Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
peki nefes alışverişi çok önemliymiş egzersilerde o nasıl oluyo? yani nasıl nefes alıp veriyoruz ...

mesela popo sıkma sırasında nefesi alıyormuyuz veriyormuyuz?

evet squats :KK6::KK6::KK6:

​sıkı squats !

Wauww bi kaç harekette benim öyle olur gibime geliyo ama ben çok da abartı dursun istemem, olanı şekillendiriyor di mi bu tam olarak.. :-) Malum sokaklarda hep şortla gezmiyoruz, linkteki hatunların popoları cidden çok iyi ama.. Bir de bacakları sıkılaştırıp hafif kas yaparsak tamamdır..

Benim dizkapaklarımın iç kısmındaki kalınlık ile ilgili fikri olan arkadaş var mı, nası düzeltebilirim ben o kısmı?? );

Arkadaşım bir hayırda trambolin kullanan arkadaşlar için yap lütfen.:KK9:

anlayamadım..

Nefes alışı burundan verişi ağızdan bunu düzgün yaparsak kan dolaşımı hızlanır daha kolay yağ yakarız..

Squats harektini yaparken pozisyonu alıyoruz oturur gibi yaparken nefes alıyoruz kalkerken nefes veriyoruz kalkarken aynı zamanda poponu sıkıyorsun

hahahahahah bence yarın değil pazaretsi başla yarında dinlendir vucudunu bol bol su iç iyi beslen pazaretsi yeni sayda aç :KK1:

Boyun 162.oldugu için ölçülerin iyi diye düşünüyorum.. evet sıkılaşmak çok önemli...

eevet 1gun sonra bile fark eder ama sen gözle1 hafta sonra görmeye başlarsın kuzucugum

hahahahaaaa tamam canima minnet pazartesi baslayim :KK9: zaten bol su iciyorum... biraz zor olcak benim icin, tabi bu resimdekilere ulasmak da epeeeeyce zaman ister yani... kadinlara bak yaaa spor salonunda ytaip kalkiyorlar galiba :KK9:

tşk canım zahmetler ediyorsun ...

hem popo dolgun ve bacak güzel oldu mu o aralık daha bir karizma durur aslında...

hem benim bir arkadaşım sölemişti bol proteinli bir öğünden 1 saat sonra herhangi bir bölgeni çalıştırırsan orası çok güzel şekillenir demişti...kendi sporcu da....

ah ah hayatımda iilk defa spor yapıcam eh sigara da var ...tıkanıcam baya...ama caymak yok...buranın demir başıyım

30 günde etki eder mi?

Bu bilgiden haberdar değildim.. Bölgesel çalışmalar da böyle bir diyet esas alınıyor demek ki.. Çok mantıklı..

Wauww bi kaç harekette benim öyle olur gibime geliyo ama ben çok da abartı dursun istemem, olanı şekillendiriyor di mi bu tam olarak.. :-) Malum sokaklarda hep şortla gezmiyoruz, linkteki hatunların popoları cidden çok iyi ama.. Bir de bacakları sıkılaştırıp hafif kas yaparsak tamamdır..

Benim dizkapaklarımın iç kısmındaki kalınlık ile ilgili fikri olan arkadaş var mı, nası düzeltebilirim ben o kısmı?? );

o kemikle ilgili olabilir mi?

bende de öle çünkü...ve alt bacak ince geliyo ardından...

diz kapakların hakkında bir bilgim yok kuzucugum ama araştıracagım ..
evet olanı dikleştiriyor kaslandırıyor. :KK1:
way canınaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK16::KK16::KK16:

anlayamadım..

Nefes alışı burundan verişi ağızdan bunu düzgün yaparsak kan dolaşımı hızlanır daha kolay yağ yakarız..

Squats harektini yaparken pozisyonu alıyoruz oturur gibi yaparken nefes alıyoruz kalkerken nefes veriyoruz kalkarken aynı zamanda poponu sıkıyorsun

benim spor salonundaki hocam bana söyle demisti canim; herhangi bir harekette mesela mekik, şınav ya da bu süper popo hareketi yaparken, kolay kisimda (dedigin gibi otururken) nefes aliyoruz, zor kismi yaparken (yani kalkarken) nefes veriyoruz ki kalp daha fazla zorlanmasin demisti.. aklimda kalmis paylasayim dedim :KK16:

hahahahaaaa tamam canima minnet pazartesi baslayim :KK9: zaten bol su iciyorum... biraz zor olcak benim icin, tabi bu resimdekilere ulasmak da epeeeeyce zaman ister yani... kadinlara bak yaaa spor salonunda ytaip kalkiyorlar galiba :KK9:
Spor salonundada biizim yaptıklarımızı yapıyorlar sadece koşu bandımız eksik.. size birşey göstericem video önceki sayflarda paylaşmıştık gğncelleyeyin..
benim spor salonundaki hocam bana söyle demisti canim; herhangi bir harekette mesela mekik, şınav ya da bu süper popo hareketi yaparken, kolay kisimda (dedigin gibi otururken) nefes aliyoruz, zor kismi yaparken (yani kalkarken) nefes veriyoruz ki kalp daha fazla zorlanmasin demisti.. aklimda kalmis paylasayim dedim :KK16:
evet canım aynen dedğin gibi özür dilerim yanlış bilgi verdim.. Arkadaşımın dediği gibi:KK17:

