Problem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size hobinizle iyi geceler diliyorum
Ya burası bir forum, kimse sizi tanımıyor, yanlış ya da haksız yorum yapan da olabilir, niye bu kadar ciddiye alıp çıldırıyorsunuz ki?

Hakaret etmek yerine kendinizi biraz daha iyi ifade etmeyi öğrenmeniz lazım, birçok insan sizin aile dinamiğinizi anlamadığı için böyle yorum yapıyor.

İçerik silmek yasak bu 1.
Esiniz az bile yapmış bu 2
Ben böyle bir eş ailesi ile olsam çocuğuma alır eşimden ayrılırım buda 3.
Siz kendinize ne yaşattığınızin farkında degilmisiniz
Adam günün çoğunda calisiyor birde metres hayatı yaşayan kv ve sevgilisi yüzünden kötü oluyor öyle mi?
Nerde o dünya ya bu nasıl bencillik

Adam günün çoğunda calisiyor birde metres hayatı yaşayan kv ve sevgilisi yüzünden kötü oluyor öyle mi?
Deme öyle şeyler. Hakaret ediyor sonra

Gerçekten çıldıracağım kimse 4 4 luk değil kimseyi çağırmadı eşimin ailesinin de pek farkı yok onlarında çok zararı oldu bize esiminde benim de suçum yok eşimin orda ortalığı yikmamasi dışında bizim yaptığımız bisey değil onlara mesafeliyiz zaten ya yazmayın diyorum yazmayın

Gerçekten çıldıracağım kimse 4 4 luk değil kimseyi çağırmadı eşimin ailesinin de pek farkı yok onlarında çok zararı oldu bize esiminde benim de suçum yok eşimin orda ortalığı yikmamasi dışında bizim yaptığımız bisey değil onlara mesafeliyiz zaten ya yazmayın diyorum yazmayın
Kimseye ihtiyacınız yok
Bakin varlıkları ne hale getirdi
Birde yanlizligi basbasa olmayı düşünün
Belki o zmn daha huzurlu olursunuz

Aslında kayınvalidem hakim kaynım da savcı ama bu tarz şeylerle uğraşamam gerçekten. Hakaretleri okuyunca kızmadım bile, komik geldi sadece, nasıl bir cenderede yaşıyorsa olaylar ona çok normal yorumlarımız abes geliyor. Tek bir kişi bile onun lehine konuşmamış aslında ama bu bile acaba ben mi yanlışım dedirtmiyor. Çocuğuna üzüldüm sadece.

Ayol bana hakaret etse ne etmese ne?
Zaten mutsuz eş ile kötü olmuş her taraf rezillik
Beni mi dert ediyor yani

Kimseye ihtiyacınız yok
Bakin varlıkları ne hale getirdi
Birde yanlizligi basbasa olmayı düşünün
Belki o zmn daha huzurlu olursunuz
Rahat bırakmıyorlar ne eşimin ailesi ne anne tarafı kolay mı sanıyorsunuz biz bize kalsak problem yok zaten

Aslında kayınvalidem hakim kaynım da savcı ama bu tarz şeylerle uğraşamam gerçekten. Hakaretleri okuyunca kızmadım bile, komik geldi sadece, nasıl bir cenderede yaşıyorsa olaylar ona çok normal yorumlarımız abes geliyor. Tek bir kişi bile onun lehine konuşmamış aslında ama bu bile acaba ben mi yanlışım dedirtmiyor. Çocuğuna üzüldüm sadece.
Attınız havanizi gidebilirsiniz

Annemin evli sevgilisi çocuğumun sevme bahanesiyle poposunu isiracak neyse büyük konusmayacagim keşke burdakilere hakaret edeceğinize şu hayatta neleri yanlış yapıyorsunuz gözden geçirseniz. Eşinize de pesss görmüş susmuş mu ben olsam o adamı mahvederim . Bu resmen istismar

Bakın beyinsiz bayan annemle bi alakam yok esime karşı kötü bi tutumun yol siz bizim hayatımızı yasantimizi bilmeden nasıl böyle boktan konuşuyorsunuz annemin suçu nasil bana maal olabiliyor bi alakam yokken ben davet etmedim sonuçta ailem yuzunden ben sorumlu tutulamam simdi defolup gidin konudan
Siz bu hakaretleri annenize ve onun getirdiği evli sevgilisine edin çocuğunuzu koruyun önce ailen yüzünden sen sorumlu tutulursun o çocuk kocanın ve senin sorumluluğunda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X