Prof Dr Fuat Yüksel e meme büyütme estetiği

Merhaba ben de görmek isterim sizi. Benimde 1 ayim bitti çok sukur.

Çok şükür kurtulmuşsun sen bir de benim cicişler olsa da rahata kavuşsam ben gördüm 5 yıl olmasına rağmen hala taş gibi maşallah çok beğendim Ya doktor seçiminin ne kadar önemli olduğunu Bi kez daha gördüm

Avantajlarini dezavantajlarini bilmem ama keske yillaaaarrr once yaptirabilseydim benim baya cocugum var ve kucukler de var icinde. Oyle boyle idare ettim cok sukur 1 ayi bitirdim su an bile varliklarini unuttum alistim artik

Merhaba sevgili arkadaşlar severek takip ediyorum ilgili konuları ve bu forumda paylaşılanları ancak konu açma kısmını ilk kez kullanıyorum umuyorum faydalı şeyler çıkar buradan şimdiden vereceğiniz destek ve yardımlar için teşekkür ederek konuya geçmek istiyorum.
2 çocuk annesiyim, aktif şekilde 2 çocuğumu da emzirdim.
Oğlumu 19 ay, kızımı 23 ay emzirdim. Emzirmeyi keseli şuan 4 ay oluyor ve meme büyütme operasyonu düşünüyorum çünkü ilk doğumda ve emzirmede çok değildi ama 2. De göğüslerim sarkmaktan ziyade buhar oldu uçtu sanki.
Sanıyordum ki sadece sarkma meydana geliyor. Zira ilk emzirmeyi sonlandırdıktan sonra sarkma oldu küçülme de oldu ama zaten normalde de çok büyük bir göğüs yapısına sahip olmamakla birlikte gene de iyi idi ancak artık psikolojik olarak kötü etkiliyor beni, sağlık açısından da sıkıntılar yaşamaya başladım dümdüz olduğu için sütyen batıyor, artık en küçük ve tam dolgulu sütyeni bile dolduramaz oldum ve meme büyütme ameliyatları araştırdım. İstanbuldayım ve çok sayıda estetisyen olmasına karşın Bayadır araştırıyorum tek bir doktor ile görüştüm şuana kadar ve aslında şikayete de rastlamadım diğerleri gibi hakkında hiç ama biraz eski tarihlerde açılan ve cevaplanan konular olunca hali ile insan korkuyor ve yeni, yakın tarihlerde böyle bir operasyon yaptıran var mı bu doktora onu sormak istiyorum ben.
Prof Dr Fuat yüksel ile dün görüşme sağladım hatta fiyatı da makul gelince onda karar kıldım ameliyat günü belirledik ilk gittiğim doktor olmasına rağmen, ancak gene de korku başladı birden iş ciddiye binince ve bu doktor hakkında taze bilgiye başvurma gereksinimi hissederek yazdım buraya sabırla okuyanlara şimdiden teşekkür ederim yardımcı olabilirseniz bana çok sevinirim olumlu olumsuz deneyim sahibi olan varmı bu konuda??

merhaba ben dr fuat yüksele hemmeme protezi hemde kaş kaldırma operasyonu ve badem göz yaptırdım çok ama çok memnunum hiç bir şikayetim olmadı sormak istediğin birşey varsa cevaplarım

Arkadaşlar merhaba;
Fuat bey ile görüştüm. Kendisi meme ucundan ( areola bölgesi) kas altı ameliyatı yapacağını söyledi. Bu yöntemle ameliyat olanlar memnun mu? Sonrasında süt vermesinde sorun yaşayan oldu mu? Kendisine yaptırmayı düşünüyorum aslında ama doktor beye ameliyat yaptırıp fikirlerini paylaşabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim🙃 doğru bir karar veriyor muyum? Biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacım var sanırım:)

Ben de 1 hafta önce Fuat Yüksel'e dikleştirme artı protez ameliyatı oldum. kas altı 350 cc takıldı. Ama benim istediğim şey çok doğal durması, hatta azıcık sarkık bile olması, çatalım olsun falan istiyorum demiştim kaç kez bastıra bastıra. Mail attım süreki söyledim. Allahtan anlayışlı sakin biri, "Merak etme, damla şeklinde olacak." dedi. Şu an dimdik iki tane basketbol topu var gibi. Hem çok dikler hem yuvarlaklar hem de arası ayrık. Aşırı korkuyorum, doktora da ameliyattan sonraki kontrolde söyledim. Merak etme üstteki şişler gidecek 1 aya, 3 aya ise damla şeklini alacak dedi. Ama korkuyorum. Bunca acı ve emek istediğim gibi olmazsa yıkılırım.

Ben de 1 hafta önce Fuat Yüksel'e dikleştirme artı protez ameliyatı oldum. kas altı 350 cc takıldı. Ama benim istediğim şey çok doğal durması, hatta azıcık sarkık bile olması, çatalım olsun falan istiyorum demiştim kaç kez bastıra bastıra. Mail attım süreki söyledim. Allahtan anlayışlı sakin biri, "Merak etme, damla şeklinde olacak." dedi. Şu an dimdik iki tane basketbol topu var gibi. Hem çok dikler hem yuvarlaklar hem de arası ayrık. Aşırı korkuyorum, doktora da ameliyattan sonraki kontrolde söyledim. Merak etme üstteki şişler gidecek 1 aya, 3 aya ise damla şeklini alacak dedi. Ama korkuyorum. Bunca acı ve emek istediğim gibi olmazsa yıkılırım.
selam bende olmayi düşünüyorum. acaba yaşınız neydi? yani süt kanallarina zarar geldi mi. yani cocuk yapmayi sonradan düşünüyor muydunuz. Ve dikleştirmede iziniz oldu sanırım? umarim iyisnizdirr. Cevabinizi bekliyorum

merhaba, minik bir durum guncellemesi yapabilir misiniz? :) sonradan istediginiz sekli aldilar mi? dr. fuat yuksel'e ben de ameliyat olmayi dusunuyorum ama ben de sizin gibi dogal durmasini istiyorum her seyden once

Bende randevu alusturdun fuat hocaya meme buyutme acaba istediginiz gibi oldu mu tum surec son halinden memnun musunuz? Bilgilendirebilirseniz cok sewinirim :)

X