Biberiye yağı ile göbekten kurtulalım

bende bel kemeri var normalde bi yag sürüyodum acai yagı sürüp geceden kemeri takıp yatıyodum gerçekten terletiyo ve zamanla inceltiyo düzenli kullanırsanız incelirsiniz biberiyenin yag yakıcı özelliği zaten var incelmedim diyenler düzenli kullananmamıstır büyük ihtimal belkide herkezte aynı etkiyi saglamıyodur

Bıberıyeyı eksık etmem hıc ve her aksam usenmeden yaparım bacaklarıma bel bolgeme ınanılmaz sıkılastırıyor ılk 3. gunde bıle bunu gorebılıyorsunuz...

BENDE UZUN SÜRE YAPTIM. ASLINDA BARİZ KÜÇÜLME OLMUYOR GÖBEKTE. aMA GÖBEK BEL ÇEVRESİNDE MÜTHİŞ SIKILAŞTI VUCUDUM. SARKMA YERİNE TAŞ GİBİ OLDU. HATTA BU ARADA ÇATLAKLARIMIN GÖRÜNÜMÜ ACAYİP AZALDI.

kızlarr konu açtım ama kimse birşey yazmadı benimde sorunum göbek kilomu söylesem belki gülersiniz ama 163 boyum 52 kiloyum ama göbek bölgemde çok yağlanma var fırlıyo resmen :KK43: çok rahatsızım s beden giyerken 2 beden büyük almak zorunda kalıyorum miğdemle bir olunca göbeğim 3-4 kat oluyo badi üzerinden çirkin duruyo boğum boğum :KK43: bu yağ işe yarayacaksa gerçekten alıp deneyeceğim kızlar ne olur işe yarıyor değil mi az yiyorum bu arada günde 1 dilim ekmek bazen hiç yemiyorum bile ama hep bu abur cubur yüzünden oluyo :KK43: onuda kesmeye başladım lütfen faydası olanlar yazsın kurtulmam lazım şu göbekteeennn :KK43:

kızlar 2 gündür yağımı sürüyorum ve ben biberiyenin çayınıda aldam sabah ve akşam olmak üzere onuda tüketiyorum hiç bir ölçüm yapmadım ama sanki birazcık sıkılaşma başladı gibi vücudumda öyle hissediyorum düzenli olarak sporda yapıyorum 3 gündür umarım önerdiğiniz bu yağ işe yarar umutluyumm azimliyim umarım başarıcammm :)

hanımlar abartmıyorum ama bugün 4.günüm ve ben 1 kilo vermişim :) ayrıca 4 gün öncesinde göbeğimden ölçülerimi almıştım 85 ti bugün ölçüyorum 83 :) çok çoookk teşekkür ederimmmm bu önderide bulanan kişiye ben hem biberiye çayı hemde biberiye yağını kullanıyorum kızlar ve gerçekten de etkilerini görüyorum çok mutluyum şuan uçuyorum resmen ayrıca sporda yapıyorummm yediklerimede dikkat ediyorummmm değmeyin keyfimeee ooohhhh :)

hanımlar abartmıyorum ama bugün 4.günüm ve ben 1 kilo vermişim :) ayrıca 4 gün öncesinde göbeğimden ölçülerimi almıştım 85 ti bugün ölçüyorum 83 :) çok çoookk teşekkür ederimmmm bu önderide bulanan kişiye ben hem biberiye çayı hemde biberiye yağını kullanıyorum kızlar ve gerçekten de etkilerini görüyorum çok mutluyum şuan uçuyorum resmen ayrıca sporda yapıyorummm yediklerimede dikkat ediyorummmm değmeyin keyfimeee ooohhhh :)

canım nasıl kullandın ve nasıl bi etki olduuuuu ???? kaç günde kaç kilo verdiinnn tşk

canım nasıl kullandın ve nasıl bi etki olduuuuu ???? kaç günde kaç kilo verdiinnn tşk

ben geçtiğimiz pazar günü başladım canım çayını ve yağını aldım biberiyenin çayını bir bardak sabah bir bardak akşam olmak üzere içiyorum ama aktardan aldım çayını ben sallama çay değil demleyip süzüyorum öyle içiyorum yağınıda 3 gün yatarken sürdüm masaj yaptım sonra streç film ile sardım canım sabah uyandığımdada liflfe ova ova yıkadım bedenimi bugünde sabah spora gittim yürüyüşe birde spor aletlerine bindim halka açık olanlar varya onlar belediyelerin parklara koydurttuğu aletler gittim bugün evden çıkarken yağımı sürdüm yine streçle sardım çıktım yaptım sporumu geldim bayağı bir terledimmm şapır şapır diyebilirim :) ben kilolu değilim ancak göbeğim fena çıkıyo fırlıyo pantolonlarımdan 52-53 geliyordum bugün tartıldım 51 im canım :) göbek çevremide ölçmüştüm 85 ti ve bugüünnn 83 e düşmüşşş :) ayrıcada mekik çekiyorum sabah 20 akşam 20 tane olmak üzere yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum canım tatlı yok hamur işi yok ekmek sabah 1 dilim akşam 1 dilim öğlen ekmek yok sağlıklı şeyler tüketiyorum işte böyleeeeeeeee :)

ayrıyeten nasıl bir etki oldu demişsin onu yazmayı unuttum gerginlikleşme ve toparlanma oldu canım şişkinliğim gitti zaten tuvalete çıkarıyor sıkılaştığımı hissetmeye başladım canım

ya peki kaç günde bi yapıyoruz bunu? dün ilkini yaptım şimdi ne zaman yapmalıyım???

ben her gün yapıyorum canım her gece yatmadan sürüyorum sabah kadar duruyorum streçle sonrada yıkıyorum işte eğer öyle durmak istemiyorsan sürüp sprunu yapıp terleyip öylede yıkayabilirsin canım çayınıda sabah 1 bardak ve akşam 1 bardak olmak üzere içiyorum canım

peki bu çayı sabah akşam aç karnınamı içiyorsun

dün aldım aktardan biberiye yağını sabhları yürüyüşe gidiyorum 2 haftadır daha yeni sayılır 1.5 ayda 4 kilo verdim bugün yürüyüşe giderkken sürdüm yağı streçlede sardım eve geldiğimde vıcık vıcık su olmuştu karnım ama ölçmedim kaç cmdi bel çevrem bakalım spora gittikçe sürücem faydası olucakmı yazarım sizlere

bende bugün aldım bu yağı sadece biberiye yağı sürüp streçleyip yürüyüşe gideceğim akşam bakalım iki gün sonra ne etki edecek birde yoğurtlu küre başladım bugün iki gün sonra tekrar ve olumlu şeyler yazmak ümidimle :) görüşürüz

X