Poşet Sararak Göbek Eritme Yöntemi

basharfiben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
46
arkadaşlar ben 7 ay doğum yaptım ve göbeğim var,bir arkadaşım bana bi zayıflama daha doğrusu göbek eritme yöntemi önerdi.Aynen Şöyle: Mutfakta kullandığımız streç filmlerden bolca alıyoruz,şu şeffaf olanlardan. (1-2 ay sürekli yapmak lazım):) yatmadan önce göbek kısmına 1-2 kat sarıyoruz iyice.tabi bu olayı gece yatmadan önce yapıyoruz.sabaha kadar streç filmle sardığımız göbek bölgesi terlemiş oluyo.bir arkadaşım yıllar önce yapmış ve işe yaramış.ben daha denemedim.gece yatarken yapmak lazım tabi.sabaha kadar terleyerek yağlar eriyor sanırım.mantıklı düşünürsek basen bölgesinede uygulanır sanırım bu yöntem.denemek lazım aslında.deneyen varsa yorumlarını yazabilirmi?
aslında biominera adlı diyet bantınıda kullanmak istiyorum ama kararsız kaldım yani.
hihoyyyt :dance:

Son düzenleme:
ben bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorumkaydirigubbakcemile2

canım ben denemiştim bunu tabii o zaman strechlerde kesim payı yoktu artık ne yazık ki var
onu sıkıca sarmak gerekiyor eski strechlerde oluyordu ama artık hemen kopuyor bulabilirseniz eski strech inanılmaz terletiyor haberiniz olsun çok etkili hafif göbeğiniz varsa 3 günde bile eriyor zaten ilk günden anlıyorsunuz etkiyi

bunu bende hep duyuyorum ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum
uykumda göbeğimden kurtulsam daha ne isterim ki
ama zemusun dediği gibi yağlar erise bile sıkılaşma olmaz
sıkılaşma olması için sporla desteklemek gerekli bence de

ben sarıyordum arkadaşlar kocam işyerınden streç getirmiş:)))hergün yaptım gerçekten felaket terlıyosunuz.karnınızı içine çekıp öyle sarılması lazım tek basına belki yapılabılır.15 gun falan sardım gercekten göbeğimin gıttıgını farkettım ama sonra nolduysa bıraktım benım göbek yıne aynı oldu:KK43:bıde sezarya benımkısı.onu yılmadan yapmak lazım.gece kesınlıkle sarmayın gunduz sarın yatagınız sırılsıklam olur sonra:)

hee istersenız gecede sarabılırsınız ama emınım sabaha kadar oturursunuz hiç rahat deil:)

annem de hep derdi eskiden doğumdan hemen sonra poşet bağlardık karnımza sıkı sıkı göbek falan kalmazdı die

annem de hep derdi eskiden doğumdan hemen sonra poşet bağlardık karnımza sıkı sıkı göbek falan kalmazdı die

Cnım bunu doğumdan sonra boşalan karının iyice sarkmaması için yapıyolardı benim kız kardeşimede tülbentle sarmıştı annem sıkı sıkı iice sarkmasın die göbegi streç film neysede benim tanıdığım bayanlar çöp torbasını kol ve kafa kısımları gelen yerleri kesip giyip yürüyüse gdiyorlar çok terletiyormuş memnunlar ama ben gram verdiklerini görmedim çünkü yürüyüşten dönmeden daha bugun kahvaltıyı kimde yapsak ne yesek diye düşünüyolar sırnaşık şey

ama hiç sağlıklı bir yöntem değil ki bu?deri nefes almaz,nefes almayınca çeşitli rahatsızlıklar çıkar.mesala cilt problemi.
saunaya gidin,günde 5 dakika mekik çekin,yarım saat bisiklet kullanın,bunlardan birini dahi deneseniz sonuç alırsınız.
hem vucudunuzun kondisyonu da artar,damarlarınız açılır,mutlu olursunuz,sayamayacağım kadar çok faydası var sporun.
daha da olmadı korse kullanın,tabi organik,sağlıklı,hava alan bir korse olması gerekiyor.

spor olmadan bende işe yarıcağını düşünmüyorum bunu yürürken yapıyorlar daha çok terlemek için ama terlemek zayıflatsaydı herkes saunalara,hamamlara koşardı diye düşünüyorum

arkadaşlar ben 7 ay doğum yaptım ve göbeğim var,bir arkadaşım bana bi zayıflama daha doğrusu göbek eritme yöntemi önerdi.Aynen Şöyle: Mutfakta kullandığımız streç filmlerden bolca alıyoruz,şu şeffaf olanlardan. (1-2 ay sürekli yapmak lazım):) yatmadan önce göbek kısmına 1-2 kat sarıyoruz iyice.tabi bu olayı gece yatmadan önce yapıyoruz.sabaha kadar streç filmle sardığımız göbek bölgesi terlemiş oluyo.bir arkadaşım yıllar önce yapmış ve işe yaramış.ben daha denemedim.gece yatarken yapmak lazım tabi.sabaha kadar terleyerek yağlar eriyor sanırım.mantıklı düşünürsek basen bölgesinede uygulanır sanırım bu yöntem.denemek lazım aslında.deneyen varsa yorumlarını yazabilirmi?
aslında biominera adlı diyet bantınıda kullanmak istiyorum ama kararsız kaldım yani.
hihoyyyt :dance:

SÜPER YA bu islemin aynisina ben 3 gün önce basladim acayip terletiyor ....2 paket aldim yetmezse diyee umarim ise yarar:CüvCüv:

ama hiç sağlıklı bir yöntem değil ki bu?deri nefes almaz,nefes almayınca çeşitli rahatsızlıklar çıkar.mesala cilt problemi.
saunaya gidin,günde 5 dakika mekik çekin,yarım saat bisiklet kullanın,bunlardan birini dahi deneseniz sonuç alırsınız.
hem vucudunuzun kondisyonu da artar,damarlarınız açılır,mutlu olursunuz,sayamayacağım kadar çok faydası var sporun.
daha da olmadı korse kullanın,tabi organik,sağlıklı,hava alan bir korse olması gerekiyor.

yanii..
yeni gördüm.. en doğru yorum bu olmuş

X