Polikistik overle hamile kaldım 🙏tedavi sürecim 🍀

Merhaba, çok mutlu oldum adınıza. Ben de geçen ay klomen kullandım. (5 gün, günde 1 adet). Ancak yumurtalarım gelişmedi. Reglimin 12. Günü 12 mm ve 8 mm de kaldılar. Dr tedaviyi o ay yanıt vermediğim için sonlandırdı. Şimdi yeni reglimi bekliyorum. 2. Günü iğne tedavisine başlayacağız. Çok heyecanlı ve umutluyum. Siz ve bir kaç arkadaş daha var klomen ile büyümeyip iğne ile gelişip hamile kalan. Dualarınızda bize de yer verin. Hepimizin gönlüne göre versin.

bende de akıntı yok 5 gün geçti, kramp da yok. bel agrısı var azıcık. dr embriyonun tutunması için progesteron fitil verdi onu kullanıyorum. ben de gün sayıyorum; 14. gün olsa da test yapsam :)

Merhaba arkadaşlar tavsiye olarak ilk tedaviye başlamadan önce mutlaka rahim filmi çekilin sonra başlayın..
Merhabalar, doğru diyorsunuz ben de istedim önceki dr'larımdan fakat gerek görmüyoruz şuan dediler. (Özelde olmasına rağmen talebimle çekmediler.) Şuan ki dr'um ise klomen ve iğne sonrası 'yumurta gelişiyor, çatlıyor ancak gebelik olmuyorsa' mutkala öncelikle hsg çekeceğiz dedi. Bende aşılama ve diğer aşamalara ihtiyaç duyulur ise ilk iş hsg çektireceğim. Çok teşekkürler.

bende de akıntı yok 5 gün geçti, kramp da yok. bel agrısı var azıcık. dr embriyonun tutunması için progesteron fitil verdi onu kullanıyorum. ben de gün sayıyorum; 14. gün olsa da test yapsam :)
Aynen gün geçmiyor canım ya benim artık ağrım çok çok hafif kendimi dinlersem oluyor sanki o da sol kasığımda o kadar başka hiçbişey yok bugün 7.gün . Bana doktor ondan vermedi sadece glifor kullanıyorum insülin direnci olduğu için ama yumurtayada faydası varmış galiba bide bir ay önce folik asit vermişti oda 2gün önce bitti

Folik asit halen kullanıyorum ben. 1. faz olarak. hamile olduktan sonra da 2. faz folik asit varmış, sanırım devam ederim :)

Şöyle söyliyim örn. benim başta bilmediğim için dediğinizi söyle doktor 3 çatlama iğnesi oldum olmadı sonrasında çekildim geçen ay sağ tüpüm 5 çekimde açıldı doktor belki solda tıjalıydı ilk uygulamada açılmış olabilir dedi yani onca hormon yüklemesi boşu boşuna olmuşum işin para kısmıda ayrı bi durum malesef biraz ticaret gibi yapmışlar bunu ben öyle düşünüyorum 3 ay senden muayene parasını alıyorlar sonra Bi Hsg parası...

Merhaba canım hayırlı olsun inşallah , evet klomene bazen yanıt vermeyebiliyoruz iğne daha iyi bizler için .. dualarimdasiniz sizlerde bana edin nolur Allah yardımcımız olsun inşallah hepimizin, kimseyi evlat acısıyla evlat hasretiyle sinamasin inşallah

Evet evet doğru diyorsunuz, en başta çektirmek en iyisi. En azından onca ilaç-iğne kullanırken tüpünün açıklığını bilerek rahat ediyrsun. Benim de aklımda hsg çekimi. İğneden yanıt alamadığımızda ilk işimiz hsg çekimi olacak, sonra aşılama ya da diğer süreç ne öngörülürse ona geçilir. Gerçekten çok sıkıntılı bir süreç, maddi manevi. Ama şükürler olsun, rahim temiz, yumurta var, sperm var, teknoloji var diyelim. Kalanı allahın takdiri, nasibimizde varsa gelecek inşallah. Hepimizin emeği yerini bulsun inşallah.

Yürekten, gönülden amin. Duam hepimizle. Her şey güzel olacak.

Canım haber ver demiştin, ben dün gece iğneden 7 gün sonra yani regli oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…