Psikologa param yetmedi buraya konu açtım.

Yani ben karşı tarafı destekliyorum burada kusura bakmayın. Daha bir ay olmamışken benim de eski flört veya ilişkimden gelen ssleri falan biri atsa bana, çok aşırı duygularım olsa da aramam. İlişkinin devamında toksik olma olasılığı çok yüksek çünkü. Ki şu da var, lovebombing denmiş ama adam normal davranmış? Kız arkadaşının yanına gitmiş ve sınırlarını aşmamış. Bunda aşırı bir durum yok ki? Benim gözüm korkardı açıkçası hayatıma alacağım kişinin eski biriyle böyle iletişimde olması. Belki her şeyi yüzde yüz anlatmayacağım? Her ilişkinin dinamiği ayrıdır ayrıca bir öncekinde belki tecrübesizdim belki aşırı flörtöz davrandım ve bunda kendimi geriye çekmek istedim.

Bence çok yanlış davranmışsınız.

Malesef sizi sevmemiş. İlgiye boğmuş, sevgi gösterilerinde bulunarak sizi kendisine bağlamış. O sadece sizinle vakit geçirmekten haşlanmış, belki sizi beğenmiş, ilgisi olmuş ama aşk, sevgi demezdim ben bunun adına. Kaldı ki adam belli ki herkese yürüyen bir tip arkadaşınıza yazdıklarınıza bakılırsa. Ben sizi anladım, size yalan söylemesi ve ona söylediği sözleri sizinle ilişki içinde olduğunda dahi söylememiş olması sorun. Bende sorun ederdim açıkçası. Yaşadıysa bir şeyler adam gibi arkasında dursaydı, karşıdaki kıza da af edersiniz b.k atmasaydı peşimi bırakmıyor diye. Kendisi özledim derken, kıza ilgi gosterirken sorun yoktu ama... Hiç hoşlanmıyorum yaşadığının arkasında durmayıp, geçmişteki kızlara b.k atanları. Hiç mertçe bir durum değil.
Sizde daha fazla sıkmayın canınızı, başka seylere odaklanın. Uzak mesafe ilişkisi başlı başına zor bir durum zaten.
Ya kizda masum değil herkes ona yürüyormus gibi bkr algısı var. O da az değil.
Yani ben karşı tarafı destekliyorum burada kusura bakmayın. Daha bir ay olmamışken benim de eski flört veya ilişkimden gelen ssleri falan biri atsa bana, çok aşırı duygularım olsa da aramam. İlişkinin devamında toksik olma olasılığı çok yüksek çünkü. Ki şu da var, lovebombing denmiş ama adam normal davranmış? Kız arkadaşının yanına gitmiş ve sınırlarını aşmamış. Bunda aşırı bir durum yok ki? Benim gözüm korkardı açıkçası hayatıma alacağım kişinin eski biriyle böyle iletişimde olması. Belki her şeyi yüzde yüz anlatmayacağım? Her ilişkinin dinamiği ayrıdır ayrıca bir öncekinde belki tecrübesizdim belki aşırı flörtöz davrandım ve bunda kendimi geriye çekmek istedim.

Bence çok yanlış davranmışsınız.
Ya bu muhabbeti baslatan oydu kalkip eski sevgilime beni sormalar o zaman ona cok kizdim.sonrada sakalasmistik. Kiz ilk dediginde ben gidip sordum sonra muhabbet kapandi. Zaten bu sekil birkac görüştüğü daha olmus onlari da sordum verdigi cevaptan sonra hep konulari kapattim hic umursamadım bile, ki o da bana sormustur bende hic yalan söylememisimdir. Ben nefret ediyorum hicbir sey yasanmadi dedigi halde sonradan önüme ss gelince benden esirgenenin nefretle kötü andigi birine söylemesine sinirlendim onada bunu söyledim. hic aciklama ihtiyaci bile hissetmeden sen onun laflarina inanmaya devam et zaten zamanla ne oldugunu görürsün dedi ben kizin laflarina inanmiyorum kızda az değil kendi konusmalarini silip saxece karşıdaki ona yürümüs gibi yapıyor.

Ya kizda masum değil herkes ona yürüyormus gibi bkr algısı var. O da az değil.

