El Sanatları Pul işi

ıyı akşamlar benı yenı kayıt oldum siteye ancak işlerini çok yakından takıp edıyorum.Aklıma takılan şey pulların arkasına surduğun tutkal potluk yaratmıyor mu?yoksa yaptığın bir işlem mi var?

ıyı akşamlar benı yenı kayıt oldum siteye ancak işlerini çok yakından takıp edıyorum.Aklıma takılan şey pulların arkasına surduğun tutkal potluk yaratmıyor mu?yoksa yaptığın bir işlem mi var?

normal tutkal yapıyor..ama şeffaf tutkal kullanırsan yapmıyor... ilgin için teşekkürler...

harika yaa .........bu yöntemle flar yapıyorduk bir ara .adınıda baharın flarımı ne diyorduk...haziran gecesi dizi filmi olduğu zamanlar çok moda y dı sadece renkli tutkalla ipleri birbirine yapıştırıyorduk yani pul koyduğunuz yerler tutkallı idi....... ama bu şahane olmuş bende yapmak istiyorum ...teşekkürler yapılışını ve tezgahında ölçülerini werdiğiniz için.............a.s.

harika yaa .........bu yöntemle flar yapıyorduk bir ara .adınıda baharın flarımı ne diyorduk...haziran gecesi dizi filmi olduğu zamanlar çok moda y dı sadece renkli tutkalla ipleri birbirine yapıştırıyorduk yani pul koyduğunuz yerler tutkallı idi....... ama bu şahane olmuş bende yapmak istiyorum ...teşekkürler yapılışını ve tezgahında ölçülerini werdiğiniz için.............a.s.

ben teşekkür ederim....:1hug:

bugün yoktum hemen cevap veremedim özür canım ben önce tutkallıyorum pulları yapıştırıp 1 gece bekletiyorum ertesi gün arkalarına tekrr tutkal sıkıyoru bir gecede öyle bekliyo kuruduktan sonra kesiyorum 1 haftaya yakında ters bi vaziyette bekletip iyice kurutuyorum böyle yaparsan pullar dökülmez ve çıkmaz kolay gelsin birde slikon uzamadımı daha zor olur sanırıma.s.

ablacım ellerine sağlık çok güzel olmuş.ben değişik bişe sormak istiyorum sana.benim salon takımı hazır örtülerden dantel değil.çok sadeler onları pullarla falan acaba süsleyebilirmiyim kabartmalı çiçek desnleri var oaralara yapıştırabilirmiyim acaba pulları.bi akıl verebilirmisinnn

slmlar
haydeç hanm ellerinze sağlık çok güzeller el emeğinize hayran kaldım
ama en çokta sabırla verdğiniz cvplara hayran kaldım
insanlar bi geri sayfaya dahi gitmeye eriniyor ve sürekli aynı soruları soruyorlar ve sizde sabırla tekrar tekrar cevap veriyorsunuz
sizi canı gönülden tebrik ederim..

ya özellikle fiskosa bayıldım çok şık durur ışıl ışıl.ellerinize sağlık,bu yaz tatilimi bunlarla değerlendircem inş. hihoyyyt

Ben de bir alışveriş merkezin de gördüm ve içimden ben bunu yaparım dedim kasnakta.. :) internette bi araştırdım meğersem çoğu insan bunu yapmış bile... Gördüğüm alışveriş merkezin de 280 tl ye tüm takımını satıyorlardı ve ben de onu yapmayı düşünüyorum kasnağı bi kaç gün önce yaptırdım ama çivi çakmada nişanlımın ayptığı yanlışlıklar yüzünden :KK70: çizim yapıp çivi çakmayı düşünüyoruz benim beğendiğim model burda gördüğüm modellerden farklı

merhaba ellerinize sağlık harika olmuş ben bu takımı istanbulda bir arkadaşımda gördüm 100 ytl ye aldığını söyledi oda ama beyaz tutkalla yapıştırılmamıştı o bana silikon olduğunu söyledi siz silikonla denedinizmi şeffaf olan tutkalı nereden ve hangi marka olarak istiyeceğiz sanırım şeffaf olabı tavsiye ediyorsunuz ...renk olarak siz cok yaptığınız için sizce hangi renk güzel oluyor silikon konusundada cevap verirseniz teşekkür ederim Allah razı olsun...

ellerinize sağlık çok güzel olmuş çok emek ister sanırım.. bol kazançalar size...valla özendim boş zamanlarımda bende yapacam kendime...

merhaba ellerinize sağlık harika olmuş ben bu takımı istanbulda bir arkadaşımda gördüm 100 ytl ye aldığını söyledi oda ama beyaz tutkalla yapıştırılmamıştı o bana silikon olduğunu söyledi siz silikonla denedinizmi şeffaf olan tutkalı nereden ve hangi marka olarak istiyeceğiz sanırım şeffaf olabı tavsiye ediyorsunuz ...renk olarak siz cok yaptığınız için sizce hangi renk güzel oluyor silikon konusundada cevap verirseniz teşekkür ederim Allah razı olsun...

evet şeffaf tutkalla daha güzel oluyor..benim ilk yaptıklarım beyaz tutkal

bende şeffaf tutkalla yapmaya başladım.şeffaf tutkal istiyorum derseniz veriyorlar zaten..kolay gelsin...

haydeç abla sanırım plastik tutkalla yapıyodun daha önce.şeffaf tutkal tutma açısından daha mı iyi yoksa görüntü olarakmı tavsiye ediyosunuz

merhaba haydeç

bende yapmak istiyorum bu örtülerden, malzemelerimi aldım. bi konuda kararsızım sıcak silikonla mı yapıştırayım yoksa şeffaf tutkalla mı ??

Yapınca fotoğraflarını eklerim.

Cevap verdıĞınız ıÇın teŞekkkÜrler ben bugun ıpÇıye gıttım bana bu ıpın floŞ ıp olduĞunu sÖyledı anlamadı yanı ıpı tekrar yazarmısısnız bırde bu ÜtÜ ıstemeyen parlak floŞ dantel ıplerı ıle nasıl olur ben cok anlamıyorum tuhafıyecı bununla Çok gÜzel oluyor dedı ayrıca bu 6 kat 50 numara dantel ıplerı ıle benım anlattıĞım aynı ıpmı kusarabakmayın marıfet olmayınca baŞınızı aĞrıttık

haydeç abla sanırım plastik tutkalla yapıyodun daha önce.şeffaf tutkal tutma açısından daha mı iyi yoksa görüntü olarakmı tavsiye ediyosunuz

şu an ikimizde aynı durumdayız benim de malzemelerim var ancak tutkal ve silikon konusunda kararsızım siz ipi nasıl aldınız

şu an ikimizde aynı durumdayız benim de malzemelerim var ancak tutkal ve silikon konusunda kararsızım siz ipi nasıl aldınız
canım ben diğer sayfaların hepsini okudum haydeç abla yabalı 50 gr simli ip(sarısını aldım ben,pullarda orta boyutta) diye yazmıştı ondan aldım...plastik tutkal yazıyodu diğer sayfalarda şeffaf tutkalıda öneriyoo... valla karasız kaldım bende tutkal konusunda.. şeffafın tutmasıda kuvvetlimi acaba..ayrıca şeffaf daha mantıklı geliyo hani fazla sırıtmaz dağılırsa diye.bende takıldım valla tutkalaCADIARZU

X