Prolaktin değerim 35

Yani gerek görme sebebi ne olahilir ? Geriye kalan tüm değerlerime iyi dedi yumurralıklarım iyi adetlerim düzenli her şeyim mormal değerimde 3 günde 49 dan 40 a düştü kendiliğinden. Gerek görme sebebi ne olabilir ki
Yani bunu doktorunuza sorsanız daha mantıklı olur bence tıbbi gerekçesini ben bilmiyorum malesef

Yani gerek görme sebebi ne olahilir ? Geriye kalan tüm değerlerime iyi dedi yumurralıklarım iyi adetlerim düzenli her şeyim mormal değerimde 3 günde 49 dan 40 a düştü kendiliğinden. Gerek görme sebebi ne olabilir ki
Hipofiz bezinde mikroadenom ve makroadenom olarak aratıp belirtileri neymiş bakabilirsiniz muhakkak bir bildiği vardır doktorun durduk yerde tetkik isteyeceğini sanmiyorum

Hipofiz bezinde mikroadenom ve makroadenom olarak aratıp belirtileri neymiş bakabilirsiniz muhakkak bir bildiği vardır doktorun durduk yerde tetkik isteyeceğini sanmiyorum
Evet arattım hiçbir belirtisi yok bende . Tesadüfen öğrenmiş olmasam haberim bile yoktu yüksekliğinden . Doktora da belirttim bunu zaten hiçbir belirtim olmadığını hayatımda regl imin geciktiği dahi olmadı . Yani belirti olrak sıralanan şeylerden bir tanesi hile yok bende. Sadece değerim 40 diye emar istendi. Ama şuan bakıyorım o değerlerde kimseden emar istenmemiş

Merhaba bende de pkos var prolaktinim yüksek. Geçen ay baslayacaktim tupbebek tedavisine ama prolaktin degerim yüksek diye başlamadık. Sizin gebelikler normalmi oldu tedaviyle mi acaba .
Normal oldular. Pcos olanlarda prolaktin yüksekliği çok okuyor amh seviyeniz kaç? Tsh fsh lh 21. Gün progestron baktırdınız mı ? Tüp bebeğe kadar bayağı bir tedavi basamağı var. Kilolu olun olmayın mevcut kilonuzun 4-5 kg aşağısına düşün mutlaka. (50kg olmadığınızı varsayıyorum 55seniz bile 51-52 gibi)

Normal oldular. Pcos olanlarda prolaktin yüksekliği çok okuyor amh seviyeniz kaç? Tsh fsh lh 21. Gün progestron baktırdınız mı ? Tüp bebeğe kadar bayağı bir tedavi basamağı var. Kilolu olun olmayın mevcut kilonuzun 4-5 kg aşağısına düşün mutlaka. (50kg olmadığınızı varsayıyorum 55seniz bile 51-52 gibi)
Amh 12 benim yüksek. Ya aslında ben her türlü tüp bebek tedavisi görecem çünkü eşimde azosperm var . Kilom var biraz şuan zayıflamaya çalışıyorum 75 kg

X