Gelin Makyajı porselen makyaj hakkındaki önerileriniz

sulugoz

çok mutluyum
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
790
0
kızlar 9 gün snra düğünüm var ve porselen makyaj yaptırmayı düşünüyorum cildim yağlı makyaj durmuyo çünküboshayallersmile

porselen makyaj nasıl oluyo bilmiyorumkismilene cahilim bi bilgim olsa yardımcı olurdum cnm ama üzgünüm:sinifsinif:

ben de porselen makyaj yaptırıcam canım kuaförümden randevuyu aldım en önemli özelliği kalıcı olması ağlama terleme gibi durumlarda bozulmaması dıye bılıyorum ve makyajın daha özenli duruyo bence benım cıldımde kuru inşallah guzel durur ilk defa yaptırıcam ben de:Saruboceq:

ben düğünümde porselen makyaj yaptırdım. çok memnun kaldım. ağlamada terlemede hiç bozulmuyor. gece sonunda bile aynı şekilde makyajım duruyordu. normal makyaja göre aralarında fiat farkı var.
ben kesinlikle tavsiye ederim.

ben 50 tl fazla vermiştim canım normal makyaj fiatından. makyaj fiatlarıda kuaföre göre değişiyor.

porselen makyaj nasıl oluyo bilmiyorumkismilene cahilim bi bilgim olsa yardımcı olurdum cnm ama üzgünüm:sinifsinif:

porselen makyaj suya dayanıklı kalıcı makyaj malzemeleriyle yapılan bi makyaj türüsositososito

kesinlikle yaptırmalısınız, biz kuzenimin nikahında toptan porselen makyaj yaptırdık ve inanın çok duru gözüküodu ve saatlerce akmadı:KK66:

bende randevumu aldım düğün için. porselen makyaj yaptırcam. 70 lira fark var dedi bana kuaför. tabi değişkendir bu.

X