preseed jel yardım..

olurolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2014
220
43
kızlar preseed jeli netten araştırdım.. olumlu sonuç alan çok kişi var ama bana baya pahalı geldi.. bu tek kullanımlık bişey mi? ya da kaç ay kullanabiliyoruz? cevaplarsanız sevinirim..

kızlar preseed jeli netten araştırdım.. olumlu sonuç alan çok kişi var ama bana baya pahalı geldi.. bu tek kullanımlık bişey mi? ya da kaç ay kullanabiliyoruz? cevaplarsanız sevinirim..
canım evet pahalı ne yazık ki. tek kullanımlık değil. içinde 9 tane aparat var vajinaya sıkmak için. zaten yumurtlama günlerinde kullanman yeter sadece. ben 1 tüp aldım yumurtlama günlerinde kullandım 2 ay gitti. bu ay da alacağım. ama kullanması zor biraz. ben ilk başlarda beceremedim. dışarı çıkıyor. ben henüz hamile kalamadım inşallah sen hamile kalabilirsin :)

canım evet pahalı ne yazık ki. tek kullanımlık değil. içinde 9 tane aparat var vajinaya sıkmak için. zaten yumurtlama günlerinde kullanman yeter sadece. ben 1 tüp aldım yumurtlama günlerinde kullandım 2 ay gitti. bu ay da alacağım. ama kullanması zor biraz. ben ilk başlarda beceremedim. dışarı çıkıyor. ben henüz hamile kalamadım inşallah sen hamile kalabilirsin :)
Sonunda bir cevap gelmis tesekkur ederim canim.. İns tez zamanda kavusursun bebegine

Eşim de sperm sayiscivarinu vqr 12 milyon bnm bir sorunum yok preseed jel bizde de ise yarar mi acaba:KK43:
Cnm benim esimde varikosel var esimin sperm sayisi da normalden az 50 milyon civari hic bilmiyorum ama bu konuda ise yariyor mu.. Bence yine de denemelisin.. Bir de esin icin keciboynuzu kuru senin icin de sogan kurunu kesinlikle oneriyorum.. Ben bu kurleri yaptgm ilk ay hamile kaldim.. Kimyasal gebelik yasadim ama olsun.. Cok kisi var bu kurlerden fayda saglayan.. Keciboynuzu kuru sperm sayisini arttiriyor canim..

Bende 3 senedir bekliyorum.. preseed jeli bu ay denemeyi düşünüyorum bi umut ama eşim in spermi çok düşük olduğu için umudum azalıyor bende sorun olmaması hiç birşey ifade etmiyo sanırım erkek faktörü daha önemli :KK43:(

Eşime denemedimiz hiç bisry kalmadı 3 yıldır keçiboynuzu fln herseyi denedik ama olmayınca olmuyo tup bebek düşünüyoDuk önce bu jeli denemeye karar verdim sperm sayisi bukdr düşük olupda preseed le hamile kalan varmi bilmiyorum ama bi umut işte bu ay denicm bakalım ınslh olur

Eşime denemedimiz hiç bisry kalmadı 3 yıldır keçiboynuzu fln herseyi denedik ama olmayınca olmuyo tup bebek düşünüyoDuk önce bu jeli denemeye karar verdim sperm sayisi bukdr düşük olupda preseed le hamile kalan varmi bilmiyorum ama bi umut işte bu ay denicm bakalım ınslh olur
bence de dene canım inş bu işe yarar

Bnm kız arkadaşımda her türlü sorun vardı kist over hersey eşinde hiçbir sorun yoktu hamile kalıyordu ama Rahmi cocuk tutmuyor du 3 dusuk den sonra 4.de oldu sağlıklı bi cocugu doğdu demk istedgm kadinda nekdr sorun olursa olsun tutuo cevremden gözlemlerim ama erkekde olunca olmuyo bide hep kadinda ararlar sorunu cevre halbuki kadinda ki sorun hiç onmli degl erkeğin spermi ıstedgn kdr kur yap belirli miktar artıyor 12 milyonluk sperm enafz la 30 milyon olir oda yeterli degl malesf

Bnm kız arkadaşımda her türlüarastivardı kist over hersey eşinde hiçbir sorun yoktu hamile kalıyordu ama Rahmi cocuk tutmuyor du 3 dusuk den sonra 4.de oldu sağlıklı bi cocugu doğdu demk istedgm kadinda nekdr sorun olursa olsun tutuo cevremden gözlemlerim ama erkekde olunca olmuyo bide hep kadinda ararlar sorunu cevre halbuki kadinda ki sorun hiç onmli degl erkeğin spermi ıstedgn kdr kur yap belirli miktar artıyor 12 milyonluk sperm enafz la 30 milyon olir oda yeterli degl malesf
Cnm allah isterse olur tabiki ama 2 milyondan 70 milyona cikmis birinin burda okumustum arastir istersen.. Olacagi varsa oluo canim uzme kendini

Bu ay bende denedım canım aderıme 10 gun var. Kasıklarım kasılıyo bu kadar erken etki olurmu bilmem ama inşallah işe yarar. Kullandıgımda hafıf yanma oldu bende neden bilmem

eşimde sperm azlığı var. dr. tüp bebek dedi. bende öncesinde arısütü + polen kürüne başladım bir hafta oluyor. şimdide bunu sipariş verdim. bekle ki pazartesi olsun da ürün elime gelsin. inşallah faydası olur size de tavsiye edebilirim.
** işimi garantiye almak için ovulasyon tükürük testi siparişi de verdim.

eşimde sperm azlığı var. dr. tüp bebek dedi. bende öncesinde arısütü + polen kürüne başladım bir hafta oluyor. şimdide bunu sipariş verdim. bekle ki pazartesi olsun da ürün elime gelsin. inşallah faydası olur size de tavsiye edebilirim.
** işimi garantiye almak için ovulasyon tükürük testi siparişi de verdim.
merhaba.preseed jeli denediniz mi? benim eşimde de sperm hareket sorunu var. bende almayı düşünyorum ama sayı zaten düşük bu kimyasal bişey sonuçta sayıyı daha da düşürmesinden korkuyorum.

X