Progestan iğne kullananlar acil yardım :(

Minel00

Sağıra sözünü, köre yüzünü süsleme. Yorulursun...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
3.163
9.591
Merhaba Arkadaşlar. Transfer sonrası teste kadar Progestan iğne kullanmam gerek kalçadan. Günde 1 tane. 4 tane yaptırdım ve ben bittim. Beze beze oldu kalçam. İğne yapacak yer kalmadı neredeyse. Kullananlar nasıl yaptınız? Geçirmenin bir yolu var mı şu bezeleri ? Acısını hiç söylemiyorum bile. Bazısı soğuk bazısı sıcak uygulama tavsiye ediyor hangisini yapmak gerek ki? Millet nasıl 12 hafta kullanmış bunu anlamış değilim

Evet canm bu akşam yaptırdım iğnemi.ben 3 günde bir vuruluyoruM.bu akşamkinde ölüyorm sandım beze gibi oldu.ama normalmiş.araştrdm.valla Allah yardımcımız olsun

Evet canm bu akşam yaptırdım iğnemi.ben 3 günde bir vuruluyoruM.bu akşamkinde ölüyorm sandım beze gibi oldu.ama normalmiş.araştrdm.valla Allah yardımcımız olsun
Aminn. Ben her akşam yaptırıyorum 3 günde bir yine iyiymiş

Transfer yapıldımı sana canm.banayapıldı.vajinal fitil ve göbek iğnesi vıruluyorm bi sürü ilaçta var

Transfer yapıldımı sana canm.banayapıldı.vajinal fitil ve göbek iğnesi vıruluyorm bi sürü ilaçta var
Evet yapıldı.
ctesi günü taze 3.gün transferi yapıldı.
ben de göbekten kan sulandırıcı, kalçadan progestan kullanıyorum.
bir de folik asit ve estrofem hap. Başka fitil falan yok.
senin transfer ne zaman oldu?

Bende hemen hemen Aynılarını kullanıyorum .3 Ekim'de yapıldı.sabırsızlıktan ölücem.senin ne zaman yapıldı

Evet.ilk defa yaptırdım.bende polikistik over var.hayatımda iki kez adet gördüm ondan başka hiç görmedim sonra doktora gittim ilaç verdiler geri gönderdiler derken yıllardır ilaç kullanıyorum 4 yıllık evdeyim tedaviye başladım ama hiçbir şey fayda etmedi En son tüp bebek dediler yaptırdım İnşallah tutar hepimizin ki çok zorlu bir süreç şu an bekleme süreci

Hayırlısı artık. Senin ayın 15 i test günün galiba. Allah hayırlı sağlıklı evlat versin inşaallah.

Merhaba Arkadaşlar. Transfer sonrası teste kadar Progestan iğne kullanmam gerek kalçadan. Günde 1 tane. 4 tane yaptırdım ve ben bittim. Beze beze oldu kalçam. İğne yapacak yer kalmadı neredeyse. Kullananlar nasıl yaptınız? Geçirmenin bir yolu var mı şu bezeleri ? Acısını hiç söylemiyorum bile. Bazısı soğuk bazısı sıcak uygulama tavsiye ediyor hangisini yapmak gerek ki? Millet nasıl 12 hafta kullanmış bunu anlamış değilim
Gecmis olsun canım valla zamanla insan alışıyor ben 5 ay kullandım Tam tamına artık popo diye bisey kalmamıştı. Zamanla azalıyor o top top olan yerler geçiyor. Herkes ovalamak sıcak soğuk diyorlar. Ama alakası yok igneyi olmadan önce elinde ısıt biraz faydası oluyor sadece bu kadar ınslalah gecer çabucak günler atlatırsın

Ben Cirone jel kullanıyorum progesteron olarak, hiç iğnem yok. İğne şart mı, ilaç ya da jel kullanamaz mıyız diye sorsanız keşke doktorunuza, zaten stresli yorucu bir süreç bir de buna acı/ağrı eklrnmesi sıkıcı