merhaba canım topiğin hayırlı olsun.benim bel çok kalça yok nerede ise bel 90,kalça,99 gibi.hangi videoyu yada hareketi önerirsin bana?aslında trambolin aldım ben ama sıkıldım ya yorucu ve çok zevkli gelmedi bana:KK43:

o kemikle ilgili olabilir mi?

bende de öle çünkü...ve alt bacak ince geliyo ardından...

Kemiğin kenarındaki et-yağ her ne ise işte, onları kenara doğru çekince düzleşiyo.. Dümdüz olmasa da o çıkıntı göze batmıyo canım.. Evet dediğin gibi alt bacağım da ince zaten ama eğer baldırı çalıştırırsak kas yapıp baldırı içe kaydırırız.. Bacağını o şekilde dediğim gibi elinle şekilllendirip bi bak, süper oluyo o şekilde.. Hani yağ enjeksiyonu filan yapılıyo ya, hiç lüzum yok, kas yapıp baldırı içe çekmemiz lazım..

diz kapakların hakkında bir bilgim yok kuzucugum ama araştıracagım ..
evet olanı dikleştiriyor kaslandırıyor. :KK1:

:KK16::KK16::KK16:

Araştırırsan çok memnun olurum tatlım.. Yukarıda da açıkladığım gibi alt baldırı içeri çekmemiz lazım ama nasıll??? :-)
Bir de ölçülerime boya göre normal demiştin canım ama sence daha uzun olsam bu ölçülerle daha mı normal olurdu yoksa daha uzun olsam hepten sıskaya mı bağlardı??

1 sene sonra j.lo ya taş çıkarmassamm neyim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hahahahaahahhaahhahahaha koptum! :KK1: süpersin azim bu işte !! !!
kızlar bakın evde bile hatun yapıyor yani.. yol gösteriyor
<strong>[video=youtube;oRUWu4BQj0I]http://www.youtube.com/watch?v=oRUWu4BQj0I[/video]

Kemiğin kenarındaki et-yağ her ne ise işte, onları kenara doğru çekince düzleşiyo.. Dümdüz olmasa da o çıkıntı göze batmıyo canım.. Evet dediğin gibi alt bacağım da ince zaten ama eğer baldırı çalıştırırsak kas yapıp baldırı içe kaydırırız.. Bacağını o şekilde dediğim gibi elinle şekilllendirip bi bak, süper oluyo o şekilde.. Hani yağ enjeksiyonu filan yapılıyo ya, hiç lüzum yok, kas yapıp baldırı içe çekmemiz lazım..

Araştırırsan çok memnun olurum tatlım.. Yukarıda da açıkladığım gibi alt baldırı içeri çekmemiz lazım ama nasıll??? :-)
Bir de ölçülerime boya göre normal demiştin canım ama sence daha uzun olsam bu ölçülerle daha mı normal olurdu yoksa daha uzun olsam hepten sıskaya mı bağlardı??
boyn 162, ölçülerim mükemmel benim boyum 172 , ölçülerim bel 62-basen 92,bacak üst 54 ..
sen 170 boyunda olsaydın çok zayıff görüne bilrdin..:KK24:
merhaba canım topiğin hayırlı olsun.benim bel çok kalça yok nerede ise bel 90,kalça,99 gibi.hangi videoyu yada hareketi önerirsin bana?aslında trambolin aldım ben ama sıkıldım ya yorucu ve çok zevkli gelmedi bana:KK43:
belin çok hoş 90 ama boyun kaç acaba? :26:&#8203;

hahahahaahahhaahhahahaha koptum! :KK1: süpersin azim bu işte !! !!
kızlar bakın evde bile hatun yapıyor yani.. yol gösteriyor

Hatun inanılmaz kasa bağlamış! Ama çok abartı durmuş sanki.. Yani üst ön ve yan bacak kasları inanılmaz fazla.. :S Üst iç bacak kasları iyi ama.. Benim diz kapakları için bahsettiğim kas ise bu kadının tam alt baldırları.. (; Farkettiniz mi içeride baldırları, o kasları nasıl çalıştırdı acep?? :-)

evet sottile nin dediği doğru ...baldırı bi şekilde içe çekmek lazım bir şekilde...

otobus lambası ayrıca bizim gibi üst bacak arası açık olnların da o yağı içe çekmek lazım kas yaparak...

acaba üst dış bacak çalışarak olur mu......?

bu arada sana otobus lambası demek de bi garibime gidiyor yahuuu:KK9:

Son düzenleme:
X