psikolog , terapi?

zehra004

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
157
25
merhabalar ben bi konu açmıştım uzak mesafe yaşadığım ilişkimde terk edildim diye
artık eskisi gibi ağlayasım gelmiyorum içim acıyor ama hissizleştim gibi bi daha nasıl seveceğim seversem karşımdaki yine gider diye düşünmekten kafayı yiyorum birine nasıl bi daha güvenebileceğim seveceğim?
abartıyor muyum bilmiyorum ama bende iz kalsın istemiyorum travma olmasın istiyorum
üniversitemde psikolojik danışmanlık var ama bunun için onlara gitmem komik mi olur bi aşk acısı diye yani bilmiyorum ne yapmam lazım
gün içinde aklıma çok gelmiyor ama bazı günler sürekli aklımda özellikle geceleri ağlamıyorum diyprum ama bazı günler titreye titreye ağlıyorum saatlerce her şeyi de sildim tüm sosyal medyalardan, fotoğraflarımızı, onun aldığı hediyeleri attım
spora da yazıldım okul spor ders derken günlerim dolu dolu geçecek zaten ama ya kendimi kandırıyorsam geçicek ya da geçti diye kafamda kuruyorum sürekli

Son düzenleme:
Sevilmediğini tam olarak idrak edince bir aydınlanma geliyor.O yaşadığın acı tekrar olur mu umudu tanıştırayım😉
okuduğum şehre geldi 1 hafta sonra terk etti 2 3 hafta tam olarak iletşimi kesemedik uzaktan olmuyor falan dedi bi gece sarhoşken beni arayıp kanser bronşit olayı vardı kanser mi bilmiyorum bunu da bi sebep olarak sundu ama heo kendini haklı gördü okul açıldığından beri zaten ilişkimiz sallantıdaymış ben şimdi fark ediyorum
çünkü ben otobüste taciz edildim yani bir sürü kadın günde binlerce kez tacize uğruyo otobüste bana biri elledi yani o an korktum ve bir kız için kavgalıydık ben haklı olmama rağmen günlerce beni arayıp sormadı ben o olayı yaşayınca ağlayarak anlattım ona hiç tepki vermedi ben ne yapabilirim burdan git polise dedi ve barışınca da hiç o konu hakkında sormadı
aklıma bunları getirdikçe kendimi soğutuyorum

okuduğum şehre geldi 1 hafta sonra terk etti 2 3 hafta tam olarak iletşimi kesemedik uzaktan olmuyor falan dedi bi gece sarhoşken beni arayıp kanser bronşit olayı vardı kanser mi bilmiyorum bunu da bi sebep olarak sundu ama heo kendini haklı gördü okul açıldığından beri zaten ilişkimiz sallantıdaymış ben şimdi fark ediyorum
çünkü ben otobüste taciz edildim yani bir sürü kadın günde binlerce kez tacize uğruyo otobüste bana biri elledi yani o an korktum ve bir kız için kavgalıydık ben haklı olmama rağmen günlerce beni arayıp sormadı ben o olayı yaşayınca ağlayarak anlattım ona hiç tepki vermedi ben ne yapabilirim burdan git polise dedi ve barışınca da hiç o konu hakkında sormadı
aklıma bunları getirdikçe kendimi soğutuyorum
Şöyle seven insan günlerce konuşmadan duramaz bu kriter çok önemli bence.Ha bunlara bilmek şu saatte çok işe yaramıyor.Tecrübe kel kaldıktan sonra hayatın size tarak vermesidir😩

Şöyle seven insan günlerce konuşmadan duramaz bu kriter çok önemli bence.Ha bunlara bilmek şu saatte çok işe yaramıyor.Tecrübe kel kaldıktan sonra hayatın size tarak vermesidir😩
kavga ettiğimizde öyleydi çok etmezdik zaten ama üniversite başlayıp farklı şehirlere gidince çok sinir bozucu ve üzücü olmaya başlamıştı bu durum ve hepsinde de gerçekten ben haklıydım hep alttan aldım ve haklı olmama rağmen ben özür diliyodum
dediğiniz gibi iş işten geçtikten sonra insan akıllanıyor

beni stalklıyor ve göndermeli şeyler paylaşıyo hep amacı ne ki yani kafamı karıştırıyor

X