Psikopatolojik Vakaları Anlatan Film Önerileri (Meraklısına)

Bunları şey yapabilirsin ilk 10'u herkes izleyince başka, güzel, pek bilinmeyen filmler ekleyebilirsin ya da işte benim ya da diğer üyelerin dediklerini de çok bilindik olsalar da ekleyebilirsin :KK200:

Hatta kitaplar da varsa eklersin başka topic olur bazıları da okumayı seviyor :KK52::KK28::KK24::KK73::KK39:

İyi fikir :) İlgi görürse, istek olursa eklerim muhakkak. Kitap önerilerim de olabilir aslında, onları da bir ara ekleyeyim kitap bölümüne iyi dedin. :halay:

Aaaa james mcavoy'un trance'ini eklemezsen kuserim bak vallahi darilirim :KK53:

O filmi izlemedim. :) Bu konuyu açma sebebim aslında meraklıları bilgilendirmek olduğu kadar bilmediğim filmlerin de önerisini almaktı, ilk önerim gelmiş oldu. En kısa zamanda izleyip listeyi güncelleyeceğim. Değerli öneriniz için çok çok teşekkür ediyorum. :KK68:

Astoria Astoria benim içinde güzel bir konu oldu topiğiniz, psikolojik gerilim seyretmeyi severim, önerdiğiniz filmlerden izlemediklerim var, fırsat bulunca izlemek istiyorum, buraya eklenecek filmleri sıraya koyar izlerim artık, konuyu takibe aldım, teşekkür ederim.

Çok sevindim! :) Böyle güzel geribildirimler almak beni daha da şevklendiriyor. Elimden geldiğince burayı boş bırakmayacak, listeyi güncelleyeceğim. Umarım sizin gibi başka takip edenler de olur, çok teşekkür ederim. :KK200:

O filmi izlemedim. :) Bu konuyu açma sebebim aslında meraklıları bilgilendirmek olduğu kadar bilmediğim filmlerin de önerisini almaktı, ilk önerim gelmiş oldu. En kısa zamanda izleyip listeyi güncelleyeceğim. Değerli öneriniz için çok çok teşekkür ediyorum. :KK68:

Çok sevindim! :) Böyle güzel geribildirimler almak beni daha da şevklendiriyor. Elimden geldiğince burayı boş bırakmayacak, listeyi güncelleyeceğim. Umarım sizin gibi başka takip edenler de olur, çok teşekkür ederim. :KK200:
Rica ederim, en sevdiğim film türlerinden biridir psikolojik gerilim, o yüzden dikkatimi çekti, psikolojik gerilim konulu dizi tavsiyesi dahi alabilirim:KK53:

Ben de alirim valla, hakkaten psikolojik gerilim dizi yok heralde
Vardı, mesela Dexter her bölümünü seyrettim, Luther ve Fargo da güzeldi, her bölümde farklı konu işleyen diziler oluyor, ben onları seviyorum, daha sürükleyici geliyor bana, hele birde psikolojik gerilimse tadından yenmiyor :-)

Rica ederim, en sevdiğim film türlerinden biridir psikolojik gerilim, o yüzden dikkatimi çekti, psikolojik gerilim konulu dizi tavsiyesi dahi alabilirim:KK53:

Ben de alirim valla, hakkaten psikolojik gerilim dizi yok heralde

Ben de şansa çok dizi takip eden birisi de değilimdir ya genelde film izlerim. :) Gypsy var aslında onu izleyebilirsiniz ama 1.sezonu biter bitmez Netflix diziyi yayından kaldırdı. Onu bilerek izleyecekseniz izleyin de kızmayın bana sonra. :)

Vardı, mesela Dexter her bölümünü seyrettim, Luther ve Fargo da güzeldi, her bölümde farklı konu işleyen diziler oluyor, ben onları seviyorum, daha sürükleyici geliyor bana, hele birde psikolojik gerilimse tadından yenmiyor :-)
Ben de dexter'i seyrettim, fargo cok sarmadi ama ben onlari aksiyon kategorisine sokuyordum. O zaman ben de person of interest diyor ve arttiriyorum :KK53:

Ben de dexter'i seyrettim, fargo cok sarmadi ama ben onlari aksiyon kategorisine sokuyordum. O zaman ben de person of interest diyor ve arttiriyorum :KK53:
Seyrettim hayatım o da iyiydi :))) ama tabii favorim dexter :bicak:

Korku filmlerini de severim de tırsan olur diye tavsiye istemeyeyim :)))

Ahaha tırsan izlemesin canım, biz öneri veririz. :) Get Out fena değildi izlemediyseniz, Türkçe'ye Kapan diye çevrilmişti sanırım.

Sanirim benim de favorim dexter, bir de fringe. İzlemediyseniz izleyin, herkeşler izlesin :rapci:

Korku filmine hic girmeyelim, korkan vaaaar korkmayan var :KK57: ben zaten biraktim o tur filmleri :KK70:

Mune Mune Astoria Astoria kizlaaaar the sinner'a baslayin bence. Yeni basladi dizi, tam psikolojik gerilim. Jessica biel oynuyor hem de, cok guzel gidiyor :confused:

Baktım IMDB puanı da 8 :) İzleyebilirim aslında, 13 Reasons Why elimde sürünüyor bitirir bitirmez başlayayım buna fazla sezon ilerlemeden. :KK48:

Ahaha tırsan izlemesin canım, biz öneri veririz. :) Get Out fena değildi izlemediyseniz, Türkçe'ye Kapan diye çevrilmişti sanırım.

İzledim mi hatırlamıyorum ama bir bakarım, izlemediklerim arasındaysa seyrederim mutlaka.

Sanirim benim de favorim dexter, bir de fringe. İzlemediyseniz izleyin, herkeşler izlesin :rapci:

Korku filmine hic girmeyelim, korkan vaaaar korkmayan var :KK57: ben zaten biraktim o tur filmleri :KK70:

Fringe sonuna kadar izlediğim bir dizi değil neden izlemedim hatırlamıyorum :)) korkmuyorum o yüzden korkan korkmayan herkes namına seyredebilirim:KK70:
Öcülü böcülü tüm filmlere açığım, taliplerimi bekliyorum :KK70:

X