Polikistik over ve klomen

hatice2729

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
7
6
29
Merhaba arkadaşlar bende PCO hastasıyım yaklaşık 3 senedir evliyiz hiç korunmadik ama henüz yeni düzenli ilişki yaşıyoruz. Çocuk sahibi olmak istiyoruz bunu aklımdan çıkaramiyorum ve çok korkuyorum. bunun için gittiğim doktor klomen verdi adetin 5. Günü başladım günde iki defa 5 gün kullandım sağ overda iki tane yumurta oldu 16 cm ve 23 cm kendiliginde çatlayacak mi önce ona bakalım dedi henüz adetim gelmedi noldugunu bilmiyorum .şimdi sizlere sorum bu şekilde klomenle ilk kullanimda hamile olan var mı ve çatlama olmazsa kist oluyormuş bu kist gebeliğe daha çok engel oluyor mu lütfen yardımcı olun😞😞

Merhaba arkadaşlar bende PCO hastasıyım yaklaşık 3 senedir evliyiz hiç korunmadik ama henüz yeni düzenli ilişki yaşıyoruz. Çocuk sahibi olmak istiyoruz bunu aklımdan çıkaramiyorum ve çok korkuyorum. bunun için gittiğim doktor klomen verdi adetin 5. Günü başladım günde iki defa 5 gün kullandım sağ overda iki tane yumurta oldu 16 cm ve 23 cm kendiliginde çatlayacak mi önce ona bakalım dedi henüz adetim gelmedi noldugunu bilmiyorum .şimdi sizlere sorum bu şekilde klomenle ilk kullanimda hamile olan var mı ve çatlama olmazsa kist oluyormuş bu kist gebeliğe daha çok engel oluyor mu lütfen yardımcı olun😞😞
Kist gebeliğe engel olmuyor. Bir sonraki adet inle atılıyor vücuttan

Merhabalar birşey sormak istiyorum bende bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi söylenmedi bana bununda yanında kan sulandırıcı matofin(insülin direnci hapı) folik asit ve ekstra vitamin hapı kullanıyorum hap bittikten 2 sonra aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım bunun yanında su gibi akıntıların oldu ama dünden beri bu ağrılarım azaldı diyebilirim şimdi üzülüyorum acaba ilaç işe yaramadı mı diye herkes uzun süre ağrı çektiğini yazmış bu normal mi bilginiz var mı

Bnde 7 yldr yada daha fazla yildr pkoluyum 3 yldr evliym hic kornmdk olmuyor ne catltma ignesi kaldi nede klomeni hic biriside ise yaramadi bazen adetm duzenli bazen duzensiz oldu karmask hep adrtm gelmedgn de acaba bebek mi die umutlandm olmadi pko kiloyu cok sever seker direncnzi azaltin oldgnca zayf olun 50 kkilo gbi yani bn veremedm hala 80 oldum dhada vermye calisicm insllh bu karantina gunleri nsl olck bilmem ama Allah buyuk 😍

Mrb bende seninle aynı durumdayim bende 1 yıllık evliyim doktor bugün klomen verdi yarın başla sabah akşam olmak üzere kullan dedi beş gün iç ondan sonra del dedi bakalım ondan sonra ne olucak yumurtalarım buyicek mi inşallah Allah tez zamanda ikimize ve evlat isteyen her kese nasip etsin

X