Prolaktin değerim 35

Çok abartılacak seviye değil neden herkes kendini doktor sanmaya başladı burada dostinex burada okuyorsunuz bana yazmadı zorla yazdırıyorsunuz vs vs doktorları kötülüyorsunuz hiç ne yapabilirim demek yok anca doktor ve ilaç . Mesela paketli gıdaları yemeyin abur cubur yemeyin çok fazla karbonhidrat yemeyin biraz sebze ağırlıklı sağlıklı beslenin 2 haftaya normal seviyeye nasıl geliyor bakın
Valla 43 kiloyum dediklerinizin hiç birini de yemiyorum vücudumda yağ bile yok nerdeyse ama 1 yıldır 122 150 yani duşta bile su deyse meme uyarılıyor bu hormon süt hormonu tetikliyor . Doktorum bana duş almadan gel diyor anlık olarak çok değişen bir hormon oyüzden burda kimse kimseye çok tavsiye vermesin aslında evet herkes doktor gibi size çok katılıyorum. Burda daha cinselliğin ne olduğunu bilmeden tecrübelerim diye yorum yapan çok var

Kalabilirsin ama zor diyor tek sıkıntı prolaktin olduğu için dostinex kullan bir aya hamile kalırsın diyo.
Ben 10 ay kullandım valla öyle 1 aya kalırsın diye vaatler biraz abartılı allah nasip ederse olur tabi ama kesin bir şey yok 🙏 zamanı vardır diyelim hepimiz için hayırlı olsun

Kalabilirsin ama zor diyor tek sıkıntı prolaktin olduğu için dostinex kullan bir aya hamile kalırsın diyo.
Bu ay 122 prolaktin ve ilaç içerken test yaptım inşallah bebeğim vardır silik çıktı reglime 3 gün var 🙏

Eklentiler

• IMG_20240405_104554.jpg
    IMG_20240405_104554.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 26
Bu prolaktin hormonu kadar saçma bir şey görmedim ben. Başıma geleni anlatayım size. 5 aydır bebek deniyoruz olmayınca kadın doğuma gittik hormon testleri vs derken prolaktin hormonu 83 çıktığını gördüm. Doktor yarın tekrar kan verin kesin bakalım dedi. Ve ben o gece bir stres yaptım size anlatamam ya çocuğum olmazsa vs diye. (Çünkü bir de bebek kaybettim stres tavan yani) Ertesi gün hormon 122 çıktı eşimle şok geçirdik. 1 günde bu hormon nasıl bu kadar yükselebilir dedik. Doktor stres çok etkiliyor stres yapmamam lazim dedi. Sıkı iç çamaşırları giymemek gerekiyormuş bu arada. Yani bu hormon çok değişken bir hormon. 122 çıktığını görünce yine stres yaptım belki şuan bakılsa 200'ü görürüm 😀😀

Kızlar merhaba. Prolaktin değerim 30 civarı çıkıyor ne kadın doğum doktoru ilaç veriyor nede endokrinoloji. bir tane doktor bu değerle hamile kalamazsin diyor. Diğer doktorlar değerin sınırda diyor. Kaç tane doktora gittim hoc biri dostinex yazmadı. Dostinex yazanlara nasıl yazıyor acaba
Konu sahibi benim prolaktin hep 30 35 civarıydı hiç dostinex kullanmadım hamile kaldım değerin sıkıntılı değil rahat ol stres yapmadigin ay hamile kalacaksın. 3 farklı profa gittim bu değere ilaca gerek yok dedi üçü de

Konu sahibi benim prolaktin hep 30 35 civarıydı hiç dostinex kullanmadım hamile kaldım değerin sıkıntılı değil rahat ol stres yapmadigin ay hamile kalacaksın. 3 farklı profa gittim bu değere ilaca gerek yok dedi üçü de
Arada 60 da çıkıyor özeldeki doktorum verdi bana

X