Progesteron hormonu yüksekliği ile tüp bebek transferi iptal edilen var mı aranızda?

Yumurta toplandındiktan sonra ki adette transfer olacaktı benden kaynaklanan başka bir sebeble ertelendi.İkinci adetle başladık hazırlıklara bu seferde progesteron yüksek çıkmış yine iptal edildi inşallah artık üçüncüde nasıp olur 🤲
Merhaba benim de 28 mayısta transferim olacaktı ama bende Faranjit oldum. KBB uzmanı deposilin ve azitromisin verdi. Kendi doktorumla görüştüm oda transferi iptal edelim dedi. Eşimden bulaştı bana da.

Merhaba benim de 28 mayısta transferim olacaktı ama bende Faranjit oldum. KBB uzmanı deposilin ve azitromisin verdi. Kendi doktorumla görüştüm oda transferi iptal edelim dedi. Eşimden bulaştı bana da.
Ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun vardır bundada bir hayır

Merhaba;
Normalde 25.04.2024 tarihinde transferim planlanmıştı. Fakat progesteron hormonum yüksek çıktığı için iptal edildi. Değerim 4 çıkmış. Kaç olması gerekiyor onu da bilmiyorum. Çok mu yüksek bir değer acaba? Adet görünce ilaca başlayacağız dediler. Haliyle transferim mayıs ayına sarktı.
Benim Mart ayında 10.29 mayısta 5.52 çıktı iptal oldu sürekli

X