Problem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortada çok fazla bencil insan var da , anlattıklarınıza bakarak eşiniz o bencil insanlardan değil.

Bakın burada haklısınız. Eşiniz kızınızı alıp ortamı terk etmeli , sizi de kendi ailenizle bırakmalıymış.

Bu denli yoğun çalışan eşinize bu eziyeti neden reva gördünüz ? Adam ağız tadıyla kızıyla ve sizinle zaman geçirse daha iyi değil miydi ?

Umarım eşiniz kızını korumak için gerekli tedbirleri alır.
Eşi de adamdan korkmuş, tepki verememiş ki. Öyle yazdı konu sahibi. Sonra evde karısına patlamış beyefendi. Yediremedi kendine galiba hıncını eşinden almış.

Eşinizin yerinde olsam sizden ayrılırım. Hem kıt kanaat geçin, 20 saat çalış, bir gününü çocuğuna ayır eşin kalksın bir işe yaramayan kardeşlerini, metres hayatı yaşayan annesini ve onun sapık sevglisini getirsin. Boşanır ve çocuğumu alırdım. Sizin doğru düzgün çocuğa faydalı yetiştirebileceğinizi düşünmüyorum. Her gün haberlerde görüyoruz anneanne dedeler neler yapıyorlar.
Bakın beyinsiz bayan annemle bi alakam yok esime karşı kötü bi tutumun yol siz bizim hayatımızı yasantimizi bilmeden nasıl böyle boktan konuşuyorsunuz annemin suçu nasil bana maal olabiliyor bi alakam yokken ben davet etmedim sonuçta ailem yuzunden ben sorumlu tutulamam simdi defolup gidin konudan

Bakın beyinsiz bayan annemle bi alakam yok esime karşı kötü bi tutumun yol siz bizim hayatımızı yasantimizi bilmeden nasıl böyle boktan konuşuyorsunuz annemin suçu nasil bana maal olabiliyor bi alakam yokken ben davet etmedim sonuçta ailem yuzunden ben sorumlu tutulamam simdi defolup gidin konudan
Ne biçim konuşuyorsunuz çokta doğru yazmış fikir almak için konu açmışsınız hakaretleriniz size yakışır şu üsluptan herşey anlaşılıyor Mune Mune ilgilenir sizle

Hakarete ne gerek vardı?? Banlanırsınız bu gidişle.

O bana o lafları söylerken sorun yok ben ona söyleyince suclumuyum sabır tasinamı benziyorum lütfen açsın dava
Kimse size hakaret etmedi. Hakaret kendini savunacak birikime sahip olmayan insanların başvurduğu bir yöntemdir. Ve kanunda suçtur. Dava açar açmaz ben bilmem. Ben olsam açardım, en sevdiğim hobim bu aralar.

Bu tavrı o metres annenize ve aşığına gösterin. İşe yarar

O bana o lafları söylerken sorun yok ben ona söyleyince suclumuyum sabır tasinamı benziyorum lütfen açsın dava
Bütün sayfaları okumamış olanlar herkese laf anlattığınızı bilmiyorlar. Aynı sorulara tek bir cevabı konunuza güncelleme yaparak eklemelisiniz. Çemkirmek çözüm değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X