Biberiye yağı ile göbekten kurtulalım

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
Kızlar nette gezinirken böyle bir yazıya rastladım ve çok mantıklı geldi bana yarın biberiye yağını alıp hemen başlıyorum denemekten birşey kaybetmem sanırım :97:

Size önereceğim bel ve göbek kürü denenmiş ve kesinlikle başarılı sonuç alınmıştır. Uygulaması oldukça kolay bu yöntemden %100 sonuç almak istiyorsanız düzenli yapmanız gerekiyor.

Beni tanıyanlar bilir ki 36 beden giyiyorum. Ne zaman göbeğim çıksa kendime özel bu yöntemi uygularım. Kısa sürede göbeğimden kurtulurum. Siz de deneyin! Göbeğinizden başka ne kaybedersiniz ki?

Gelelim göbek eritme kürünün tarifine… Gece yatmadan önce göbeğinize biberiye yağı sürüp masaj yaparak yedirin. Mutfaklarda kullandığımız Streç filmle göbeğinizi ve çevresini iki kat sarın. Üzerine sıcak tutacak bir kazak ya da tişört giyerek uyuyun. Sabah uyandığınızda Streç filmi çözün. İsterseniz ılık bir banyo yapın, göbek bölgenizi lifle ovun.

Göbeğinizin eriyene kadar bu işlemi her gün yapmanız gerekiyor. Biberiye yağı sürüldüğü bölgedeki kan akışını hızlandırıyor ve yağ yakımını sağlıyor. Bu sayede bel ve göbek bölgesinde birikmiş yağların erimesi kolaylaşıyor. Biberiye yağı aktarlarda 6 liraya satılıyor. Streç film ise sardığınız bölgede terlemeyi ve sürdüğünüz yağın derinin altına geçmesini sağlıyor. Streç film, 3 lira civarında satılıyor.

Merak edenler için söyleyeyim; extra Jel incelme ve selülit sorununu gidermede hiçbir işe yaramıyor. Tam 1 ay boyunca günde 3 kez sürüp masaj yapmama rağmen bir cm dahi incelmedi. Bu süreçte 2 litre su içmeye, egzersiz yapmaya, dengeli beslenmeye dikkat edilmiştir.

Arzu Karabulut

hımmm aslında mantıksızda görünmüyo. normalde sadece streç filmle sarıp yatmakta faydalıymış ben hiç denemedim ama aklıma yattı yani. deneyip görmek lazım tabi :KK49:

hadi bakalım denicem bunu bugünden itibaren... 92 kiloyum.. boyum 1.71 popsu küçük kocaman göbeği olan bı bayanım.. işe yararsa sana bı teşkür ederim...
:KK66:

osman müftüoğlunun resmi sayfasında faydalı bilgiler var.
Ana Sayfa
kürler,mucizevi reçeler palavra gibi;diyet yapmıyacaksın,sadece sağlıklı beslenmek ve yürüyüş:)

biberiye yağını sürüyorum üstüne streç film sarıp spora gidiyorum..
eve geldiğimde öyle bir ter akıyoki...
yeni başladım inşallah faydasını görürüm...

ben de biraz denedim. sürdüm, streç film sardım, spor yaptım. ama oda bile çok kötü kokuyordu. bıraktım.

bende bu akşam başlıyorum yarında pilatese başlıyorum inş yaza kada kurtulurum bu göbekten

Bıberıyeyı eksık etmem hıc ve her aksam usenmeden yaparım bacaklarıma bel bolgeme ınanılmaz sıkılastırıyor ılk 3. gunde bıle bunu gorebılıyorsunuz...

bende en kısa zamanda deneyeceğim inşallah faydasını görürüm :KK15::KK76::KK9:

başka bir yerde de o kadar saat streç filmle durmanın sağlıksız olduğu söyleniyor . terletiyormuş ama sonra su içince gene aynıymış ? düzenli kullanan var mı ?

bende bugün eve giderken alıp denemek istiyorum çok çektim ben bu göbekten çoooook :KK43:
inşallah işe yarar....

bende kullanıyorum gece saatlerce bedenimde tutmuyorum, sürüyorum sarıyorum 1 saat yürüyüş egzersiz vs. yapıp çıkarıp vücudumu siliyorum bence faydası var inceltiyo özellikle benim mide bölümümü inceltti malum göbek zor oluyo:KK70:

X