Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

fondeten hiç kullanmam o yuzden birsey oneremeyecegim...pudrada vazgecemeyecegim tek marka i.d ve everyday minerals dır anca bunları tavisiye edebilirim

Son düzenleme:
ben mac sahne makyajı ıcın demedim.sahne makyajı ıcın tercih ediliyor demek ıstedım.krylon da oyle ozel gunler ve sahne makyajında

maci turkıyeye gelmeden once kullanmaya baslayan biri olarak tecrubelerıme dayanarak soyledım.mineral bazlı olanı harıcınde formu agırdır.zaten forumlardada sıvılce yaptıgından bahsedilir sıkca.forumları gezenler ve product reviewları okuyanlar bilir.
ayrıca kullanmadıgım mac fondotenı yoktur.
sen hangılerını kullandın ??????? biraz bahseder misin formlarından ve tecrubelerınden ????????

canim ben makyözüm...yani ben hep mac kullanirim...zaten makyözlerin tercih ettigi bir marka...simdiye kadar bana sivilce oldu macten sonra diyen olmadi...ama olabilir yani...herkesin cildi ayni degildir...o konuda birsey diyemem...

evet makyozler tercıh edıyor cunku yogun kapatıcılıgı var ona sozum yok ama bir cok cıltte sıvılce yapıor " belli bir zaman kullanımdan" sonra. mineral bazlı olanında sorun yasamadım.
siz kendinize degil baskalarına kullandıgınız ıcın "uzun vadede" sonuclarını takip edemiyorsunuz sanırım.
ben mac kotu demıyorum nerdeyse tum allıklarım rujlarım farlarım kalemlerim kapatıcılarım mac,ama fondoten konusunda gunluk oldugunu dusunmuyorum.denenmeden alınmamalı

evet makyozler tercıh edıyor cunku yogun kapatıcılıgı var ona sozum yok ama bir cok cıltte sıvılce yapıor " belli bir zaman kullanımdan" sonra. mineral bazlı olanında sorun yasamadım.
siz kendinize degil baskalarına kullandıgınız ıcın "uzun vadede" sonuclarını takip edemiyorsunuz sanırım.
ben mac kotu demıyorum nerdeyse tum allıklarım rujlarım farlarım kalemlerim kapatıcılarım mac,ama fondoten konusunda gunluk oldugunu dusunmuyorum.denenmeden alınmamalı

yok canim kötü dedigini demedim zaten...:)

Macin hafif fondötenide mevcut, face and body, sende tüm mac fondötenleri mevcutsa bir daha gözden geçir güzelim.

arkadaşlar estee double wear yağlı akneli ciltlere uygunmu ve günlük kullanılabilirmi?

Face and body, su kıvamlı akışkandır, kapatıcılığı "mac'in kendi sitesinde belirttiği üzere" natural, ve yok denecek kadar azdır, uzun süreli kullanım için idealdir, yağlı ciltlere tavsiye edilmez, sivilce problemiyle karşılaşabilirsiniz gerçi bu cildinizlede alakalı bir sorundur. Benim fikrim bu, uzatmaya hiç lüzum yok.

Ve ayrıca Beren Saatin makyözü Gülcan Bayar Öğe, "ınce bir yapısı oluşu ve kolay uygulanması yüzünden Face&Body Foundation" ı çekimlerde kullanıyor imiş.

artistry nin fondetenini kullanan var mı arkadaşlar ve kapatıcısını..

sivilce yapar mı..memnun musunuz..

hayır canım denemedim onu hiç..zaten çok derin bi bilgimde yok açıkçası şimdiye kadar hep i.d minarele kullandım memnun kaldım çok ama yeterince kapatıcı değil..
birde cildin yemesi için nerdeyse 1 saat gerekiyor..hemen sürüp çıkınca bi garip duruyor..

ben sımdı oraya baktım cok dusuk puanlar almıs canım.kullanmadım ama makeup alleydekılerın goruslerı cogunlukla guvenılır oluyor.

valla kızlar pudra seklınde onerı ıstersenız eger yaglı cıltlere dırek chanel mat lumiere extreme powder derim.yeni aldım bir ay falan oldu..sahane...sivilce falanda yapmıyor

amwayın kullandığım ürünlerini beğeniyodum onun içinde güveniyodum buda güzeldir kesin diye heveslenmiştim..

ilgilendiğin için teşekkürler canım..

evet organik ve gerçekten mükemmel diyebilir kullandığım herşey..

özellikle yatıştırıcı yüz nemlendiricisini tavsiye ederim..

senınde cıldın benımkı gıbı yaglı ve sıvılcenı sanırsam.buldum sıtesını ıncelıyorum.hangiler seninkiler canım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
artistry serisi canım nutriwayler vitamin hapları besin destek falan feş..

cildim normal aslında sivilcem yok.. ama bazen makyaj yapmak isteyince porselen gibi dursun istiyorum..özellikle siyah göz makyajında yoksa yüzü çok gölgeli gösteriyor..

canım seninki yağlı ve sivilceliyse amwayın ballı bi sabunu varmış..bikaç kişiden okudum çok iyi geliyomuş..bi bak istersen..

evet canım yaglı ve sıvılceye ole musaıtki..ne yazik ki..
tesekkurler tatlım.
sende yolun duserse bır chanele bak canım

Kızlar merhaba..
Ben Estee Lauder fondöten almak istiyorum. Ankaradayım. Kızılay YKM de bulabilir miyim var mıdır Estee. Yolumun üstü olsun istiyorum.Bu hafta içi almam lazım mutlaka iş çıkışı alıcağım için yol üzeri olsun istiyorum..

merhaba..estee lauder double wear kullanıyorum...dior chanel lancaster ne varsa kullandım :KK70: ama en iisi bu..üstüne gercekten tanımıyorum..hatta tuğba ünsal ın bunu kullandgnı gozlermle gordm :KK70: buccuuu ykm de estee var bulablrsın..:)opuyorumnanaktan

merhaba..estee lauder double wear kullanıyorum...dior chanel lancaster ne varsa kullandım :KK70: ama en iisi bu..üstüne gercekten tanımıyorum..hatta tuğba ünsal ın bunu kullandgnı gozlermle gordm :KK70: buccuuu ykm de estee var bulablrsın..:)opuyorumnanaktan

Saol tatlım..
Aldım ben estee yi Strawberry den...
Henüz kullanmadım ama çabuk geçti elime. 2 gün sonra elimdeydi.
Dilerim ben de herkes gibi memnun kalırım.
İlk fırsatta kullanacağım..kaydirigubbakcemile5

X