Ya bu muhabbeti baslatan oydu kalkip eski sevgilime beni sormalar o zaman ona cok kizdim.sonrada sakalasmistik. Kiz ilk dediginde ben gidip sordum sonra muhabbet kapandi. Zaten bu sekil birkac görüştüğü daha olmus onlari da sordum verdigi cevaptan sonra hep konulari kapattim hic umursamadım bile, ki o da bana sormustur bende hic yalan söylememisimdir. Ben nefret ediyorum hicbir sey yasanmadi dedigi halde sonradan önüme ss gelince benden esirgenenin nefretle kötü andigi birine söylemesine sinirlendim onada bunu söyledim. hic aciklama ihtiyaci bile hissetmeden sen onun laflarina inanmaya devam et zaten zamanla ne oldugunu görürsün dedi ben kizin laflarina inanmiyorum kızda az değil kendi konusmalarini silip saxece karşıdaki ona yürümüs gibi yapıyor.
Ben sizin takıldığınız şeyi anlıyorum, aslında size daha romantik veya flörtöz davransa bir problem olmazdı. Bence biraz sakinleşmeye bakın. Bunun sizinle alakalı bir şey olmadığını görün. Yani bazen hepimiz istediğimizi almak için bambaşka kişilere bürünebiliyoruz.
Bu arada karşı taraf sizden bir adım bekliyor bilginiz olsun. Lütfen bu adımı da atmayın.

Ben sizin takıldığınız şeyi anlıyorum, aslında size daha romantik veya flörtöz davransa bir problem olmazdı. Bence biraz sakinleşmeye bakın. Bunun sizinle alakalı bir şey olmadığını görün. Yani bazen hepimiz istediğimizi almak için bambaşka kişilere bürünebiliyoruz.
Bu arada karşı taraf sizden bir adım bekliyor bilginiz olsun. Lütfen bu adımı da atmayın.
kavgadan sonraki aksam aradim yaninda baskasi varken garip garip yükseldi erkek egosu diye üstelemedim yalnizken konusalim dedim. Ama förüyorum ki bana uzun elbise bile giydirmeyen muhafazakarligi konusunda sorun yasadigimiz adam her gün ultra dekolteli kiz ekleyip cikartiyor. Bir dr telefonda kizin hakkinda kötü konustu kasar falan diye bende sinirlendim sana böylr konusma hakkini kim veriyor sana mi düştü diye

kavgadan sonraki aksam aradim yaninda baskasi varken garip garip yükseldi erkek egosu diye üstelemedim yalnizken konusalim dedim. Ama förüyorum ki bana uzun elbise bile giydirmeyen muhafazakarligi konusunda sorun yasadigimiz adam her gün ultra dekolteli kiz ekleyip cikartiyor. Bir dr telefonda kizin hakkinda kötü konustu kasar falan diye bende sinirlendim sana böylr konusma hakkini kim veriyor sana mi düştü diye
İlk mesajımı gormezden gelin lütfen bunları bilmiyordum. Silin numarasını gitsin.

Patidostu bence haklısın. Eğer muhafazakar rskiliyorsa oradan buradan sevgilisi çıkması absürt. Bir de eski sevgilisi hakkında kaşar falan diyorsa bana kalitesiz gelirdi.

Yaa özledim demişse demiş, insan duygu karmaşası da yaşamış olabilir, yazmıştır, seviyorum sanmış sevmemiş de olabilir, taa kaç yıl önceki bir cümleyi alıp, şimdi güzel giden bir ilşkiyi bitirme sebebi görmek bana göre çok ama çok saçma.
Bana da biri geçmişle ilgili hesap sorsa ondan uzaklaşırım, sanane ozaman öyleymiş yazmışım olabilir ama şuan sana ne hissettiğim ve davrandığım önem li der geçerim.

Arkadaşınız da çok işgüzar. Ben olsam böyle bir ekran görüntüsü yollayıp kimsenin ilişkisini bozmam.
Öyle bir konuşmayı görsem ben de kurcalardım yalan yok ama kıza sormanız da buna sebep olmuş.

Bence kısmet değilmiş diyorum, çünkü sizi huzursuz etmiş, karşınızdaki de rahatlatıcı bir açıklama yapmamış.
İsterseniz ona bu şansı verin içiniz rahatlasın.
Beni telkin edici bir açıklama yapmak, bunca güzel paylaşımımızın yanında çok mu zordu diye sorabilirsin.

Bunun üzerine umursamaz davranıp, açıklama yapmıyorsa bu adam gol sayısı peşinde olmasa bile, şairane bir ruhla her kadının ruhunu okşuyor olabilir. Artıdasınız.