Vurulduğu an acı yok ama sonrası mahfediyor insanı
3 ay boyunca vuruldum ama nasıl vuruldum işte 😁
Zor oturuyordum inan üstüne
Banyo yaparken sıcak suyla çok bastırmadan ovala
Malesef pek bişe fayda etmiyor,yani bende etmedi bırakalı 5 ay oldu ama hala bir kaç beze kaldı oralarda
Bebiş için deyip katlandim
Bir sağ bir gün sol olarak vurulun

Gecmis olsun canım valla zamanla insan alışıyor ben 5 ay kullandım Tam tamına artık popo diye bisey kalmamıştı. Zamanla azalıyor o top top olan yerler geçiyor. Herkes ovalamak sıcak soğuk diyorlar. Ama alakası yok igneyi olmadan önce elinde ısıt biraz faydası oluyor sadece bu kadar ınslalah gecer çabucak günler atlatırsın
Amin inşaallah. Allah emeğimizi boşa çıkarmasın. 5 ay nasıl kullandın ya :KK43:

Ben Cirone jel kullanıyorum progesteron olarak, hiç iğnem yok. İğne şart mı, ilaç ya da jel kullanamaz mıyız diye sorsanız keşke doktorunuza, zaten stresli yorucu bir süreç bir de buna acı/ağrı eklrnmesi sıkıcı
Sordum aslında. Bir iğne daha var göbekten o da sabah akşam dedi. Ama o daha pahalı dedi. Ben de test günüme kadar buna katlanayım. Sonra inşaallah devam edersem bir çare bulurum dedim ama dayanılır gibi değil
Vurulduğu an acı yok ama sonrası mahfediyor insanı
3 ay boyunca vuruldum ama nasıl vuruldum işte 😁
Zor oturuyordum inan üstüne
Banyo yaparken sıcak suyla çok bastırmadan ovala
Malesef pek bişe fayda etmiyor,yani bende etmedi bırakalı 5 ay oldu ama hala bir kaç beze kaldı oralarda
Bebiş için deyip katlandim
Bir sağ bir gün sol olarak vurulun
zaten bir sağ bir sol vuruluyorum. Ama çok zor İnan. Ağrısını geçtim yer kalmadı gibi geliyor. Of ki off

Merhaba kızlar benim de dün yapıldı transferim 1 tane 5. gün embriyosu. Bende yalnızca progestan fitil ve göbekten kan sulandırıcı var şimdilik. Göbekten olan kan sulandırıcı adı Oksapar felaket yakıyor

Ben ne yaptıysam çare olmadı canım 4.5 ay kullandım hergün ne oturabiliyordum nede yatabiliyordum rabbim yardımcın olsun iğneyi bıraktıktan sonra geçiyor o bezeler

Merhaba kızlar benim de dün yapıldı transferim 1 tane 5. gün embriyosu. Bende yalnızca progestan fitil ve göbekten kan sulandırıcı var şimdilik. Göbekten olan kan sulandırıcı adı Oksapar felaket yakıyor
Benimkinin hibor adı.
onu yaparken çok acıtıyor.
progestan yaparken hiç acıtmıyor. Sonrası felaket İnan.
Hayırlı olsun transferin :)

Ben ne yaptıysam çare olmadı canım 4.5 ay kullandım hergün ne oturabiliyordum nede yatabiliyordum rabbim yardımcın olsun iğneyi bıraktıktan sonra geçiyor o bezeler
Ya canım İnan yanması problem değil.
O bezelere denk gelecek diye yer arıyor resmen, hepsi dibi topak topak. Yer kalmadı bu akşam ne yapıdan bilmiyorum.
son ikisi felaketti, resmen ateşi çıktı dokunuyorum o çok şişen bezeler üzeri yanıyor resmen. Bu normal mi?

X