preseed jel yardım..

merhaba.preseed jeli denediniz mi? benim eşimde de sperm hareket sorunu var. bende almayı düşünyorum ama sayı zaten düşük bu kimyasal bişey sonuçta sayıyı daha da düşürmesinden korkuyorum.

merhaba, tam gününe denk getiremedim bir türlü. kullandığım gün yumurtlama günüme denk gelmedi. zaten tüp denemeye karar vermiş olduk arada. yaklaşık 10 13 gün sonra transferim yapılacak. umarım sizler şifa bulursunuz bu jelde..
tedavi şekli ne olursa olsun süreci yaşamak jelde de tüpte de aşı da da çok yıpratıcı

merhaba, tam gününe denk getiremedim bir türlü. kullandığım gün yumurtlama günüme denk gelmedi. zaten tüp denemeye karar vermiş olduk arada. yaklaşık 10 13 gün sonra transferim yapılacak. umarım sizler şifa bulursunuz bu jelde..
tedavi şekli ne olursa olsun süreci yaşamak jelde de tüpte de aşı da da çok yıpratıcı
aynen çok yıpratıcı :KK43: yakınımdan hamile haberi alınca daha kötü oluyorum :KK43: napalım zamanı var demekki beklicez çare yok. bizim de eylüle kadar olmazsa aşılma düşünüyoruz. yaş geçiyo artık :KK43:

kızlar gittigidiyorda bir site var bakımhome diye en uygun orda bu jel. acaba güvenilir midir sahte olmasın diye düşündüm açıkcası. siz nerelerden aldınız?

canım evet pahalı ne yazık ki. tek kullanımlık değil. içinde 9 tane aparat var vajinaya sıkmak için. zaten yumurtlama günlerinde kullanman yeter sadece. ben 1 tüp aldım yumurtlama günlerinde kullandım 2 ay gitti. bu ay da alacağım. ama kullanması zor biraz. ben ilk başlarda beceremedim. dışarı çıkıyor. ben henüz hamile kalamadım inşallah sen hamile kalabilirsin :)
Merhaba canım. Allah tamamına erdirsin.bu jelle mi hamile kaldın?

Merhaba canım. Allah tamamına erdirsin.bu jelle mi hamile kaldın?
Tesekkur ederim canim. Allah isteyen herkese nasip etsin inslaalh. Canim ben laaroskopi hostereskopi oldum ve iki ay hormon tedavisi gordum. Jeli kullanmaya da devam ettik. Hangisi ise yaradi bilmiyorun ama oldu cok sukur. Jelle hamile kalan cok kisi var. Inslalah Rabbim cok bekletmeden sana da versin :))

Tesekkur ederim canim. Allah isteyen herkese nasip etsin inslaalh. Canim ben laaroskopi hostereskopi oldum ve iki ay hormon tedavisi gordum. Jeli kullanmaya da devam ettik. Hangisi ise yaradi bilmiyorun ama oldu cok sukur. Jelle hamile kalan cok kisi var. Inslalah Rabbim cok bekletmeden sana da versin :))
Gözün aydın canım.allah tüüum isteyenlere fazla aratmadan versin inşallah :))

X