Sizin şu an görüştüğünüz biri var ve yedek sevgilinizin eski flörtü için olay çıkardınız o da kıza kaşar dedi
çok ayıp

Ya ben uzuuunn zaman sonra kalbimi birine açtım, tamam bundan olur dedim, hemde aradaki kmlerce yola rağmen ! illaki konustuklarım görüstüklerim oldu ama o his uyanmadı. Kabul edemeyrceğim şeyleri bile zamana bırakmaya kararı vermistim. Biz tesadüfen tanistik daha yüzyüze görüsemeden memleketine tayin oldu. Bir konuda ondan yardım istemistim sonrasinda ara sıra arkadaşca muhabbetimiz devam etti. Yüzyüze görüşünce ise bilmiyorum, hickimseyle eğlenmediğim kadar eğlendim, onu yıllardır tanıyormus gibi hissettim yanında cok rahattım. O da zaten hep benim mizacımı cok beğendigini söylerdi. Ben karşi cinse zor güvenen biriyimdir vakit geçirmem gerekir. Bu kisiye daha ilk günden bu kadar yakın hissetmem cok garip geldi. Neyse velhasil kelam ilk günden itibsren gelmeli gitmeli 1 aylik iliskimiz oldu. Öncesinde onun sehrinde tanıstık, daha sonrasinda o yillik izin alip o kadar yol cekip benim yasadigim sehre geldi, ucakta olmadigi icin otobüsle eziyet cekti. Anlasmazlıklar olsada aramız cok iyiydi, anlasmazliklari konusarak cözüyorduk.1 aylık bir beraberlikti toplasaniz 1 haftası belki yanyana ama su ana kadarki tüm erkek arkadaslarımla olan anılarimı toplasanız bu kadar etmez,hickimseyle yasamadigim kadar özel anılarımız oldu, hep güldük eğlendik, sürekli iletisim halindeydik.Sınırlarıma hep saygı duydu cok güzel bir ten uyumumuz vardı, kac gece beraberdik yaninda yari ciplaktim resmen cinselliğe dair en ufak rahatsiz edici bir tavrı olmadı, istemiyorum dememe bile gerek kalmadı hic öyle yaklaşmadı sadece bir kere en basta ben cinsellik yasamak istemiyorum dedim konu kapandı öpüsmekten ileriye gitmedi kucağına bile oturdugumda bana saygı duydu. Ben biriyle sevismeden deli gibi arzulamadan sevmeyi öğrendim ilk defa duygularım arzularımın önüne geçti.Neyse ben kendisini önceden bir kız arkadaşıma sormustum sirf laf olsun diye,( sevgilim demedim)hakkında baya kötü seyler söylemişti ama kiz arkadaşın huyunu biliyorum insanları birbirine düsurmeyi cok sever, pek itimad etmedim kendisine genede sevgilime sordum o da bir seyler anlatıp dediki istersen yüzleselim cagır vs.. neyse konu kapanıp gitti (yıllar önce aralafinda bir muhabbet gecmis ,erkek arkadasım kizdan hic hoslanmadığını hatta engellediğini söyledi). Sonra bu kız arkadas bu muhabbetin üzerinden birkaç hafta sonra durduk yere bana bir ss atti, ççooook önceden aralarında geçen bir muhabbet. Muhabbette erkek arkadaşım kıza iste sakayla karisik gülüşünü özlrdim diyor ,kiz sakayla karisik küfür ediyor erkek arkadaşımda gene sakayla karisik iste ben seni hep sevdim falan diyor mesajlar instadan atilmis kiz kendininkileri geri almis muhabbrtin akisinda eksikler var. Bende bu ssi erkek arkadasima attim neye istersen ona inan aciklama yapmayacağim, hatirlamiyorum cok önceden olan bir muhabbet dalgasına demisimdir dedi, sen bana bile su ana kadar bunları söylemedin simdi nefret ettigini söyledigin bir kıza bunları dedigini görüyorum bu duygular senin icin bu kadar basit mi Allah yolunu acik etsin dedim ayrildik. Biraz tartistik ustüne ertesi gün telefonda aradım yaninda arkadası vardı karsılıklı olarak yükseldik ama o daha çok. Bende yalnızken konusalım dedim kapattık. O gün bugündür aramadı,yazmadı bende hicbir adım atmadım tekrar sosyal medyadan her gün farkli birini takip ediyor. Ben cok üzülüyorum o kadar seyi ben tek başıma mı yasadım hic mi anlamı yoktu. Düsünüyorum bana değer vermese bilmem kac km yolu 3 gün icin gelmezdi,iyi niyetimi kullanmaya calısırdı. Ne yapacaĝım bilmiyorum. Mesele bilmem kac yil öncr olan muhabbet değil bana bile hic seni özledim dememisken nefret ettigini söylediği birine bunu demesi cok ağırıma gitti. Belki eski sevgilisine söylese ağir gelmezdi.
Gelirdi emin ol. Şunu öğrendim görerek. Heyecan için, istenmek icin, eğlenmek için gelenler var o yolu. Hobileri bu

