El Sanatları Pul işi

canım nasılsın ?
biliyorsun bir takım almayı istiyorum... diğer rengi de görünce kararsız kaldım... tercihim yine sarı ama neden diğeri daha hoş görünüyor... ilave de alabilirim masadan iki tane olabilir

canım nasılsın ?
biliyorsun bir takım almayı istiyorum... diğer rengi de görünce kararsız kaldım... tercihim yine sarı ama neden diğeri daha hoş görünüyor... ilave de alabilirim masadan iki tane olabilir
iyiyim saolasın tercih senin ben beklerim nasıl istersen düşün kararını verince görüşelim teşekkürler

yaaaa bende yapmak istiyorum
ablacım bunlar yıkanmıyo sonra dimi
birde iplerin diziliş şekli varmı

yaaaa bende yapmak istiyorum
ablacım bunlar yıkanmıyo sonra dimi
birde iplerin diziliş şekli varmı

yıkanıyor canım ama ılık suda elde fazla hırpalamadan suda bekletsende olur birde yapılışını verdim burda bakarsan eğer yapmasını öğrenirsin canıma.s.

ay haydeç ablacım deli olacağım ya Kötü Kazen pulumu aldım senin fiskos renginden metal rengi ama ipini bulamadım sen ne diyerek alıyosun onu acaba ben mı yanlış anlatıyorum anlamadımki? :çok üzgünüm:

ay haydeç ablacım deli olacağım ya Kötü Kazen pulumu aldım senin fiskos renginden metal rengi ama ipini bulamadım sen ne diyerek alıyosun onu acaba ben mı yanlış anlatıyorum anlamadımki? :çok üzgünüm:

slm canım yabalı 50 grm simli ip diye alıcan canım sen gümüş rengini alıcana.s.

yaa bende bayıldım yaa şu malzemeleri sıralıca liste halinde yazıversen bizlerde alsak yapana kadar başını ağrıtacaz amaa...

ben tezgahların boyutunu yazmıştım canım malzemelerde plastik tutkal simli ip simli pul o kadar yapılışınıda verdim bakarsan eğer buraya a.s.

Ya ben bayıldım gerçekten çok güzel olmuşlar.Plastik tutkalı nerden buluyoruz..İyi tutuyomu o kadr tutkal ya.Zor oluyodur.Tek tek yapıştır??:sm_confused:

Rica etsem bana özelden markasını,resmini yollarmısın tutkalın?

Ya ben bayıldım gerçekten çok güzel olmuşlar.Plastik tutkalı nerden buluyoruz..İyi tutuyomu o kadr tutkal ya.Zor oluyodur.Tek tek yapıştır??:sm_confused:

boya satan her yerde var canım tabiki zor oluyor işlem uzun ama sonuç çok güzel oluyor tutkal öyle tutuyorki ben halıma damlattım bıçakla kazıdım arkadaşım mecburena.s.

Markasını yazarmısın canım özelden???lütfenn

ya gerçekten süper olmuş ellerine sağlık kesinlikle bende yapmak isterim böyle güzellikleri paylaştığın için teşekkür ama bi sorum var bütün hepsini okudum lakin iplerin geçiş şekli ile ilgili bişey göremedim iplerin içindenmi geçiyo üst üstemi geliyor anlamadım

ya gerçekten süper olmuş ellerine sağlık kesinlikle bende yapmak isterim böyle güzellikleri paylaştığın için teşekkür ama bi sorum var bütün hepsini okudum lakin iplerin geçiş şekli ile ilgili bişey göremedim iplerin içindenmi geçiyo üst üstemi geliyor anlamadım

ipler karşılıklı bağlanıyor canım içiçe değil ipi hiç kopartmadan sarıyorum ipler artı oluyora.s.

elii006aw9.jpg

yeni1eo2.jpg

bu pul işi salon takımını kendim yaptım kasnakta yapılıyor belkide yapacak olan arkadaşlar olabilir

güsel olmuş eline sağlık ama hayatta yapamam ben bunuuuuuuuuuuuuuuuu bide tarzım değil pekkkkkkkkkkkkk

X