Polikistik overle hamile kald─▒m ­čÖĆtedavi s├╝recim ­čŹÇ

Portakalli cikolat

Elbet birg├╝n ­čĺź
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Kas─▒m 2019
2.529
4.985
25

Eklentiler

• D37B0887-68D1-40A5-9F38-6345C108B668.jpeg
    D37B0887-68D1-40A5-9F38-6345C108B668.jpeg
    160,6 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 14

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.115
3.654
25

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 20-06-2021

Hamileli─čimin 24. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 112 g├╝n kald─▒.

Bu andan, bebe─činizin beklenen do─čum tarihine kadar olan s├╝rede bebe─činizin ayaklar─▒ yakla┼č─▒k iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye ├ž─▒kacakt─▒r.Baz─▒ anneler do─čum ├Âncesi prova niteli─čindeki Braxton Hicks kas─▒lmalar─▒ (do─čum ├Âncesi kas─▒lmalar─▒) ya┼čayabilirler. Daha ├Ânce gebe kalm─▒┼č kad─▒nlarda daha erken ba┼člar ve daha ┼čiddetli olur. Gebelik s─▒ras─▒ndaki ba┼č d├Ânmelerine kar┼č─▒ yan taraf─▒n─▒za yatman─▒z size faydal─▒ olacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 640 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 30.1 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.115
3.654
25

Bu andan, bebe─činizin beklenen do─čum tarihine kadar olan s├╝rede bebe─činizin ayaklar─▒ yakla┼č─▒k iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye ├ž─▒kacakt─▒r.Baz─▒ anneler do─čum ├Âncesi prova niteli─čindeki Braxton Hicks kas─▒lmalar─▒ (do─čum ├Âncesi kas─▒lmalar─▒) ya┼čayabilirler. Daha ├Ânce gebe kalm─▒┼č kad─▒nlarda daha erken ba┼člar ve daha ┼čiddetli olur. Gebelik s─▒ras─▒ndaki ba┼č d├Ânmelerine kar┼č─▒ yan taraf─▒n─▒za yatman─▒z size faydal─▒ olacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 640 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 30.1 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

arsenere

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 ┼×ubat 2021
10
2
28
─░nsilun direnci i├žin ┼čekeri kesin ├Âncelikle. Ek olarak glifor hap verebilirdi doktor yaz─▒m─▒ detayl─▒ okursan─▒z orada yaziyor. Fazla ilgili bir doktor de─čilmi┼č anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla ba┼čka bir doktora muayene olun tekrardan. Allah g├Ânl├╝n├╝ze g├Âre versin in┼čallah
Te┼čekk├╝r ederim okucag─▒m amin in┼čallah

beyhude58

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 ┼×ubat 2015
900
870
34
Merhabalar benim ins├╝lin direncim 3.8 ├ž─▒kt─▒ 67 Kiloyum 1.61 boyum var .polikistik ├Âver de─čilim.Glif ila├ž verdi doktor.Ama bu testi a├ž karn─▒na vermedim acaba ondanmi y├╝ksek ├ž─▒kt─▒ .ila├ž i├žmek istemiyorum

gebelikhikayesi

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ocak 2021
16
5
28
Merhaba bende ila├žs─▒z hi├ž adet g├Âremiyorum. ├çocuk istiyorum ama bir a┼č─▒lama tedavisi oldum malesef tutmad─▒:KK43: siz nas─▒l bir tedavi izlediniz ?

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.115
3.654
25
Merhabalar benim ins├╝lin direncim 3.8 ├ž─▒kt─▒ 67 Kiloyum 1.61 boyum var .polikistik ├Âver de─čilim.Glif ila├ž verdi doktor.Ama bu testi a├ž karn─▒na vermedim acaba ondanmi y├╝ksek ├ž─▒kt─▒ .ila├ž i├žmek istemiyorum

Doktorunuz verdiyse kullan─▒n ilac─▒ gerekli g├Ârmese vermezdi , i├žiniz rahat etcekse ba┼čka bir doktora daha dan─▒┼č─▒n ge├žmi┼č olsun ÔŁĄ´ŞĆ

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.115
3.654
25
Merhaba bende ila├žs─▒z hi├ž adet g├Âremiyorum. ├çocuk istiyorum ama bir a┼č─▒lama tedavisi oldum malesef tutmad─▒:KK43: siz nas─▒l bir tedavi izlediniz ?
Merhaba can─▒m detayl─▒ olarak yazd─▒m konunun ba┼č─▒nda. Yumurta b├╝y├╝tme ve ├žatlatma tedavisi g├Ârd├╝m i─čne ile . E┼činizin de─čerlerine bak─▒ld─▒ mi ? Rahim filmi ├žekildiniz mi ? ─░nsilun direnci var m─▒ ? D vitamini ve B12 ne durumda bunlarda ├Ânemli in┼čallah Rabbim en k─▒sa zamanda hay─▒rl─▒ sa─čl─▒kl─▒ evlatlar nasip etsin ­čĄ▓