Çok yakın zamanda bir sevgiliniz oldu ayrıldınız. Uzun zaman sonra bir şeyler hissettim şöyle böyle diyerek ilişkiyi mi yüceltmeye çalışıyorsunuz nedir? Neyse olan onu söyleyin.
Kendi kendinize bir şeyleri kurcalamışsınız. Bu kıza güvenmem diyip yine ona soruyorsunuz, geçmişte olan biten bir şeyin hesabını soruyorsunuz. Hiç burada ben daha önceden bu hisleri yaşadım güzellemesi yapmayın bu gözler bunları okudu çünkü. İkinizin de geçmişi var niye kurcalama gereği duydunuz ki? Aşığım, ölüyorum aşkından bile yazmış olsa kıza üzerinden zaman geçmiş bitmiş bir şey. Rahatsız oluyorsanız ya erkek arkadaşınızla konuşmazdınız ya da kızla konuşmazdınız. Adam anormal tepkilerinizi gördüğü için seni mi çekeceğim demiştir normal olarak.
Lovebombing falan yazılmış saçma. Her ilişki yüksek başlar. Adam bakmış olmuyor gitmiyor istediği gibi uzaklaşmış. Bana da geçmişten böyle kel alaka bir soru sorulup kıyas yapılsa ben de uzaklaşırdım.

Pati ben şeye takıldım. İlişki istemiyorum dediğin adamın kucağına niye çıkıp oturuyosun 🤣

Çok yakın zamanda bir sevgiliniz oldu ayrıldınız. Uzun zaman sonra bir şeyler hissettim şöyle böyle diyerek ilişkiyi mi yüceltmeye çalışıyorsunuz nedir? Neyse olan onu söyleyin.
Kendi kendinize bir şeyleri kurcalamışsınız. Bu kıza güvenmem diyip yine ona soruyorsunuz, geçmişte olan biten bir şeyin hesabını soruyorsunuz. Hiç burada ben daha önceden bu hisleri yaşadım güzellemesi yapmayın bu gözler bunları okudu çünkü. İkinizin de geçmişi var niye kurcalama gereği duydunuz ki? Aşığım, ölüyorum aşkından bile yazmış olsa kıza üzerinden zaman geçmiş bitmiş bir şey. Rahatsız oluyorsanız ya erkek arkadaşınızla konuşmazdınız ya da kızla konuşmazdınız. Adam anormal tepkilerinizi gördüğü için seni mi çekeceğim demiştir normal olarak.
Lovebombing falan yazılmış saçma. Her ilişki yüksek başlar. Adam bakmış olmuyor gitmiyor istediği gibi uzaklaşmış. Bana da geçmişten böyle kel alaka bir soru sorulup kıyas yapılsa ben de uzaklaşırdım.
Yakın zaman dediginiz ayrilali 1 yıl olacak neredeyse ondan sonraki denemelerim hic flortten öteye gidemedi. Aramızda sakalasmistik yani o beni gidip eski erkek arkadaşıma sormuştu ben baya sinirlenmistim o zaman sonra sakalasirken bende bu arkadaşa sorafagimi söylemistim o da sor istedigine demisti. Her seyi yazmak istemedim. Zaten onada dedim mesele birine yürümesi gecmisi falan değil bir insan nefret ettigini pesini birakmadıgı icin engelledigini söyledigi birine böyle diyorsa bana niye böyle diye sorgularım
Pati ben şeye takıldım. İlişki istemiyorum dediğin adamın kucağına niye çıkıp oturuyosun 🤣
Ya sakalasirken evet böyle yazinca seksi algilaniyor ama o an öyle değil uani aklinizda canlanan sahneler değil 😅

Arkadaşınız da çok işgüzar. Ben olsam böyle bir ekran görüntüsü yollayıp kimsenin ilişkisini bozmam.
Öyle bir konuşmayı görsem ben de kurcalardım yalan yok ama kıza sormanız da buna sebep olmuş.

Bence kısmet değilmiş diyorum, çünkü sizi huzursuz etmiş, karşınızdaki de rahatlatıcı bir açıklama yapmamış.
İsterseniz ona bu şansı verin içiniz rahatlasın.
Beni telkin edici bir açıklama yapmak, bunca güzel paylaşımımızın yanında çok mu zordu diye sorabilirsin.

Bunun üzerine umursamaz davranıp, açıklama yapmıyorsa bu adam gol sayısı peşinde olmasa bile, şairane bir ruhla her kadının ruhunu okşuyor olabilir. Artıdasınız.
Aynen iste ufak bir aciklama yapsa bile okeydi zaten ben daha sonrasında arayıp sordum baskasinin yaninda sacma sapan yükselince yalnizken konusalim.deyip kapattim dahada ne aradi ne sordu.

X