Biberiye yağı ile göbekten kurtulalım

yürüyüşe gitmeden önce sürdüm streçledim bir saat boyunca yürüdüm streç film kaymış tabii sonucunda da kaymayan yerler boncuk boncuk ter içinde
gitmeden önce 85 cmdi gelince ölçtüm 84 ama duştan sonra yine 85 :/ kafam karıştı tek günlük uygulamadan sonuç çıkmaz devam ediyim

kızlarrrr ayrıcaaa yağıma hiç aralıksız devam ediyorum çayımıda içiyorum mekik ve karın hareketlerimide yapıyorum ayrıca dışarıda yürümeye tek başıma gitmek istemediğim için bildiğiniz evde deli danalar gibi yarım saat yürüyorummm :) veeee an itibariyleeee 50 kiloyumm ve bel çevremdeee 80-ile 81 arasında gidip geliyooorrrrr başlamadan önce 85 timmmm şimdi ki ölçülerim bunlar Allahım çok mutluyummmmmmmmmmmmm :)

2-3 gündür yapıyorum bende ama 1-2 saat tutuyorum sadece vucudumda yakıyor böyle göbek cevresini bari bende gece yatarken baslayayım bunu yapmaya strecm yok posetle sarıyorm suan

ben geçtiğimiz pazar günü başladım canım çayını ve yağını aldım biberiyenin çayını bir bardak sabah bir bardak akşam olmak üzere içiyorum ama aktardan aldım çayını ben sallama çay değil demleyip süzüyorum öyle içiyorum yağınıda 3 gün yatarken sürdüm masaj yaptım sonra streç film ile sardım canım sabah uyandığımdada liflfe ova ova yıkadım bedenimi bugünde sabah spora gittim yürüyüşe birde spor aletlerine bindim halka açık olanlar varya onlar belediyelerin parklara koydurttuğu aletler gittim bugün evden çıkarken yağımı sürdüm yine streçle sardım çıktım yaptım sporumu geldim bayağı bir terledimmm şapır şapır diyebilirim :) ben kilolu değilim ancak göbeğim fena çıkıyo fırlıyo pantolonlarımdan 52-53 geliyordum bugün tartıldım 51 im canım :) göbek çevremide ölçmüştüm 85 ti ve bugüünnn 83 e düşmüşşş :) ayrıcada mekik çekiyorum sabah 20 akşam 20 tane olmak üzere yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum canım tatlı yok hamur işi yok ekmek sabah 1 dilim akşam 1 dilim öğlen ekmek yok sağlıklı şeyler tüketiyorum işte böyleeeeeeeee :)

canım sen zayıfsın boyuna göre ama şunu acayip merak ettim göbek ölcüyorken nereden ölcüyorsun kalca kemiği civarınımı? yoksa belin en ince yerinimi bende 2 haftadır falan sadece biberiye çayını sallama içiyorum bitince bende senin gibi sade otunu alcam yağınıda 2-3 gün oldu tam blmiyorm basladıgm günü günde 1 -2 saattutuyorum ustumde bari gece yatarken yapaym bnde :KK70:

kızlarrrr ayrıcaaa yağıma hiç aralıksız devam ediyorum çayımıda içiyorum mekik ve karın hareketlerimide yapıyorum ayrıca dışarıda yürümeye tek başıma gitmek istemediğim için bildiğiniz evde deli danalar gibi yarım saat yürüyorummm :) veeee an itibariyleeee 50 kiloyumm ve bel çevremdeee 80-ile 81 arasında gidip geliyooorrrrr başlamadan önce 85 timmmm şimdi ki ölçülerim bunlar Allahım çok mutluyummmmmmmmmmmmm :)

bendeki yağ bu ayrıca sendekinide yükleyeblrmsn internetten fotoğraf bulup:) benmde sabah kalkar kalkmaz ölctm ölcüm bu dusun wc falan yapmadan belin en ince yerinden 63 bazen bucuguda oluyo ama ben sabah aksam 60 olacak bir bel istiyorm D:
$karden-biberiye-yağı.jpg

canım sen zayıfsın boyuna göre ama şunu acayip merak ettim göbek ölcüyorken nereden ölcüyorsun kalca kemiği civarınımı? yoksa belin en ince yerinimi bende 2 haftadır falan sadece biberiye çayını sallama içiyorum bitince bende senin gibi sade otunu alcam yağınıda 2-3 gün oldu tam blmiyorm basladıgm günü günde 1 -2 saattutuyorum ustumde bari gece yatarken yapaym bnde :KK70:

ben direk göbeğimi ölçüyorum canım fırtlayan kısmı alıyorum :KK70: mezureyi tam göbeğimin üstüne getiriyorum ordan ölçüyorum :) devam devammmm yap tatlım :)

mankenlerinki öyle bende öyle istiyorumm yaaa :KK70:

2 gecedir sarıp uyuyorum :KK70: bakalım nasıl etki edecek sende etki etmeye devam ediyormu

Ne zaman bi umut bu uygulamayı yapmaya baslasam gobeğım davul gıbı sısıyo.bıberıye yağıyla ılgılı olabılır mı?var mı bu uygulamayı yapıp da buna benzer sorun yasayan

kızlar bu tarifi spora gitmeden önce yapın. ben biberiye ve kekik yağını karıştırıp masaj yaparak iyice vücuduma yediriyorum. strec film ile iyice sarıyorum tabi spor yapmaya başladığınızda tatlı tatlı wucudunuzun yandığını hissediyorsunuz ama hemen pes etmeyin.. sporunuzdan sonra strec filmi actığınızda fark ediceksiniz öyle terletiyor ki.. sanki güneşlenmiş de yanmışım gibiydi ilk başta. ama sonra ılık bir duş aldım. hemen kendi ten rengime geri döndü :) coğu arkdşm cok faydasını görduğunu söylediler 1 haftada 1-2 cm inceltiyormuş. bende yenı başladım yapmaya. bakalm bi haftanın sonunda nasıl bir değişiklik olacak:)

arkadasla bunu uygulayarak yaklasık 2 haftada bacak bolgemden 5.5 cm gıttı :)
ve arada bır surmedıgım gunlerde olmustu :) fakat ben genelde spordan yada yuruyusten once surup streclenıyodum :)
kesınlıkle tavsıye edıyorum :)

günaydın kızlarrr :))))

dün mecitefendi'nin biberiye yağını aldım.aktar 'bunu tek basına kullanamazsınız zeytin yağı, kekik veya badem yağı gibi yağlarla karıştırıp kullanmalısınız' dedi. nedinini sordum aldığım yağ %100 biberiye yağıymış diğerleri su eklendiği için direkt kullanabilirsiniz ama bunu yağlarla karıştırmanız lazım dedi. benim aldığım küçük bi şişe sprey başlığı falan yok nasıl uyguluyosunuz. bi de dediği gibi yağlarla karıştırıyo musunuz?

X