunun faydasini gordum onemli olan inanmak ve kafadan cocuk konusunu atmak suan 8 bucuk aylik hamileyim cok şükür Allah bu guzel duyguyu bize yasatti bütün bebek isteyen herkese yasatsin
Ay neguzel yaa günde bikez içmek etkisi olurmu soğan suyu da zor icilio

Allahın taktiği gerçekten kisti temizleyip çocukta düşürür bence .bakalım yapalım neolcak inşallah sağlıklı bebeğini kucağına alırsın. Bende düşük yaşadım bişeye geçti çok istiyorum şimdi

Allahın taktiği gerçekten kisti temizleyip çocukta düşürür bence .bakalım yapalım neolcak inşallah sağlıklı bebeğini kucağına alırsın. Bende düşük yaşadım bişeye geçti çok istiyorum şimdi
Hic takma kafana Allahin bir bildigi vardir. Amin inşallah az kaldi benim de oglusumu kucagima almama en kisa zamanda Allah sana da gostersin

Pcos hastasıyım 2 ay boyunca ayda 10 gün soğan kurunu yaptım hamile kaldım. 5 haftalik olduğunda gelişmedi bhcg ilerlemedi kürtaj dendi. Yine soğan suyuyla düşük yaptim kürtaj olmak istemediğim için. Şimdi yeniden hamileyim çok şükür. Soğan suyu bende ise yaradı inşallah herkese şifa olur

Nasıl anlamadım kızlar bende de pco var bebek istiyorum bu çok engel mis benim aferin 15 günü bugün mü baslayacam adetten kaç gün önce birakacam

Geçti mi pco sende cnm yazarsan ve nasıl yaptığını anlatirmisin bende pco ve 1 yıllık evliyim bebek istiyorum

Geçti mi pco sende cnm yazarsan ve nasıl yaptığını anlatirmisin bende pco ve 1 yıllık evliyim bebek istiyorum

Canm bana soruyorsan eğer. Pco geçmiyor ama hamile kalman imkansız diye bişey yok. Soğan suyu kuru diye aratirsan öğrenip yapabilirsin inşallah sen de faydasını gorursun. Soğan suyu adetini düzenliyor yumurtlama konusuna da iyi geldiğini düşünüyorum ben hastaligina hiç üzülme ben çok uzulmustum boş yereymis

İnşallah bende de işe yarar ben çok korkuyorum olmayacak diye nette baktım pco gider diyor ama bilmiyorum ben klomen 3 aydır uyguladı doktor sadece geçen ay yumurta gelişti 1 tane bu yüzden korkuyorum 3 ay içinde 1 tane olduğu için oda catlamadi zaten

X