Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postişimi Tokalı Yapmak İçin Lütfen Yardım

PudraPembesi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
196
59
Merhaba kızlar, 4-5 ay önce sentetik, parlama yapmayan, fön düzleştirici ve yıkama uygulanabilen gerçek saç gibi duran bir postiş aldım. 2 adet yarım ay ve yanlar için 2 tane var 120 liraya almıştım fakat 1 defa kullandım.
Bende olan küllü kumral bi renkte. Benim şuan saçlarımda küllü renk yok. Dorelikler var açık karamele yakın.. internette bişeyler okudum fakat tam anlamadım.
1) Böyle sentetik alıp boya yapan varmı?
2) Çıt çıt hiç kullanmadım takamıyorum defalarca denememe ragmen, tokalı at kuyrugu şeklinde olanlar bana daha uygun, bu saçı tokalı hale nasıl getirebilirim?
3)Hiçbi çözüm bulamazsam atmayı değilde takas yapmayı düşünüyorum bildiğiniz grup,site vb varsa yönlendirirseniz memnun olurum. Yazık olmasın verdiğim paraya ya.. Cevaplarınız için teşekkürler

Merhaba kızlar, 4-5 ay önce sentetik, parlama yapmayan, fön düzleştirici ve yıkama uygulanabilen gerçek saç gibi duran bir postiş aldım. 2 adet yarım ay ve yanlar için 2 tane var 120 liraya almıştım fakat 1 defa kullandım.
Bende olan küllü kumral bi renkte. Benim şuan saçlarımda küllü renk yok. Dorelikler var açık karamele yakın.. internette bişeyler okudum fakat tam anlamadım.
1) Böyle sentetik alıp boya yapan varmı?
2) Çıt çıt hiç kullanmadım takamıyorum defalarca denememe ragmen, tokalı at kuyrugu şeklinde olanlar bana daha uygun, bu saçı tokalı hale nasıl getirebilirim?
3)Hiçbi çözüm bulamazsam atmayı değilde takas yapmayı düşünüyorum bildiğiniz grup,site vb varsa yönlendirirseniz memnun olurum. Yazık olmasın verdiğim paraya ya.. Cevaplarınız için teşekkürler
Canım ben aldım senin gibi bende çıt çıta çevirmek istiyorum misinalı benimki benim saçımın katları çok yukarda o yüzden çıt çıtlı olursa daha iyi duracağına inanıyorum keratin özellikli benimki aklımda soru var acaba boyanabilirmi bende merak ediyorum diyer tüm işlemler yapılıyor çok yumuşak gerçek saçla birebir yumuşaklık bütün işlemleri denedim hiç yanmadı dökülmedi:kusmuk::eğlence::dua::hasta::duduk::hamarat::bicak::hasta::işsiz::kızgın::halay::dondurma::deli:

Bi formda okumuştum sentetik saçı boyamış hiçbi sorun olmamış ama boya 2 yıkamada akıyomuş tutmuyomuş yani... hangi renk yapmayı düşünüosun benim çıtçıtlar uyarmı acaba istediğin renge. Buarada ben kaynak yaptırdım bikaç gün oldu çıt çıta gerek kalmadı :halay:

Canım ben aldım senin gibi bende çıt çıta çevirmek istiyorum misinalı benimki benim saçımın katları çok yukarda o yüzden çıt çıtlı olursa daha iyi duracağına inanıyorum keratin özellikli benimki aklımda soru var acaba boyanabilirmi bende merak ediyorum diyer tüm işlemler yapılıyor çok yumuşak gerçek saçla birebir yumuşaklık bütün işlemleri denedim hiç yanmadı dökülmedi:halay:

Bi formda okumuştum sentetik saçı boyamış hiçbi sorun olmamış ama boya 2 yıkamada akıyomuş tutmuyomuş yani... hangi renk yapmayı düşünüosun benim çıtçıtlar uyarmı acaba istediğin renge. Buarada ben kaynak yaptırdım bikaç gün oldu çıt çıta gerek kalmadı :halay:
Canım sen hiç boyadınmı peki,yıkanmadığı taktirde akmıyorsa sorun olmaz ozaman,peki boyandığında yanmamışmı hiç yıpranma falan,açıcı uygalanırmı ,peki,bide bildiğimiz boyalarlamı boyamış, koleston falan,ben açıkçası farklı renklere boyamak isterim tutması önemli, yıkayınca sadece akıyorsa, önemli değil, yıkamam zaten, kirlenmez kolay kolay,çok araştırdım internetten ne boyanır diyor nede boyanmaz diyor.sonuçta bunlar kaliteli sentetik yananlardan değil,bende kalitesiz olanıda vardı bir maşa yaptım hemen bitmişti işi,çöpe gitti yani,neyse canım fazla lak lak ettim, tüm sorularım bunlar yanıtlarsan çok meraktayım teşkürler:KK70::KK70::KK70::KK70:

Canım sen hiç boyadınmı peki,yıkanmadığı taktirde akmıyorsa sorun olmaz ozaman,peki boyandığında yanmamışmı hiç yıpranma falan,açıcı uygalanırmı ,peki,bide bildiğimiz boyalarlamı boyamış, koleston falan,ben açıkçası farklı renklere boyamak isterim tutması önemli, yıkayınca sadece akıyorsa, önemli değil, yıkamam zaten, kirlenmez kolay kolay,çok araştırdım internetten ne boyanır diyor nede boyanmaz diyor.sonuçta bunlar kaliteli sentetik yananlardan değil,bende kalitesiz olanıda vardı bir maşa yaptım hemen bitmişti işi,çöpe gitti yani,neyse canım fazla lak lak ettim, tüm sorularım bunlar yanıtlarsan çok meraktayım teşkürler:KK70::KK70::KK70::KK70:

VAlla cnm okadarını bilmiyorum ama sentetik saçı boyayıp boyanın tuttugunu düşünmüş ve 2 yıkamanın sonunda hiç boya kalmamış hepsi akmış. Sentetik saçta 3 5 takmakta yaglanıyo açıkçası yıkanması şart yani. Saçı boyadıgını oan tuttugunu ama 1 hfta sonra yıkadıgnda boyanın aktıgını biliyorum yani.. farklı renkte postişler istiosan bi sayfa var bende aldım ürün orda renkli sentetik saçlar var fiyatlarıda şişirilmemiş

Ya buarada şunu belirtmeden geçemiycem 3-4 sene önce krepe röfle yaptırırken bi damla pantolonuma bi damla tshirtüme damlamıştı saç açıcı. Çamaşır suyundan dahada etkili beyazlatmıştı saç açıcı sen düşün.. sentetik saça saç açıcı uygulama bence böyle lastik gibi uzadıkça uzar bence. Ama boya konusunda dediğim gibi yıpratma söz konusu olmadı diye bi yorum okumuştum..

X