El Sanatları Pul işi

Merhabalar haydeç ablacığım çok uzun zamandan sonra senin bizlerle paylaştığın kasnak işinden yaptım ve bitirdim vede bir takımda sattım.Ben birazdaha değiştrdim değiştirdimde demeyelimde bişeyler ekledim.Ben püsküllere boncuk taktım ve birde kendim yine pullarla çiçek motifi yapıp yapıştırdım.Diyeceksinki resimmini gönderde görelim resim yüklemeyi öğrenir öğrenmez yükleyecem.Sizede bi fikir olur.Yalnız bişey soracam Haydeç abla şimdi ben bi takım sattım ya pulla dökülürmü diye içim içimi yiyor yani insanlar para verdiklerine pişman olmasınlar istiyorum.Sen hiç şikayet aldınmı acaba eğer öyle bi durum varsa satmam ah almak istemem üstüme.Bu arada yapıpta sattıktan sonra senin içinde ALLAH Haydeç abladan bin kere razı olsun dedeim adını hep anıyorum kulakların çınlıyormu bilmem sevgilerimle:1hug::nazar::hooray:

slm canım benim...allah sendende razı olsun...bende sattım pullar dökülmüyor..kullanmak önemli evde benim kullandığımda sorun olmadı...sattıklarımdanda şikayet almadım ama ..bilemiyorum sen yinede söyle çok narin tabiki..... yaptığın kişilere katlarken dikkat etmeleri gerektiğini söyle.. katlayıp açarken pullar birbirine takılırsa o zaman dökülebilir..onun dışında durup dururken dökülmez canım...sevgilerimle.....Şeniz

ablacım ellerine sağlık çok hoş olmuşlar da merak ettim yıkanınca bişey olmuyormu

bende sehpa örtüsü var kullanıyorum..çokta yıkama gereği duymadım ama ılık suda leğende suya sokup çıkarıyorum..herhengi bişey olmadı..tabiki biraz narin .dikkatli kullanmakta fayda var

çıkmıyor canım ben sürekli yapıyorım:nazar:

evet bundan annem ablama yapmıştı pulların birleşim köşelerini tutkalı şırıngaya doldurarak yapıştırmıştı ve çıkmıo yalnız elde yıkamak lazım sıcak suya sıvı sabun koyup batırım çıkarmak yeterli kiri çıkıo hemen süper oluo kolay kullanışlı :teytey::hooray:

ellerinize sağlık gerçekten süper olmuşlar. ne kadar sabırlısınız hiç üşenmeden tek tek herkezle ilgilenip cevap yazmışsınız bunun için sizi ayrıca tebrik ederimm Herşey gönlünüzce olsun

bayıldım ben bunlara çok güzel olmuşlar:asigim:
emeğinize sağlıka.s

111691420hf3.jpg

salon takımı bu bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

işte tam istediğim tutkal bu tutkalın adı ne ne deyip nerden alıyoruz dondumu böyle top top olacak

işte tam istediğim tutkal bu tutkalın adı ne ne deyip nerden alıyoruz dondumu böyle top top olacak

istersen şeffaf tutkalda alabilirsin..ama böyle sadece pul yapıştırmıcaksan plastik tutkal diye isteyebilirsin...birde ilk sıkışta top top olmaz. ilk önce tutkalı sık..sonra akan akar kalanlar kuruduktan sonra arkasına tekrar tutkal sık...tekrar kuruduktan sonra ön yüzüne tekrar tutkal sıkman lazım... işlem çok anlıyacağın ..kolay gelsin...

bende ne zamandır kendime değişik bir uğraş arıyodum ellerinize sağlık çok hoşlar amam ben şu iplerin sarılışını anlayamadım beynim durdu hadi ipleri bir sıra sardık onları koparmadan artı olacak ve uçları ko9pmucak şekilde nasıl sarıldığını anlatırmısınız lütfeeeen

bende ne zamandır kendime değişik bir uğraş arıyodum ellerinize sağlık çok hoşlar amam ben şu iplerin sarılışını anlayamadım beynim durdu hadi ipleri bir sıra sardık onları koparmadan artı olacak ve uçları ko9pmucak şekilde nasıl sarıldığını anlatırmısınız lütfeeeen

ben sarılışının fotosunu akşama eklerim aslında çok kolayda anlatmakla olmaz...görsen daha iyi olur...

slm lar haydeç hanım bende internette birşeyler ararken tesadüfen gördüm örtünüzü ve bayıldım tabiki hemen eşime kasnakları yaptırdım ve işe koyuldum. bir takım sattım bile :) yanlız arkadan tutkallasak bile pullar birbirine takılınca hemen düşüyor :çok üzgünüm:
ve çok zevkli olmasına karşın oldukça zahmetli bir iş. sağ elim uyuşuyor resmen. sizde de böyle bir sorun varmı merak ettim ve onca zahmete karşın çok ucuza satmıyormusunuz haydeç hanım :eek:
yaptığım örtülerden bende eklemek istiyorum bakalım begenecekmisiniz.
1060679.jpg

1060674.jpg

1060677.jpg

ayrıca bunların satışınıda yapıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur

Son düzenleme:
slm lar haydeç hanım bende internette birşeyler ararken tesadüfen gördüm örtünüzü ve bayıldım tabiki hemen eşime kasnakları yaptırdım ve işe koyuldum. bir takım sattım bile :) yanlız arkadan tutkallasak bile pullar birbirine takılınca hemen düşüyor :çok üzgünüm:
ve çok zevkli olmasına karşın oldukça zahmetli bir iş. sağ elim uyuşuyor resmen. sizde de böyle bir sorun varmı merak ettim ve onca zahmete karşın çok ucuza satmıyormusunuz haydeç hanım :eek:
yaptığım örtülerden bende eklemek istiyorum bakalım begenecekmisiniz.
1060679.jpg

1060674.jpg

1060677.jpg

ayrıca bunların satışınıda yapıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur

çok güzel olmuş ellerine sağlık...valla bayıldım ...ben yaptıklarımı katlarken arasına naylon kesip koyuyorum..birbirine takılmamış oluyor..dene istersen...kolay gelsin...

Ben aslında cicili bicili şeyleri pek sevmem, ama buna resmen bayıldım.
Bende bir an önce yapmak istiyorum. Paylaşım için çok çok tesekkür ederim.

ay süper olmuş ya bayıldım ellerine sağlık bende kendime yapıcam ip olarak pamuklu ipmi yoksa polyestermi kullanıyorsun

kaç parça yapıyorsunz siz ya ni tam salon takımı filanm sehba şömen??? başka ne

Son düzenleme:
kaç parça yapıyorsunz siz ya ni tam salon takımı filanm sehba şömen??? başka ne

canım mesaj yazdım sana.... beğenen arkadaşlar teşekkürler....

pul işinden salon takımı
1 adet şementabla=35ytl
1adet fiskos=30ytl
1 adet sehpa=10ytl
12 parça örtü=3ytl (tek parça) dir.
ayrıca tam takım fiyatı=100ytldir.ulaşım masrafı müşteriye aittir,

X